هایتاور تصمیم تایید شد توسط یک فرد آشنا با این وضعیت پس از اولین گزارش ESPN. هایتاور و 30 و همچنین تایید کرد که تصمیم گیری در یک پیام به لیگ متعلق به NFL شبکه که در آن او گفت: “من و نامزدم من فقط بیشتر در رابطه با سلامت خانواده ما از فوتبال — به خصوص علاوه بر جدید به خانواده ما است.”

او یک پسر متولد این ماه است.

تحت انتخاب کردن قوانین در توافق بین NFL و بازیکنان NFL انجمن هر بازیکن می تواند انتخاب کنید به انتخاب کردن از این فصل و دریافت $150,000 دستمزد. یک بازیکن تلقی می شود در معرض خطر به دلیل عوامل پزشکی دریافت دستمزد $350,000. اعتقاد بر این است که هایتاور که به یک پایه حقوق و دستمزد 8 میلیون دلار در این فصل اگر او می خواهم انجام واجد شرایط برای دسته پر خطر. این بود که آخر فصل از قرارداد خود را, اما این معامله در حال حاضر عوارض معنی است که آن را بیش از رول به سال آینده و او همچنان تحت قرارداد به میهن پرستان برای یک فصل است.

دیگر میهن پرستان بازیکنان به انتخاب کردن گزارش عبارتند از در حال اجرا به عقب براندون بولدن توهین آمیز مقابله با مارکوس توپ گارد Najee Toran و بیمارستان دنی حیاتی. کانن تشخیص داده شد غیر بیماری هوجکین’ لنفوم قبل از شروع خود را NFL حرفه ای و اعتقاد بر این است که او را واجد شرایط برای در معرض خطر انتخاب کردن.

دیگر بازیکنان NFL به انتخاب کردن از این فصل عبارتند از: واشنگتن دفاعی lineman کالیب برانتلی سیاتل Seahawks گارد شانس Warmack Dallas Cowboys cornerback موریس canady را از دست Baltimore Ravens توهین آمیز مقابله با آندره اسمیت و کلاغ گیرنده گسترده د’Anthony توماس. Kansas City Chiefs گارد لوران Duvernay-Tardif که فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی در سال 2018 و کار این offseason به عنوان منظم در دراز مدت مراقبت از تاسیسات در کانادا اول شد NFL بازیکن به انتخاب کردن زمانی که او اعلام کرد تصمیم خود را شب جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de