بخش هایی از زباله های هسته ای هانفورد سایت بازرسی شده است در 50 سال حسابرسی نشان می دهد

دولت دفتر پاسخگویی یافت که وزارت انرژی چشم پوشی از یک “root cause analysis” تونل سقوط به دلیل آن خواسته شده بود به انجام این کار توسط پیمانکار اداره بازرسی یک شرکت تابعه از Dallas-بر اساس Jacobs Engineering. بخش آیا انجام یک بررسی جداگانه برای تعیین نقاط ضعف و خطرات مربوط به آلوده امکانات, اما این ارزیابی “بود و تا حد زیادی بر اساس داده های قدیمی” و “را شامل نمی شود هر گونه فیزیکی و یا غیر فیزیکی بازرسی” به پرچم امکانات برای پاکسازی دفتر گزارش شده است.

نشستن در یک منطقه روستایی در جنوب غربی واشنگتن هانفورد سایت بود هنگامی که ارتش ایالات متحده را منبع اصلی حاوی پلوتونیوم مورد استفاده در کلاهک های هسته ای از جمله یکی از سلاح های کاهش یافته در ژاپن در پایان جنگ جهانی دوم است. هانفورد نیروی کار پس از شماره گذاری بیش از 50 ، 000 مردم است. پلوتونیوم تولید در سال 1987 به پایان رسید.

بخش هایی از سایت باید وارد نشده و یا بازرسی در بیش از 50 سال دولت پاسخگویی دفتر گزارش نشان می دهد وجود دارد می تواند اضافی خطرات ایمنی که وزارت انرژی آگاه است. و بازرسی های که انجام شد در بر داشت مشکلات ساختاری شدید به اندازه کافی است که آنها “می تواند منجر به پتانسیل انتشار خطرناک و یا مواد هسته ای” در پنج تن از 18 امکانات وجود دارد, دفتر گزارش شده است.

انرژی سخنگوی وزارت جف Tyree خبرنگاران با اشاره به اظهارات ارائه شده در این گزارش است. Jacobs Engineering نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دیوید تریمبل مدیر دفتر پاسخگویی منابع طبیعی و محیط زیست تیم گفت: وزارت انرژی نیاز به یک رویکرد بهتر به اداره بازرسی ایمنی در هانفورد.

“پاکسازی از سلاح های پیچیده است که یک تعهد بزرگ با بسیاری از امکانات نمی رود به تمیز کردن برای بسیاری از دهه” Trimble گفت: در یک ایمیل به جمعه. “با توجه به دامنه و ماهیت این آلودگی بسیار مهم است برای سازمان حفاظت محیط زیست به یک برنامه موثر برای شناسایی و کاهش خطرات قبل از آنها تهدید کارگران در نزدیکی جوامع و یا محیط زیست است.”

از اواخر 1980s وزارت انرژی کار کرده با تیم های پیمانکاران در این کار به یاد ماندنی از برخورد با زباله های رادیو اکتیو که انباشته بیش از چند دهه. این مقیاس گسترده و طول عمر سلاح های فعالیت های تولیدی در هانفورد معنی پاکسازی تلاش هستند به احتمال زیاد به ادامه برای بسیاری از قرن آینده است.

این پروژه شده است مملو از زباله با عطف به طور مستمر تحت فشار قرار دادند به عنوان پیمانکاران با تجربه مشکلات. گزارشات اخیر نشان داد که بخش صرف بیش از 19 میلیارد دلار بیش از 25 سال در “درمان و انتقال 56 میلیون گالن زباله های خطرناک” در واقع بدون درمان هر زباله های خطرناک. این پروژه در اصل برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید در سال 2011 در هزینه $4.3 میلیارد دلار است.

علاوه بر سرریز هزینه های اتفاقی در راه است که در آن برخی از ضایعات ذخیره شده بود ساخته شده است پاکسازی خطرناک وظیفه را برای هزاران نفر از کارگران است.

تجهیزات صنعتی مورد استفاده برای پردازش پلوتونیوم بود دور نشستن در تونل های زیرزمینی برگزار می شود تا با چوبی چوب. اگر چه مطالعات انجام شده در سال 1978 و سال 1991 یافت تونل ساختاری صدا آژانس موفق به انجام توصیه می شود مطالعه پیگیری است که ممکن است به رسمیت شناخته اند مشکلات ساختاری با تونل دولت پاسخگویی دفتر گنجانده شده در آن گزارش.

پس از یک جزئی سقوط از یکی از این تونل در سال 2017 وزارت انرژی کاهش یافته است به انجام یک “root cause analysis” است که ممکن است روشن چه چیزی باعث این غار در یک تصمیم دفتر گفت: ساخته شده در درخواست از پیمانکار است.

“با توجه به توضیح کتبی به ما ارائه شده توسط [پیمانکار] مدیریت در حالی که تونل فروپاشی شد و با توجه به ساختاری تخریب [پیمانکار] اولویت اول بود و ثبات تونل برای کاهش پتانسیل برای سقوط بیشتر و برنامه ریزی root cause analysis برای تعیین علت نبود موجه” دفتر نوشت در گزارش خود.

به جای آژانس انجام یک “علت ظاهری تجزیه و تحلیل” است که تعیین می شود که این تونل احتمالا به دلیل سقوط چوب نگه داشتن آن تا به حال پوسیده.

دیگر قسمت های رامهرمز از سایت رفته اند و بدون بازرسی ایمنی از هر نوع از جمله برخی از استفاده می شود برای ذخیره زباله های هسته ای در این دفتر نوشت. برخی از این مناطق از جمله امکانات پردازش شناخته شده به عنوان “دره” که در آن پلوتونیوم استخراج شده از میله های سوخت اورانیوم نیست وارد شده است و یا بازرسی در بیش از 50 سال در این دفتر نوشت.

به گزارش ایسنا ، Ron Wyden (D-سنگ.) بدحجابی انرژی بخش برای دست زدن به آن از زباله های هسته ای پاکسازی تلاش در نامه ای به وزیر انرژی دن Brouillette. در این نامه اشاره می کند که این گروه را پذیرفته است همه از توصیه های اما می گوید این تغییرات کافی برای حفاظت از جان کارگران و شهروندان در سراسر منطقه است.

Wyden سرزنش 2017 تونل سقوط در وزارت انرژی شکست به انجام جامع بازرسی.

تونل سقوط “به نظر می رسد تا حد زیادی به دلیل شکست [وزارت انرژی] و پیمانکاران خود را به طور مستقل بررسی تونل شرایط جسمی ― a امور تکرار بیش از چندین سال در سراسر سایت امکانات” Wyden نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>