http://www.washingtonpost.com/video/world/plane-skids-off-runway-breaks-apart-after-landing-in-istanbul/2020/02/05/1124b73f-6189-4249-8eca-4b20c2d64e22_video.html

استانبول — یک هواپیمای مسافربری را شکست و از هم جدا پس از لغزیدن کردن باند در استانبول سابیها گوچن فرودگاه بین المللی عصر روز چهارشنبه در قتل یک نفر و ایجاد ده ها تن از آسیب های ترکیه حمل و نقل وزیر گفت.

این هواپیما توسط هواپیمایی پگاسوس یک کم هزینه حامل و تا به حال فرود در استانبول پس از سفر از ازمیر در غرب ترکیه, شرکت هواپیمایی گفت. آن را به انجام 177 مسافر و شش خدمه به گفته رسانه های ترکیه گزارش و فرود در شرایط دشوار با بادهای قوی و بارش باران و شلاق استانبول در شب چهارشنبه.

صحبت با خبرنگاران در ولایت ون وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: یک نفر کشته شده بود در یک بیمارستان پس از تصادف, اما که هیچ یک از دیگر مجروح شدند در شرایط بحرانی با توجه به گزارش رویترز. Koca گفت: 179 مسافران مجروح شدند و به بیمارستان های ترکیه دولتی “آناتولی” گزارش داد.

تلویزیون فیلم نشان داد هواپیما جدا شده به سه قطعه با بینی تقریبا به طور کامل جدا از بقیه بدنه و بدبختانه. در اوایل فیلم از سقوط نشان داد آنچه به نظر می رسد آتش سوزی در نزدیکی عقب هواپیما.

هواپیمایی پگاسوس در بیانیه ای گفت که این هواپیما “تجربه یک باند گشت” پس از فرود در فرودگاه.

“برخی از زخمی چپ هواپیما توسط خود معنی و برای دیگران اضطراری ما تیم در حال تلاش برای گرفتن آنها را از هواپیما به ترکیه حمل و نقل وزیر, Mehmet Cahit Turhan گفت: Anadolu.

ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد مجروح مسافران حمل و نقل در یک اتوبوس فرودگاه از فرودگاه.

این دومین حادثه مربوط پگاسوس در فرودگاه در کمتر از یک ماه. یک Pegasus Airlines Boeing 737-800 skidded کردن باند در سابیها گوچن در Jan. 7 مدت کوتاهی پس از ورود از امارات متحده عربی در شرایط باد می وزد.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im