Panthers’ مسیحی McCaffrey گزارش می شود بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت در NFL تاریخچه

با وجود Panthers آور به 5-11 و اخراج مربی ران ریورا در اوایل دسامبر McCaffrey تا به حال حرفه ای سال, عجله برای 1,387 متری و 15 touchdowns و اضافه کردن 1,005 دریافت متری. که او را به دست آورده خود را برای اولین بار نرم افزار کاسه اسکله ساخته شده و او فقط سومین بازیکن در NFL تاریخچه به دست آوردن از 1000 متری عجله و دریافت در همان فصل و پیوستن مارشال Faulk و راجر کریگ.

“من خیلی هیجان زده برای ادامه زندگی حرفه ای من در کارولینای” McCaffrey ESPN گفت:. “من می خواهم برای تشکر از [Panthers صاحب دیوید] Tepper, [مدیر کل] مارتی Hurney و مربی [مت] Rhule از این فرصت برای کمک به این حق رای دادن و به همه هم تیمی های خود را برای کمک در طول راه.”

پلنگ را ساخته اند تغییرات قابل توجه این offseason به خصوص در جرم. که کارفرمایی گیری نیوتن و تنگ پایان گرگ اولسن. در حال کارفرمایی عروسکی بریج و گیرنده گسترده رابی اندرسون. Rhule کارولینای اولین سال مربی پس از خروج بیلور در آورده LSU بازی عبور هماهنگ کننده جو بردی به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز; بردی نظارت جو نقب زدن 60-touchdown نجومی در مسیر به 2019 فوتبال کالج حذفی مسابقات قهرمانی. کسانی که حرکت می کند نشان می دهد Rhule پیش بینی کوچکتر و سریع تر و پویا تر جرم در سال 2020 است. حفظ McCaffrey سیمان نقش خود را به عنوان جرم را نقطه کانونی.

“من فکر می کنم مسیحی McCaffrey یک محور بازیکن شما می توانید ساخت یک تیم در اطراف” Rhule به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “و من فکر می کنم او واقعا می سازد برای فرهنگ است که شما می خواهید به داخل ساختمان است. ما می خواهیم به طور جدی فوتبال محل ما می خواهیم به یک محل که در آن همه چیز در مورد بازی, و من فکر می کنم که که مسیحی McCaffrey است.

“من استخدام [بردی] از آنجا که من می دانم که او به استفاده از بچه ها به نقاط قوت خود را, و این چیزی است که مسیحی است و برچسب زدن به او را احساس می کنم که احترام به او. منظورم این است که او یک tailback-wideout او می تواند آن را انجام دهد همه returner — من مضطرب او را به خارج وجود دارد. من مشتاق به ادامه ساخت این چیزی که در اطراف او. من فکر می کنم او برای رفتن به ویژه بازیکن برای ما است.”

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات