میامی گاردنز فلوریدا. — در سه ماهه چهارم سوپر باول لیو در یک بازی نزولی به عذاب Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes خواست تیم خود را به این باور. آن زمان برخی از عصب را که به دلیل درخواست Mahomes شاید بیشتر مسحور جوان کارفرمایی NFL تا به حال دیده می شود به نظر می رسید از دست داد که در آن نقطه. او گیج شده ام نا امید و بی تاب. او افتضاح بود و Mahomes را انجام نمی افتضاح است.

Tyreek تپه آهی کشید و سقوط شانه های او را. Mahomes تا به حال فقط پرتاب یک پاس پشت تپه و سان فرانسیسکو 49ers ایمنی Tarvarius مور ره آن. آن Mahomes دوم انتخاب از شب اول خود را چند رهگیری بازی از نوامبر سال 2018 است. روسای trailed 10.

باور ؟ هیل از دست داده بود ایمان.

“چه هستند که ما برای رفتن به جلو و این خاموش؟” هیل به یاد می آورد پرسیدن.

“شما رو به این باور برادر” Mahomes اصرار داشت. “آن را به اتفاق می افتد ، من می توانم آن را احساس کنم.”

به دنبال بازگشت به نظر می رسد احمقانه است که تپه تا به حال چنین شکی نیست. در یک محرک تجمع Mahomes خود را تبدیل گیج کننده ترین عملکرد خود را به pluckiest در 31-20 کانزاس سیتی پیروزی در Hard Rock ورزشگاه. در این ستاد برای اولین بار در سوپر باول ظاهر در 50 سال در یک شب هنگامی که NFL خود را جشن گرفت 100 فصل با تجلیل آن 100 بزرگترین بازیکنان Mahomes سمان افسانه ای خود را به عنوان یک پدیده است که می تواند کمک به تعریف قرن آینده است. او ثابت کرد که او بیش از این ورزش را بزرگترین سرگرم کننده است. او بهترین بازیکن فعال دوره و در حال حاضر او تا به قهرمانی امضا باز گشت و همه لازم چقرمگی و انعطاف پذیری به بوت.

[پاتریک Mahomes شد NFL بهترین کارفرمایی با امتناع از تخصص در فوتبال]

با اشراف انتهایی 20-10 میدوی را از طریق سه ماهه چهارم Mahomes منعکس و تحویل لومباردی جایزه به درد و رنج طولانی فوتبال شهر و اندی رید طولانی خود را در رنج مربی.

او آن را انجام دهد به سادگی با اعتقاد داشتند. او تا به حال برای بازیابی و او تا به حال به انجام این کار در برابر سان فرانسیسکو دفاع به عنوان یک نیروی توانا به عنوان جرم او را هدایت چندان درخشان. The 49ers شدند کشیدن Mahomes با چرخش پا به سمت نهایی خود فروتنی.

پس از آن سحر و جادو اتفاق افتاده است. Mahomes سحر و جادو به عنوان آنها آن تماس بگیرید. در سوم و 15 او در ارتباط با تپه برای 44 متری. مرد چگونه می خواهیم به این کشش? Mahomes پاسخ: به سرعت. Marvelously. یقین.

چهار نمایشنامه پس از هیل گرفتن مشتعل جرم Mahomes آمار همه طرفدار تنگ پایان تراویس Kelce برای یک حیاط زمین نشستن کامل هواپیما. کسری شده بود کمرنگ به سه. پس از کانزاس سیتی دفاع آمد از طریق سه-و-خارج Mahomes رفت و به کار دوباره. او نیاز به تنها 2:26 به درایو 65 متری و سرب. او و سامی واتکینز ترکیب برای سوزاندن سان فرانسیسکو cornerback ریچارد شرمن در 38-حیاط منتقل می کند. سه نمایشنامه پس از آن Mahomes یافت دامین ویلیامز برای پنج حیاط نمره. ناگهان همه از یک اشراف رهبری 24-20. آنها شکسته بود یک 49ers دفاع است که به ظاهر آنها را شکست.

“سحر و جادو از آن Mahomes,” Kelce گفت. “It’s Showtime Mahomes. او برای رفتن به خود را بدون توجه به آنچه این سناریو است و شما می دانید چه ؟ من او را دوست دارم. او بخواهد این تیم را به بازی.”

و در حال حاضر رید برنده است. مربی وارد این بازی با 221 حرفه ای فصل به طور منظم و postseason پیروزی های بیشتر در لیگ, تاریخچه برای هر مربی بدون سوپر باول یا قهرمانی NFL. پس از 21 NFL فصل به عنوان یک سر مربی تیم ما در حال حاضر می دانم که چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای رید به نفع خود یکی از بزرگ: او تا به حال به صبر برای Mahomes.

Mahomes ممکن است ارزش تمام دلخراش زیان همه انتقادات از ساعت خود مدیریت. Mahomes مورد نیاز تا زمانی که تقریبا آخرین لحظه برای پیدا کردن خود را, اما او در نهایت ، پس از آن دوم رهگیری Mahomes تکمیل 8 از 13 پاس به صورت 114 متری و دو touchdowns به درپوش به یاد ماندنی ترین شهر کانزاس سه آمده-از-پشت پیروزی این postseason.

“من قصد دارم برای رفتن بزرگترین چیزبرگر شما تا کنون دیده ام” رید شوخی. “و ممکن است دو برابر شود.”

در پایان Mahomes را به شماره نگاه کاملا خوب: او به اتمام 26 42 عبور برای 286 متری و دو touchdowns. اما برای به دست آوردن وجود دارد, او تا به حال به خود را قبول سخت ترین چالش است. سان فرانسیسکو تا به حال قوی ترین دفاع او مواجه شده و آن را تا به حال بازی کامل طرح به منظور محدود کردن سران بزرگ پخش, برای حفظ Mahomes از بداهه و برای ضربه زدن به کارفرمایی به اندازه کافی به او را متلاطم.

برای 3½ چهارم 49ers ساخته شده است این بازی زشت نگاه برای Mahomes از او تجربه کرده است و به عنوان یک NFL بازیکن. اما در پایان آن را صرفا او را قادر به نشان می دهد چگونه او واقعا است.

“من تا به حال ذهن مجموعه ای که من قصد دارم برای حفظ شلیک آن” Mahomes گفت.

[‘ما آن را انجام می شود!’ داخل داستان چگونه پاتریک Mahomes فرود آمد با روسای]

او نیاز ندارد یکی دیگر از عملکرد بی عیب و نقص. Mahomes نیاز به نشان می دهد او می تواند آن را انجام دهد راه سخت است. او نیاز به غلبه بر حریف خود را. که او آن را نمیفهمد چشمگیر بود راه را به جای او به عنوان چهره جدید NFL.

این عنوانی است که Mahomes بیش از حد فروتن به ادعا.

“وجود دارد چند بچه است که می تواند چهره NFL,” او گفت:. “لامار جکسون بود فقط به اتفاق آراء MVP و تا به حال یکی از بزرگترین فصل تا کنون برای کارفرمایی.”

Mahomes برنده MVP یک سال پیش در سن 23 پس از پرتاب برای 5,097 متری و 50 touchdowns. در حال حاضر در 24 او دوم-جوانترین کارفرمایی برای پیروزی در سوپر باول. اما او این است که حیوانات مختلف از برخی از دیگر 25-و-تحت سوپر باول-برنده QBs. این لیست شامل بن Roethlisberger تام بردی و راسل ویلسون و آن را به احتمال زیاد همه آنها رهبری به سالن از شهرت. اما قرار Mahomes با آن سه و در اینجا تفاوت: او تنها کسی است که خواسته شده بود برای حمل و تیم خود را به عنوان یک جوان کارفرمایی. Roethlisberger بردی و ویلسون رشد به مسئولیت های خود. Mahomes شده است حق رای دادن از او یک نویسنده. و او نه تنها فوق العاده ورزشکار با استعداد بازو. او بی امان رقیب بیش از حد.

“مهم نیست نمره” Kelce گفت. “مهم نیست. ما پت Mahomes.”

و گفتند: هرگز شک آنچه که او قادر است دوباره. بقیه از ما خواهد بود عاقلانه به آنها بپیوندید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im