“امشب خیلی باور نکردنی” بونگ گفت: فقط دعوت جمعیت, به سلامتی با صدای بلند.

“انگل را” پیروزی بزرگ تبدیل شده و آنچه قبلا سادگی است یک شب از نقاط دورافتاده — با مدیر فیلمنامه و بین المللی-قابلیت پیروزی برای “انگل” پیش از آن در شب — به مسائل از تاریخ است. فیلمنامه و کارگردانی برنده برای غیر فارسی فیلم نادر هستند اما نه بی سابقه است. قبل از یکشنبه اما هر تصویر در 91-سال-تاریخچه اسکار شده بود عمدتا در انگلیسی. “انگل” در کره ای.

کوین اضافه شده مشاهده کرد. “ما قرار داده و بقیه در صنعت, بررسی,” او گفت: یکی دیگر از دسیبل بسیار مخربی افزایش سلامتی.

این امر می تواند سخت به غلو اختلال ناشی از “انگل های” برنده. هالیوود صادر شده است محصول خود را به کشورهای سراسر جهان با افزایش قدرت در سال های اخیر است. در خارج از کشور گیشه بیش از 31 میلیارد دلار در سال 2019 یک رکورد و تقریبا 2½ بار مقدار studios تولید شده در ایالات متحده است.

در عین حال واردات کشورهای دیگر خروجی بوده و بسیار نادر است. گسترده بازدید از خارج از جهان انگلیسی زبان تا به حال تقریبا وجود ندارد; قبلی خارجی زبان نامزد بهترین فیلم اسکار منتشر خواهد شد به طور گسترده ای در تئاتر 2012 “Amour” تولید 7 میلیون دلار در ایالات متحده رسید.

و به بهترین عکس جایزه نهایی شد نشانه آن است که صنعت باشگاه که تا نسبتا به تازگی تضمین کرده که آن جایزه بزرگ هیچوقت به فیلم های ساخته شده در خارج از استودیو و سیستم اجازه دهید به تنهایی یک ساخته شده در یک کشور 6000 مایل دور تا به حال شکسته.

عوامل تولید کنندگان و مدیران و مبلغینی — اما مهمترین آنها هیچ استودیوی بزرگ مدیران — که جمعیت حزب تعجب که آیا “انگل” با $36 میلیون نفر در ایالات متحده به فروش رسید و به احتمال زیاد یک دسته بیشتر پس از اسکار گرفتن در معرض نشانه آن است که جهانی شدن را قطع راه های دیگر.

“من فکر می کنم آنچه که شما شاهد در اینجا این است که این فقط در هالیوود گفتن مردم در اروپا و آسیا و هر جای دیگر چه چیزی برای دیدن” Céline Sciamma این کارگردان فرانسوی که درام “پرتره یک خانم در آتش” بود که نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب در سال جاری گفت: در مصاحبه ای در این حزب است. “این یک گفت و گو و گاهی اوقات بقیه جهان ممکن است بگویید که امریکا چه چیزی ارزش دیدن بیش از حد.”

اسکار ایجاد شد به صورت یک اصل محلی صنعت است که در حال حاضر وجود دارد در جهانی که فراتر از محلی است. Sciamma مطرح شده این سوال که تا به حال شده است percolating حتی قبل از اسکار رای دهندگان تصمیم به ارائه یک پاسخ: چه مسئولیت یک صنعت است که صادرات بسیاری از محصولات خود را به بقیه جهان به شنیدن آنچه که بقیه جهان برای گفتن در بازگشت ؟ می توانید آن را در ادامه دنبال بیرون برای پول, اما به نوبه خود به سمت داخل برای شکوه و عظمت ؟

این “انگل” جمع آوری اواخر یکشنبه شب — اساسا بیشتر آینه روشن است و به خوبی طراحی شده نسخه از انتخابات-شب پیروزی حزب — در حال وقوع بود در سوهو خانه باشگاه خصوصی در بالای یک آسمان خراش است که در خدمت به عنوان یک نوع فرهنگی عصب مرکز مدرن برای تلفن های موبایل. این فضایی است که در آن معاملات درهم بیش از وعده های غذایی در طول روز و پیروزی جشن در شب; هر شبکه یا استودیو در شهر میزبان یک رویداد وجود دارد.

که آن را به محل که در آن شب بهترین عکس جشن گرفته شد بود و نه تعجب.

که چنین جشن پر شد با نمایندگی کره ای فرهنگ بود.

یک گروه پسر کره ای, A. C. E بازی شروع به پریدن کرد و رقصید در تطبیق مناسب آن را به عنوان تماس استراحتی به فیلم است. در یک گوشه نشسته Miky لی 61 ساله کره جنوبی در رسانه های نجیب زاده که به عنوان معاون رئیس کشور CJ گروه مالی “انگل” همراه با بسیاری دیگر از فیلم ها و, K-pop, لباس. او در دادگاه پستال یک خط طولانی از خوبی wishers در حالی که نشسته در کنار افسانه ای آمریکایی تولید کننده موسیقی کوئینسی جونز, ساخت تحت اللفظی این transpacific لحظه ای که “انگلی” برنده نشان داده شده است.

همگرایی بود و نه از دست مردم در سراسر صنعت فیلم.

تیری Frémaux مدیر جشنواره فیلم کن و در جایی که “انگل” رو شروع آن گفت که “این نشان می دهد که امریکا و جشنواره کن با هم می آیند نه از هم جدا زندگی می کنند.” او همچنین افزود که “این بدان معنی سینما متعلق در تئاتر” — روشن واکسن در Netflix بکشد که با این جشنواره feuded و که آمد دور فقط با یک اقدام و مستند جایزه یکشنبه با وجود صرف صدها میلیون دلار برای تولید و بازار آن جوایز مدعی است.

تولید شد و به همان اندازه ها رو.

“من فکر می کنم آن را تغییر هالیوود برای همیشه” گفت: Rodrigo Teixeira برزیل متولد تولید کننده پشت هر دو خارجی و انگلیسی فیلم های زبان از جمله این سال را به فرقه های مورد علاقه “فانوس” (فارسی), “پدر سایه” (زبان های خارجی) و گذشته برنده اسکار “تماس با من با نام شما” (چند زبانه).

در حال حاضر او و دیگران relishing فرصتی برای زمین پروژه به سرمایه داران با “انگل” در پشت خود را در جیب. در یک شهر که افزایش ترس از گم کردن از رسانه های اجتماعی اضطراب به حرفه ای انیمیشن اصلی “آیا شما واقعا می خواهید به خطر از دست دادن بعدی بهترین عکس برنده ؟” بسته بزرگ زمین نشست پانچ.

“انگلی” اختلال بود و نه محدود به آن جنبه جهانی.

همچنین در پشت این فیلم موفقیت همراه بود و رسانه های اجتماعی به خصوص “فیلم توییتر” شل مجموعه ای از منتقدان و طرفداران و صدای دیگر که به حمایت تبدیل شده است به طور فزاینده مهم در سال های اخیر است.

اسکار مبارزه مشاوران می گویند تغییر کرده است. که در آن بسیاری از گذشته بهترین عکس برنده شده اند بخشی از تلاش های سازمان یافته توسط استودیو که هدف به طور مستقیم در بالا — اعضای Academy of Motion Picture Arts and Sciences — این “انگل” کمپین مشغول به کار متفاوت است.

هماهنگ شده توسط کوین و مشاور رهبری دیرین indie-فیلم بازاریاب Ryan ورنر از Cinetic رسانه هدف آن را به دانه ریشه های چمن ، ورنر و تیم خود را به استقبال فیلم توییتر از فیلم برتر جشنواره کن در ماه مه گذشته و پس از آن در جایزه نجومی ماه است که به دنبال در پاییز.

ایده این بود که این گروه تا به حال تبدیل شدن به ابزاری به اندازه کافی اساسا ارسال buzz راه دیگر — از آن خود دیجیتال حیات وحش به رسانه های جریان اصلی و سپس به جوان آکادمی عضو و در نهایت به یک آکادمی گارد است که هنوز هم مورد نیاز برای حفظ بهترین عکس رای دادن. دور از فقط اندازه گیری وزوز فیلم توییتر رو آن.

“شما نیاز به حق فیلم لحظه مناسب — همه از آن گفت:” یک مدیر اجرایی در یک شرکت رقیب صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن. “اما آیا کسی شک این قهرمانان آنلاین نقش بزرگی در این پیروزی؟” اجرایی گفت: به اعتقاد او این امر می تواند یک راهکار دیگران را دنبال کنید.

جوایز بسیاری از کارشناسان گفت: این پیروزی نشان داد که زبان خارجی و یا نه این آکادمی در حال حاضر تبدیل به محل که می بیند هیچ فرقی بین استودیو و شرکت های مستقل و در واقع گاهی اوقات ترجیح می دوم. این علائم سومین بار در پنج سال جایزه بالا رفته به یک استودیو مستقل. نئون است که قطعا که نه بخشی از رسانه های جهانی کنگلومرا اما متعلق و بودجه کشورهای خلیج فارس تویوتا مغول دن Friedkin که همچنین منابع مالی نئون و خواهر اشخاص 30 غرب و ضروری است — یک نوع mini-خوشه ای از فیلم مستقل تامین مالی و تولید و توزیع.

آن باقی مانده است دیده می شود چه این جایزه تلاش از استودیو که شیرجه در انبوه این سال به عنوان جهانی سونی و برادران وارنر ساخته شده تمام بزرگ با استودیو فیلم و آمد کوتاه برای جایزه بزرگ. که بخصوص در مورد جهانی که در یکی از این سال بزرگترین بمب در “گربه” اما آشکار یقین بهترین عکس برنده در “1917” این گران پیشتاز. (که این فیلم فروش 288 میلیون دلار در سراسر جهان ممکن است کمک به سهولت نیش.)

یک عامل فروش گفت او مطمئن بود که در یک فرهنگ جهانی فرانچایز آکادمی ممکن است نوسان بیشتری نسبت به زبان خارجی فیلم اما این استودیو بعید بود به شیرجه رفتن. حتی اگر آنها نمی, شرکت ها با “انگل” ذهن-مجموعه ممکن است حمل باتوم. ضروری به تازگی تامین مالی “موصل” دراماتیک جدید هیجان انگیز در مورد یک پلیس عراق نیروی کارگردان هالیوود فیلمساز. اولیه آن زبان است ؟ عربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im