این هفته در سوپر باول Mahomes توصیف او دبیرستان خود را به عنوان “یک بازیکن بیس بال که در حال بازی فوتبال است.”

Mahomes رشد در سن اوایل تخصص زمانی که کارفرمایی تجارت و برخورد مربیان و پزشکان و در طول سال سفر تیم پیشی گیرد ورزشی جوانان. و در عین حال او توسعه یافته به یکی از بزرگترین فوتبال نیروها در این سیاره به عنوان یک ورزشی عمومی.

Mahomes شکوفا شده است به MVP, سوپر باول کارفرمایی و wunderkind حق رای دادن ناجی در سن 24 و یکشنبه شب او سعی خواهد کرد به ارائه Kansas City Chiefs خود را برای اولین بار قهرمانی در 50 سال برابر San Francisco 49ers در سوپر باول LIV. او در صعود به این قله با وجود انتظار تا زمانی که کالج برای محدود خود را تمرکز. او پاتریک Mahomes دقیقا به این خاطر که او منتظر است.

او با استفاده از خود را رشد و نمو سال به کشت طیف گسترده ای از ملموس و ناملموس ورزشی قابلیت های. او به دست اورد عمیق حس ذاتی نحوه اداره کردن بدن خود را در رقابت. او آموخته است که چگونه به بهترین کارفرمایی با بازی کارفرمایی.

ممکن است حماقت به رسم درس از Mahomes; استعداد خود را بسیار دیدنی و جذاب آن مخالف خارجی نرم افزار. اما اگر ورزشی منبع داستان ارائه اخلاقی آن نهفته است در رد تخصص در این مفهوم است که سطوح مهارت نه از طریق rote, آموزش, اما از طریق آلی بازی.

“فقط رقابت است که شما را به” Mahomes گفت. “راه شما باید برای پیدا کردن راه های مختلف برای برنده شدن در هر ورزش است که کمک قالب من به عنوان کارفرمایی که من هستم.”

‘او شکسته فیزیک’

علوم ورزشی پشت کردن چه Mahomes به طور غریزی احساس می کند. به عنوان یک پایه بازی های متعدد ورزشی اجازه می دهد تا یک ورزشکار به کشف آنچه او می کند بهترین با توجه به دیوید اپستاین نویسنده از “محدوده: چرا کل گرا پیروزی تخصصی جهان است.” تا به حال Mahomes انتخاب به تخصص آن است که به احتمال زیاد او هرگز تبدیل به یک کارفرمایی — پدرش پت Mahomes Sr. شد لیگ امداد پارچ و Mahomes بهترین موفقیت های اولیه آمد و به عنوان یک پارچ.

فرایند انتخاب نیست تنها بهره مندی از انتظار. اپستاین گفت که مطالعات متعددی نشان داده اند ورزشکارانی که در بازی های متعدد ورزشی نیاز به زمان کمتری برای تبدیل شدن به نخبگان در این بازی آنها در نهایت انتخاب کنید.

“[این] به نظر می رسد به خصوص درست باشد برای ورزشکارانی که در بازی های متعدد ‘حمله’ ورزش” اپستاین نوشت: در یک ایمیل. “این چیزی است که شما نیاز به ساخت پیش بینی مهارت های ادراکی تخصص است که اجازه می دهد تا شما را به واکنش نشان می دهند سریع تر از رفلکس خود را و اجازه می دهد چرا که شما اساسا دیدن چیزها آشکار شدن قبل از آنها در واقع اتفاق می افتد.”

در Mahomes را نورانی ترین لحظات یک خط مستقیم را می توان به ورزش او به عنوان یک نوجوان در زمستان و بهار است. او کامل عبور از انواع بازو زاویه با دقت یک مهارت Mahomes گفت: او honed منینگ shortstop. او zings می اندازد تحت فشار یا بدون نگاه کردن به او در نظر گرفته شده و هدف یک شاهکار او یک بار ساخته شده معمول در چوب جنگلی.

“ما به استقبال تیم به مطبوعات و دام ما زمانی که او توپ” گفت: Ryan Tomlin, Mahomes دبیرستان مربی بسکتبال. “او پرتاب بدون نگاه مورب عبور در دادگاه به یک نقطه که در آن او می دانست که یک بازیکن که قرار بود به پایان رسید تا بودن. است که دقیقا آنچه که من او را امروز انجام دهید. او فقط دیدن چیزهایی که واقعا قبل از آنها رخ می دهد و او می داند که رفتن به جایی که او می داند که توپ در حال رفتن به. فقط چیزهایی که شما نمی تواند آموزش دهد.”

Mahomes بود و خود خواهی گارد نقطه با یک غیر مومن پرش عکاسی که موفق به نمره زمانی که نیاز به اب زیر کاه مدافع که Tomlin گفت “سریع بدون اینکه سریع است.” او اغلب از موقعیت در دفاع اما Tomlin اعتماد Mahomes به دزدکی حرکت کردن در پشت یک ballhandler و سرقت. Mahomes اعتبار بسکتبال با افزایش خود آگاهی فضایی.

“شما می توانید بگویید با چشم انداز خود را, او بازی بسکتبال” ستاد کارفرمایی مربی مایک کافکا گفت.

زمانی که Mahomes رسیده NFL او تکیه بر رفت و آمد و روش برداشت در الماس است. مهارت خود را در خارج از پلت فرم و در سراسر بدن می اندازد گفت: آثار به بیس بال. حباب روی صفحه نمایش است که یک جزء اصلی از کانزاس, شهرستان, جرم و بازی نیاز به یک کارفرمایی را سریع آتش پرتاب پهلو بدون حتی گیج فوتبال لسس در یک حرکت مشابه به تبدیل دو بازی در بیس بال.

“ما در واقع مربی quarterbacks ‘هی آن را گرفتن و به نوبه خود, دو,’ ” گفت: Brad Childress یک ستاد توهین آمیز دستیار در طول Mahomes اول دو فصل است.

در وایتهوس, فوتبال, مربی آدم طبخ متوجه Mahomes برخوردار منحصر به فرد ورزشکاری و او به او آموخت اصول اساسی اما هرگز گرفتار او را با مکانیک آموزش. حتی Mahomes Sr. گاهی اوقات اعتماد در آشپز که او مطمئن بود Mahomes مکانیک ترجمه خواهد به فوتبال کالج است. طبخ تضمین او آنها خواهد بود.

“شما نگاه کنید کسی مثل پاتریک” کوک گفت: “و او فقط می شکند فیزیک.”

طبخ خواست Mahomes را با چوب بیس بال و بسکتبال و حتی پس از او Whitehouse شروع کارفرمایی.

“به نظر من آن نقش زیادی در توسعه خود را به عنوان یک ورزشکار” کوک گفت. “فقط از راه او به نظر می رسد در این زمینه آن را شبیه به آنچه که یک بازیکن بسکتبال را ببینید. … گاهی اوقات آن را مانند به نظر می رسد او به پشت دست ضربه زدن به یک توپ و او را پرتاب در سراسر الماس.”

بابی Stroupe که روت Mahomes از او یک چهارم گریدر در زمان یک رویکرد مشابه.

“به جای تلاش برای به دست آوردن او را به انجام کارهایی که فکر می کنید مردم را quarterbacks منحصر به فرد و خاص ما فقط در ادامه به مته سوراخ به چیزهایی که ساخته پاتریک منحصر به فرد و خاص” Stroupe گفت. “اگر شما واقعا او را در بازی او فوق العاده خلاق فرد است. کسی که باید آموزش دیده در راه است که پشتیبانی از او ورزشکاری. او ورزشکاری مناسب نیست در یک سطل. او نه ببالا پرتاب به پایین ، پای خود را تعیین نمی خواهم عادی quarterbacks.”

Mahomes را اجتناب از کتاب درسی مکانیک ممکن است بسیار مهم برای توسعه خود را. بسیاری از مربیان آموزش یک سری از تکنیک ها بدون در نظر گرفتن یک ورزشکار صفات فردی است. با انجام این کار به یک کارفرمایی یک مربی ممکن است درخواست او را برای بازی در یک سبک که برای او نیست بهترین و مناسب در هزینه از غرایز طبیعی.

اپستاین به خود جلب کرد به موازات بریتانیا پائولا رادکلیف شاید بزرگترین دونده از راه دور در تاریخ است. او زشت گشاد گشاد راه رفتن هیچ مربی آموزش می خواهم با نامتقارن پا و یک سر لرزان. و در عین حال اپستاین گفت: یک آزمایشگاه تست در بر داشت او او ورزش را کارآمد ترین دونده.

“حتی زمانی که کتاب درسی است و معقول نیست تقریبا شامل تنوع چیزهایی که کار” اپستاین گفت. “… آن را مرتب کردن بر اساس مانند نشان دادن به طور متوسط از برخی از مردم و از جمله باور نکردنی واریانس است که اغلب که در آن واقعا حقیقت نهفته است.”

‘به MacGyver فوتبال’

Mahomes منحصر به فرد در سبک ترس کالج استخدام و بعد از آن تیم در پیش نویس است. چه برخی از NFL پیشاهنگی و مدیران دیدم خام کارفرمایی با غیر مومن مکانیک و جنس بنجل رفت و آمد. چه کسانی که ارزیاب از دست رفته بود یک نابغه ورزشکار که او را درک بیومکانیک در یک سطح عمیق پس از توسعه به خود سود خارج کارفرمایی صنعت پیچیده است.

“مردم بیرون آمدن از حتی دبیرستان گفت: “او فقط وحشتناک رفت و آمد’ ” Stroupe گفت. “او درهم برای 20 متری و پرتاب توپ downfield 70. من احساس می کنم که مناسب رفت و آمد. شاید من و او فقط نمی رفت و آمد تفسیر همان افراد دیگر است.”

حتی روسای مدیر کل برت Veach که به عنوان یک مقابل دفتر دستیار دفاع و پشتیبانی Mahomes با انجیلی تعصب یافت گسل در Mahomes مکانیک. اما او همچنین متوجه شدم Mahomes دیگر ورزشی صفات تعریف شده او.

“در پایان یک شما نمی بینید رفت و آمد شما می خواهید برای دیدن” Veach گفت. “در انتهای دیگر هنوز بسیاری از مردم که دارای بازو. ما فقط برخورد با یک حیوان متفاوت است.”

به عنوان او به بررسی فیلم از دیگر Texas Tech چشم انداز Mahomes گرفتار Veach. در یک تنبل بهار روز قبل از Mahomes را junior فصل, ستاد مربی اندی رید راه می رفت به Veach و پرسید که چه او بود. یک Texas Tech بازی بود در Veach صفحه نمایش. “من به تماشای بعدی کارفرمایی از سران” Veach پاسخ داد.

Mahomes نشسته خود را rookie فصل پشت سر الکس اسمیت اما او اعتبار Veach ارزیابی بلافاصله. در اردوگاه آموزشی Mahomes led شهر کانزاس سوم-رشته جرم در برابر آن سوم-رشته دفاع. عملکرد خود را به سرعت تبدیل به افسانه شده است.

“آن را مانند یک پدیده با پت, که در آن ما را از بازگشت به خوابگاه و هم 3s در مقابل 3s در, فقط به خاطر اینکه ما می خواستیم برای دیدن پرتاب او ساخت” Veach گفت. “این اتفاق نمی افتد. شما باید اردوگاه های آموزشی dog days. جانبازان آنها در چادر و آنها را آبیاری کردن. دامپزشکان خواهد ایستاد … به تماشای بچه در برابر 3s. شما می دانستم که شما تا به حال چیزی.”

حتی به عنوان Mahomes تبدیل به چهره از فوتبال او هنوز هم با هدف به خوبی گرد. با Stroupe او با تمرکز بر مفهوم عمقی است که آگاهی از چگونه بدن حرکت می کند از طریق آن محیط زیست است. او با انجام تمرینات معمول از غیر مومن موقعیت.

“شما می توانید بازی خود را و ببینید که ما او را به عنوان یک ورزشکار برای اولین بار و کارفرمایی دوم” Stroupe گفت. “اگر شما او را تماشا پایه خود را بازی است که او باور نکردنی است, حل مشکل. واقعا ما می خواهیم او را به نوعی بود که MacGyver از فوتبال است. او نیاز به قادر به بیرون رفتن وجود دارد و حل این مشکل به هیچ وجه لازم است. که بازی خود را. این که چگونه ما آموزش. که او رویکرد روان. آن را ندارد به مانند چگونه شخص دیگری آن را انجام داد. آن را فقط به انجام این کار است.”

یادگیری منجر به

تندرست از یک ورزش به بعد از انجام بی اندازه مزایای Mahomes. او همیشه در یک تیم و پس از او به طور مداوم honed رقابت و رهبری است. زمانی که او subbed در بازی بسکتبال, بازی Mahomes خواهد نشستن در کنار مربیان به طوری که او می تواند درک آنچه آنها می خواستند و چگونه به بهترین التماس تیمی از نیمکت.

“من فکر می کنم آن را احتمالا اصلی ترین چیزی که دلیل اصلی که چرا او این است که او چه کسی است” Tomlin گفت. “فصل هر چه در آن بود و انگار یک توپ در دسترس پت آماده بود به بازی و رقابت. … نشسته و با تمرکز بر یک چیز را قطعا به او صدمه دیده است. به عنوان با استعداد به عنوان او در حال پخش است همه چیز را آن افزایش توانایی های خود را به منجر شود و به رقابت بپردازند.”

ورزش های دیگر می تواند ارائه درس در راه فوتبال نمی تواند. بیس بال ورزشی است شکست و درک چگونه به جنگ از طریق یک ضربه رکود ممکن است کمک به کارفرمایی نگه داشتن سر خود را هنگامی که تیم خود را در حال از دست دادن 24-0 در سه ماهه دوم از یک بازی حذفی برابر هوستون تگزاس. نگهبان یک نقطه به رهبری تیم خود را در جریان یک بازی به جای اینکه با هم تیمی های ایستاده در اطراف او در یک huddle.

“کارفرمایی است که یک رهبر طبیعی موقعیت” 49ers کارفرمایی مربی شین بعد گفت. “اما هنگامی که شما در موقعیت های مختلف در تیم های مختلف شما یاد بگیرند که منجر به از مکان های مختلف و با انواع مختلف از مردم که فکر می کنم واقعا مهم است. تا زمانی که شما دوباره به فوتبال اگر شما در یک اتاق قفل با بسیاری از انواع مختلف از مردم از بسیاری از فرهنگ های مختلف آن را واقعا کمک می کند شما به عنوان یک رهبر.”

رید به نظر می رسد برای درک کرده اند در برخی از سطح از اهمیت اجازه می دهد بازیکن را به آزمایش است. او تایید کرده است Mahomes استفاده از هیچ نگاه می گذرد در طول بازی و به او اجازه بازیکنان خود را مختصر و بدون ساختار دوره در شیوه های. Mahomes تلاش کرده است پرتاب به گیرنده با چشمان خود را بسته به آزمون زمان خود است. بدون تلاش همه چیز را او می تواند و نه می دانیم آنچه که ممکن است.

“این در مورد دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید” Mahomes گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im