پس از Mahomes شاو سابق همکلاسی در وایتهوس بالا خارج تایلر Tex., quarterbacked the Kansas City Chiefs به اولین سوپر باول عنوان در 50 سال با یک تکان دهنده سه ماهه چهارم باز گشت در برابر San Francisco 49ers روز یکشنبه شاو در زمان مجازی تعظیم در Facebook و Twitter.

“هنگامی که شما پیش بینی شده @PatrickMahomes خواهد برنده سوپر جام تمام راه برگشت وقتی خانواده بودند در دبیرستان” او نوشته شده همراه با عکس و مدارک و شواهد. همانطور که از دوشنبه شب آن را به حال شده است را بازتوییت کرد بیش از 9000 بار.

“او فقط یکی از این ویژه ورزشکاران” شاو که در وایتهوس تیم بسکتبال با Mahomes برای چهار سال گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “شما می دانست که او که قرار بود برای موفقیت در هر کاری که او انجام داد چرا که او تا به حال که ‘آن را’ عامل و یک درایو به کار سخت. اگر او با تکیه بیشتر به سمت بازی بیس بال بعد از دبیرستان من ممکن است گفته ام که من به دنبال به جلو به دیدن جهان سری حلقه. او بود که نوع خاص و استعداد است.”

Mahomes که تن به تن و shortstop در دبیرستان تبدیل کردن یک امضای جایزه پس از Detroit Tigers انتخاب او در 37 دور از MLB 2014 پیش نویس به بازی فوتبال در Texas Tech. اشراف پیش نویس Mahomes 10 به طور کلی در سال 2017 و پس از برنده MVP افتخارات فصل گذشته 24 ساله افزود: یک قهرمانی و سوپر باول جایزه MVP به لیست قابل توجه از دستاوردهای یکشنبه.

شاو که مورد مطالعه وزارت و بازی بسکتبال در اوکلاهما مسیحی, تماشا سوپر باول در یک مهمانی برای خانواده های جوان در تاتل کلیسای مسیح, که در آن او شده است یک وقت واعظ در دو سال گذشته. شاو گفت که او و Mahomes که گذشت برای 286 متری و اختصاص سه touchdowns در برابر 49ers, “زد کمی در محافل مختلف اما هنوز هم خیلی دوستان خوب” در مدرسه بالا است. آنها نه صحبت در مورد یک سال است.

شاو آمار و ارقام اولین مراسم برای Whitehouse کلاس از سال 2014 خواهد بود در سال 2024. در آن Mahomes ممکن است چندین سوپر باول حلقه برای نشان دادن خاموش.

“تماشای پت برنده شد فقط هیجان انگیز” شاو گفت. “من خوشحالم که برای او. او فقط یک مرد بزرگ و من واقعا خوشحال هستم او قادر به آن را بیرون بکشد چرا که او قطعا سزاوار همه از این است.”

چند تا از Mahomes کمتر معروف همکلاسی های سابق رسیده به شاو از یکشنبه شب. برخی از مردم در پاسخ به ویروسی جیر تعجب آنچه رخ داده به یکی دیگر از Whitehouse آلوم ذکر شده در همان سالنامه صفحه. وقتی پرسید که چه او به دنبال به جلو به در مورد او class reunion, علی کانر گفت: “از دیدن آنچه جک [بیل] آیا با زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im