Paris Saint-Germain مربی توماس Tuchel دفاع از تاکتیک های پس از لیگ قهرمانان از دست دادن به دورتموند

Paris Saint-Germain مربی توماس Tuchel در دفاع از تغییر در سیستم در برابر بوروسیا دورتموند با وجود 2-1 از دست دادن در لیگ قهرمانان اروپا دور 16 پا برای اولین بار در روز سه شنبه.

Tuchel سابقه یک سیستم 4-3-3 اما در حالی که آن انباشته شده در بدن به خط میانی برای حفظ دورتموند به جلو Erling Haaland تحت کنترل آن نیز در سمت چپ خود را رو به جلو Kylian Mbappe بیش از حد جدا شده است.

PSG را مارکو Verrati بود خود را به بهترین بازیکن در زمین انجام شگفتی برای نگه داشتن هافبک تحت کنترل و تنظیم سرعت برای بسیاری از نیمه اول اما طرف فرانسوی شانس بودند عملا غیر موجود در افتتاحیه دوره است.

“ما تا به حال برخی از ایده های. ما این سیستم در دیژون دو بازی پیش و این سیستم است که به ما ساختار و فواصل کوتاه به دفاع از” Tuchel تحت فشار به PSG گذشته گذشته 16 مرحله برای اولین بار در چهار فصل به خبرنگاران گفت:.

“این به ما یک ساختار به حمله و کنترل ساخت تا به سرعت و به حمله به بالا است.”

“ما هیچ تاسف. من باید به تصمیم گیری قبل از بازی و من مسئولیت. هیچ کس نمی تواند می گویند آنچه را که باید اتفاق افتاده است با سیستم های مختلف.”

شکل گیری تا حدودی مشغول به کار در نیمه اول با پاری سن ژرمن در کنترل اما به عنوان دورتموند به تدریج رشد کرد و در اعتماد به نفس من هم بازدید کننده مشکلات در تلاش برای آنها را شامل.

Tenenager Haaland دو بار یافت و فضا مورد نیاز به نمره و یک گل توسط نیمار در 75 دقیقه با برزیل جناح اغلب نیاز به رها کردن عمیق را انتخاب کنید تا توپ هیچ چیز به تغییر نتیجه نهایی.

“من می دانم که پس از یک مسابقه اگر نتیجه درست نیست این را می توان گفت که این سیستم یک اشتباه بود” Tuchel گفت.

“اما تیم های دیگر نیز در اینجا از دست داده. که اتفاق می افتد و هیچ کس نمی داند آنچه را که باید اتفاق افتاده بود ما بازی 4-4-2.”

“من احساس ما بازی با کمی ترس – ترس از اشتباه. ما باید به دنبال راه حل. ما فاقد صبر و زمان بندی در حمله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>