– سانا/خبرگزاری گتی ایماژ

این تصویر گزارش رسمی منتشر شده توسط خبرگزاری جمهوری عربی سوریه در روز پنج شنبه نشان می دهد که انفجار پس از حملات اسرائیل در محل نامعلومی در سوریه است.

مسکو — ایرباس A320 جت حمل 172 مسافر شد و نزدیک به ضرب گلوله در رویکرد خود را به پایتخت سوریه دمشق در مدت کوتاهی پس از 2 صبح پنج شنبه پس از سوریه اخراج دریافت موشک های ضد هوایی در پاسخ به حمله با توجه به نیروی هوایی روسیه سخنگوی ریانووستی روز جمعه گزارش داد.

هواپیما منحرف با خیال راحت به روسیه نزدیک Khmeimim پایگاه هوایی نظامی, او گفت:.

در روز پنج شنبه جنگنده های اسرائیلی حملات هوایی را در اهداف در جنوب سوریه, به گزارش رسانه های دولتی سوریه. نیروی هوایی روسیه سخنگوی ایگور Konashenkov گفت: این حادثه به دنبال حملات هوایی راه اندازی شده توسط چهار اسرائیلی F-16 جنگنده جت.

این حادثه می آید یک ماه پس از اوکراین هواپیمای جت مسافربری به ضرب گلوله کشته شد توسط یک موشک راه اندازی شده توسط ایران مدت کوتاهی پس از مصرف کردن از تهران کشتن تمام 176 مسافر و خدمه.

اوکراین جت بود که در برخورد با یک عضو سپاه در زمان ساعت پس از ایران اخراج حملات تلافی جویانه در آمریکا موقعیت خود را در عراق پس از ایالات متحده کشته شدن یک فرمانده سپاه, فرمانده, قاسم سلیمانی.

[ایران اذعان به سقوط هواپیمای مسافربری در میان خواستار عدالت و شفافیت]

با توجه به Konashenkov اسرائیل جت های جنگنده شلیک هشت موشک به اهداف در نزدیکی دمشق زود پنج شنبه و سوریه نیروهای شلیک ضد هوایی سیستم های دفاع موشکی. او گفت: این هواپیما که به دقت اجتناب بودن آمار سفر از تهران به دمشق.

به ناظر حقوق بشر سوریه یک بریتانیا بر اساس گروه نظارت گفت: حملات هوایی دوشنبه ضربه زدن به موقعیت ایران در یمن, کشته شدن 23 نفر از جمله سوریه و ایران و مبارزان.

در هفته های اخیر نیروهای سوریه از حمایت روسیه از مواضع ایران حمایت جنگنده های نصب شده در حملات در شمال غربی این کشور در تلاش برای درهم شکستن آخرین سنگر مخالفت با رئیس جمهور سوریه بشار اسد.

ادامه مطلب

به بیرون درز صوتی را نشان می دهد تهران می دانستند موشک آمار اوکراین هواپیمای جت مسافربری

ایران اذعان به سقوط هواپیمای مسافربری در میان خواستار عدالت و شفافیت

در عمده تشدید حمله آمریکایی را می کشد بالای ایران در بغداد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im