‘انگل’ رنگ یک کابوس عکس از کره نابرابری. واقعیت در امریکا است حتی بدتر.

این فیلم و پیام آن را به شدت طنین انداز با مخاطبان آمریکایی و هفته گذشته بهترین عکس برنده شدن به معنی آن stateside نفوذ تنها به احتمال زیاد به رشد است. که احتمالا نه یک حادثه: توسط هر تعداد از اقدامات نابرابری در اینجا در ایالات متحده است که خیلی بدتر از در Bong را در کره جنوبی.

در اینجا یک راه برای تجسم کره نابرابری: با توجه به جهان نابرابری پایگاه داده معتبر منابع درآمد و ثروت در سراسر جهان بالا 1 درصد از کره جنوبی را حدود 25 درصد از ملت و ثروت و در حالی که پایین نیمی از جمعیت صاحب تنها 2 درصد است.

از آن فکر می کنم این راه: اگر کره جنوبی یک کشور از 100 نفر و ملت ثروت بودند پای با 100 برش ثروتمندترین فرد را 25 برش که پای همه به خود در حالی که فقیرترین 50 را به تقسیم دو برش بین همه آنها را. که اختلاف در قلب “انگل.”

بازگشت به پای قیاس ثروتمندترین آمریکایی می شود عظیم 39 برش در حالی که پایین 50 هیچ ندارد. در واقع آنها در واقع در پای بدهی در مجموع با توجه به یک دهم از یک تکه را به طلبکاران خود (بسیاری از آنها اتفاقا احتمالا در آن بالا 1 درصد).

به دنبال درآمد به جای ثروت و رنگ یک تصویر مشابه: بالا 1 درصد از کره جنوبی کسب حدود 12 درصد از درآمد ملی خود را در حالی که در ایالات متحده این رقم بیش از 20 درصد است.

شایان ذکر است که منابع دیگر از نابرابری اطلاعات, مانند فدرال رزرو, را کمی متفاوت ارقام برای این ضعف با توجه به راه های مختلف شما می توانید محاسبه توزیع ملت و ثروت است. دلیل من با استفاده از جهان نابرابری پایگاه داده ها است که اجازه می دهد تا به صورت نسبتا آسان مقایسه بین کشورها است.

رفتن به داده در حالی که این وضعیت در کره جنوبی است که در واقع وخیم حداقل نیمه پایین صاحب چیزی از ارزش. در امریکا پایین 50 درصد باید به معنای واقعی کلمه هیچ یک از ملت در ثروت و در واقع باید یک منفی ارزش خالص. که یک پدیده نسبتا جدید: اخیرا در اواخر 1980s پایین نیمی از آمریکایی ها می تواند ادعا می کنند چند درصد از ثروت کشور را به عنوان خود را.

به طور کلی, آن را سخت به تصور کنید که اگر ایالات متحده تا به حال مشابه برنامه های اجتماعی و جمع آوری یک سطح مشابه از شرکت ها و مالیات املاک و توزیع ثروت در اینجا خواهد بود شبیه به آن در کره جنوبی است.

هیچ یک از این است که برای به حداقل رساندن میزان نابرابری تجربه کره جنوبی. وجود دارد تعدادی از عوامل است که اقتصاد کشور منحصر به فرد و بالقوه منحصر به فرد پر از بدبختی برای کسانی که زندگی در آن پایان پایین تر. اقتصاد این کشور به سرعت در حال توسعه پس از جنگ کره یک نتیجه از آن شده است نتایج متفاوت بین بزرگتر و کوچکتر کسب و کار. بیکاری جوانان بالا است و با رشد حس در میان جوانان است که “مهم نیست که چقدر سخت مردم سعی کنید آنها باقی می ماند گیر در پایین نردبان اجتماعی” با توجه به Choong Ahn Yong از کره جنوبی Chung-Ang University.

که نا امیدی با یک سلسله مراتب سفت و سخت است که در قلب بونگ فیلم و دریافت خود را در امریکا این نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها پیدا کردن آنها می تواند مربوط. به عنوان مدیر خود گفت: در سال گذشته “این فیلم در مورد دو مخالفت خانواده ها در مورد ثروتمندان در برابر فقرا و universal theme چرا که همه ما در زندگی همان کشور در حال حاضر: که سرمایهداری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>