فقط زمانی که اوپک باید تمام چابکی آن می تواند جمع اوری در مواجهه با یک تقاضای نفت شوک نامشخص شدت و ناشناخته مدت آن را گرفتار در مذاکرات طولانی و 60 سال مکانیزمی برای تصمیم گیری خروجی تخصیص داده شده است که به مراتب بیش از حد دست و پا گیر در زمان بحران.

13 نفت-صادرات سازمان ملل در کارتل و شرکای خود را در آنچه به نام اوپک+ باید قادر به سرعت واکنش نشان می دهند به سرعت در حال تغییر جهان در اطراف آنها. آنها قفل شده است و در بحث بر سر اینکه آیا آنها باید حتی ملاقات و آنچه را که آنها باید در توافق اگر انجام می دهند. در آن زمان آنها دریافت پاسخ به این سوال آن را در حال حاضر ممکن است خیلی دیر است.

یک هفته پیش عربستان سعودی در اوپک بزرگترین تولید کننده فشار دادن بود برای جلسات برنامه ریزی شده برای ماه مارس به ارمغان آورد جلو تا هر کس می تواند توافق بر عمیق تر خروجی کاهش به توقف کاهش قیمت نفت باعث شیوع کروناویروس جدید در چین است. روسیه بزرگترین گروه وسیع تری را غیر اعضای اوپک شد هل دادن به عقب با این استدلال که بیشتر زمان مورد نیاز برای ارزیابی تاثیر آن بر تقاضای نفت. پس از کارتل مشترک کمیته فنی و ملاقات بیش از سه روز قرار داده و به جلو یک پیشنهاد برای حذف بیشتر از 600 ، 000 بشکه در روز در سه ماهه دوم سال است.

که طرح هنوز نشسته در جدول در انتظار عمل است. روسیه گفت: این امر در پاسخ به این پیشنهاد در روز اما جهان هنوز در انتظار است. روغن وزیران از ترکیب 23 کشور هنوز به توافق برسند و اگر آنها را ملاقات قبل از مارس. به عنوان هر روز عبور می کند وجود دارد کمتر نقطه در حال حرکت جمع آوری شده است.

اما اگر گروه عمل نمی کند به زودی آن را پیدا خواهد کرد این تصمیم گرفته شده از دست آن. داشتن شناور این ایده از کاهش بیشتر آنها در حال حاضر نیاز به ارائه. هر چیزی کمتر خواهد شد به احتمال زیاد ارسال قیمت پایین دوباره.

تشنگی برای نفت در چین بزرگترین وارد کننده نفت خام است و خشک شدن به سرعت به عنوان پاسخ به شیوع ویروس دیده است صنعت توقیف و سفر محدود شده است. داده های اطلاعاتی شرکت Kpler اشاره می کند که واردات به طور متوسط حدود 8 میلیون بشکه در روز در هفته از طریق Jan. 29 پایین 27% از نیمه اول ماه است. سال جدید قمری تعطیلات ممکن است کمک به کاهش است اما این ویروس به کاهش تقاضا در حدود 20 درصد با توجه به افراد با دانش در داخل کشور صنعت انرژی و چین شرکتها را کاهش مقدار نفت خام آنها در حال پردازش توسط حداقل 2 میلیون بشکه در روز است.

مشاوران باید کاهش پیش بینی برای تقاضای نفت رشد اقتصادی چین و جهان به عنوان یک کل. انرژی جنبه های در حال حاضر تقاضای چین در حال سقوط در سال در سال در سه ماهه جاری و هیچ افزایش در استفاده از روغن در سراسر جهان است. سه بزرگ نفت پیش بینی سازمان منتشر خواهد شد ماهانه خود را در چشم انداز این هفته است. تقاضا بینی مطمئن برای قطع شود.

اگر اوپک+ موافق نیست خروجی کاهش چین ممکن است آنها را وادار بر آن است. خلیج فارس تولید کنندگان در حال حاضر در حال گرفتن نامزد از خریداران برای حجم آنها می خواهند در ماه مارس است. چین به نظر می رسد هل دادن انعطاف پذیری آن مدت قرارداد به دسته شمشیر, به دنبال کاهش حجم از تمام آن از تامین کنندگان اصلی. چهار بزرگ خلیج فارس صادر می توانید ببینید درخواست از چین پایین 10٪. که هزینه آنها بیش از نیم میلیارد دلار در ماه در قیمت های کنونی نفت در حدود 55 دلار در هر بشکه — جای تعجب نیست که آنها در وحشت.

افزوده خود را نگران است که نیروهای دیگری در کار است که می تواند درایو عرضه جهانی نفت در هفته های آینده. بیش از 1 میلیون بشکه در روز بسته در تولید از لیبی می تواند به بازگشت به سرعت اگر یک کنفرانس سازمان ملل متحد در قاهره بعد از امروز کارگزاران معامله ای که اجازه می دهد تا به این کشور برای بازگشایی بنادر.

در همین حال اوپک تلاش به بحث قیمت نفت بالاتر کار نمی کند. در اوایل ژانویه قیمت نفت برنت در حدود 65 $در هر بشکه. با هفته پایانی ماه بود معاملات در محدوده بین $58 و 60 دلار در هر بشکه به عنوان گروه hemmed و hawed در مورد آوردن رو به جلو نشست. هفته گذشته اوپک+ کمیته فنی ملاقات کرد اما چشم انداز وزرا جمع آوری فروکش قیمت در زمان یک گام به پایین بین $54 و 57 دلار در هر بشکه رسید. اگر چین می پرسد برای روغن کمتر یا تنش در لیبی سهولت, قیمت به احتمال زیاد یکی دیگر از جست و خیز کردن در هفته آینده.

گسترش اوپک به اوپک+ اضافه شده یک لایه جدید از پیچیدگی به فرایند تصمیم گیری در حالی که کمک کمی در راه واقعی خروجی کاهش است. چندین غیر از اعضای اوپک از جمله مکزیک و جمهوری آذربایجان صرفا پانسمان طبیعی خروجی کاهش می یابد به عنوان کاهش در حالی که دیگران در حال نادیده گرفتن تعهدات خود. روسیه باقی مانده است دشوار است به عنوان همکار من David Fickling یادداشت در اینجا. گسترده تر عضویت تضعیف تولید گروه توانایی برای پاسخ سریع به بحران مانند coronavirus.

اجازه دهید صادقانه تنها کشورهایی که واقعا تعداد نظر قادر به افزایش عرضه در زمان کمبود و یا اینکه مایل و قادر به کاهش تولید در تقاضا در حال عربستان سعودی امارات متحده عربی و (شاید), کویت. کوچکتر بیشتر متمرکز بر گروهی از کشورها که اقدامات می تواند یک تاثیر فوری ممکن است به عنوان یک بهتر تنظیم کننده بازار نفت تعادل از گسترش دسته از تولید کنندگان کوچک که اضافه کردن کمی اما سر و صدا.

برای تماس با نویسنده این داستان: جولیان لی در jlee1627@bloomberg.net

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: ملیسا Pozsgay در mpozsgay@bloomberg.net

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

جولیان لی نفت برای استراتژیست بلومبرگ. قبلا او به عنوان یک تحلیلگر ارشد در مرکز مطالعات جهانی انرژی.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im