از آن زمان به تعجب با میهن پرستان جدید انگلستان’ سلطنت بالای NFL شاید انقضای اگر این ستاد می تواند به نوبه خود Mahomes را quarterbacking تعالی به پایدار اجرا از کنفدراسیون فوتبال آسیا تسلط و اضافی پیروزی سوپر باول.

“این بسیار شگفت انگیز این سلسله و یا هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید, میهن پرستان تا به حال این گذشته 15 تا 20 سال” Mahomes گفت: پس از 31-20 برنده شدن بیش از 49ers. “و بنابراین برای من, آن را در مورد مصرف آن را یک سال در یک زمان. ما کوتاه آمد سال گذشته است. ما درک چقدر سخت چالش این است که برای رسیدن به این موقعیت دوباره ما در بر داشت یک راه برای انجام آن است.”

دستیابی به NFL برتری یک چیز است; حفظ آن دیگری است. Mahomes گفت که او و سران قبول آن است.

“ما درک می کنیم در سال آینده هنگامی که ما دوباره … این قراره [را] همان قلب همان میزان سرسختی و فداکاری هر روز اگر ما می خواهیم به اینجا,” او گفت:. “و بنابراین من فکر می کنم ما آن را یک سال در یک زمان یک روز در یک زمان و سعی کنید برای قرار دادن با هم بزرگ سال است.”

Mahomes 24 است و این ستاد در حال حاضر شروع به تامل یک قرارداد پر سود فرمت که بدون شک خواهد بود ضبط-تنظیم ، او یک سال در سمت چپ چهار سال تازه کار, معامله, که همچنین دارای یک سال پنجم گزینه, اما, آیا, این, offseason یا زود این ستاد خواهد بود قفل کردن Mahomes برای دراز مدت. به عنوان طولانی به عنوان Mahomes است که در فهرست خود را در این ستاد به نظر می رسد به احتمال زیاد رقیب.

“این همه پاتریک” مربی اندی رید گفت. “او خواهید بود برای اولین بار به شما بگویم که. اما این یک جای خوب برای شروع است.”

آن را تنها خواهد شد سخت تر برای سران هنگامی که آنها نشانه Mahomes به سنگین قرارداد جدید و دیگر باید او را در یک ارزان rookie معامله است که برگ مقدار زیادی از فضای کلاه حقوق و دستمزد اختصاص به احداث این تیم در اطراف او.

در میان مسائلی است که باید در هفته های آینده دفاعی lineman کریس جونز یکی از این تیم بهترین بازیکنان واجد شرایط به صورت نامحدود رایگان آژانس و گیرنده گسترده سامی واتکینز ذکر شده در رسانه ها به عنوان ممکن است حقوق و دستمزد کلاه تلفات با توجه به اندازه خود قرارداد.

“تا زمانی که ما نگه داشتن مردم است که ما باید در این سازمان در این تیم با مربیان است که ما فکر می کنم که ما باید یک فرصت به خوبی سال و سال,” Mahomes گفت. “اما آن را نمی خواهی بود آسان است. ما در حال نشستن در اینجا در حال حاضر. من می دانم که رفتن به عقب در سال آینده ما و دوباره می شیم برای بازی بسیاری از تیم های فوتبال.”

آن باقی مانده است دیده می شود اگر اجرا است و بیش از برای میهن پرستان که شش سوپر باول عناوین با بردی به عنوان کارفرمایی و لایحه Belichick خود را به عنوان مربی. آنها از دست وحشی-کارت دور از کنفدراسیون فوتبال آسیا پلی آف این فصل و بردی واجد شرایط به صورت رایگان آژانس در ماه مارس است. اما حتی اگر بردی باقی مانده در انگلستان آن را به ستاد نه پرستان که باز فصل آینده به لیگ مورد علاقه های شما.

Mahomes را مجبور به رقابت با دیگر جوان فوق العاده کنفدراسیون فوتبال آسیا quarterbacks مانند Lamar جکسون در بالتیمور و Deshaun واتسون در هوستون. جکسون است که تنها 23 بود و به نام لیگ MVP شنبه شب اتفاق آرا. او به عنوان یک ستاره در دومین فصل NFL و رهبری کلاغ به یک لیگ-بهترین رکورد 14-2 در طول فصل به طور منظم قبل از آنها از دست رفته یک ملت نیمه نهایی در خانه به تنسی تیتان.

“وجود چند بچه است که می تواند چهره NFL” Mahomes گفت: زمانی که این موضوع مطرح شد به او اواخر یکشنبه شب. “با NFL و چقدر خوب بازی کردن است, کارفرمایی, بازی, بچه ها آمده در سال و سال و بیرون رفتن وجود دارد و فوتبال بازی کند. Lamar شد و به اتفاق آرا MVP [شنبه] شب. او یکی از بهترین فصول همه وقت در موضع کارفرمایی. وجود بچه ها می خواهم که به نظر می رسد مانند هر سال تعداد زیادی از جوانان quarterbacks هنوز هم بسیاری از کهنه بچه که در حال بازی در سطح بسیار بالا است. و بنابراین من سعی می کنم به بهترین پاتریک Mahomes من می شود و سعی کنید برای برنده شدن در بازی فوتبال با بچه ها من در اطراف من است.”

رید نوبت 62 در ماه مارس است. او مربیگری میراث است در حال حاضر امن با اولین سوپر باول پیروزی در برجسته سر مربیگری حرفه ای در فیلادلفیا و کانزاس سیتی بود که شامل بسیاری از تیم رقیب اما تا روز یکشنبه هیچ سوپر باول جشن.

“او یکی از بهترین مربیان تمام وقت” Mahomes گفت. “و او در حال حاضر بود و قبل از این بازی. اما ما می خواستیم که برای دریافت جایزه فقط به خاطر او آن را سزاوار. کار او قرار می دهد در روز و روز را — منظورم این است که او وجود دارد در مثل 3 در صبح و برگ در 11 [در شب]. من فکر نمی کنم او می خوابد. من سعی کنید به ضرب و شتم او را در و من هرگز می تواند. او کسی است که کار را سخت تر از هر کسی که من تا کنون شناخته شده است و او سزاوار آن است. بنابراین من خوشحالم که ما قادر به بیرون رفتن وجود دارد و دریافت این جایزه برای او.”

Mahomes بعید به نظر می رسد برای تبدیل شدن به بیش از حد راضی NFL موفقیت او تا به حال تا کنون.

“بدیهی است که من تا به حال یک شروع خوب برای زندگی حرفه ای من,” او گفت:. “من خوش شانس بودن در یک سازمان بزرگ با تعداد زیادی از بازیکنان بزرگ در اطراف من. که باعث می شود کار من خیلی راحت تر. من می دانم که تو را مدت زمان طولانی از ثبات اگر من میخوام که در آن من می خواهم به در پایان.”

رید گفت: او گفت: خود بازیکنان شنبه شب که سفر بازگشت به سوپر باول به دور از تضمین شده است.

“متاسفانه همه چیز تغییر در این لیگ” رید گفت: یکشنبه شب. “من به بچه ها که [شنبه] شب. آنها می دانند که. اما من به آنها یادآوری است که آن را هرگز همان خواهد بود آن را به عنوان است امشب. که بیمار بخش در مورد این کار. این چنین یک گروه منحصر به فرد.”

حتی پس هدف در حال حاضر برای ادامه اضافه کردن به مجموعه ای از لومباردی غنائم.

“شما دریافت می کنید یک” رید گفت: “شما می خواهید برای رفتن به یکی دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات