صحبت من با من, درمانگر در مورد چگونگی این تاثیر می گذارد و چگونه من می توانم از خودم مراقبت کنم. اما من به طور فزاینده رنجش از رفتار خود و تمایلی به اجازه دهید آن را بدون گفتن چیزی در آن لحظات زمانی که تیم من و من در حال درمان مانند احمقها یا تنبلها.

Karla: اگر همه گیر شد یک بازی هیئت مدیره که همه ما را در برخی از نقطه فرود آمده اند در یک میدان مشخص شده “تلنگر خود را [کارت] از دست دادن یک به نوبه خود.” هنوز اضطراب است نه بهانه ای برای کشیدن هر کس دیگری را به گرداب. کارفرمایان به ویژه در یک مسئولیت برای نشان دادن آرامش ، keeled رهبری و باز برای پیشنهادات و انتقادات در مورد درخواست که به نظر می رسد نامنظم و یا متناقض.

“راحت بودن صحبت کردن در مورد خود و زندگی عاطفی بسیار مهم است در حال حاضر” برای ارتباط سالم در محل کار می گوید کلر Odom یک مددکار اجتماعی بالینی با شمول-ترویج برنامه محل کار ابتکار عمل. اگر چه بیشتر از هر کس نگران است و تاکید کرد در حال حاضر او می گوید: “مردم نمی دانند که آنها در حال اضطراب است.”

بنابراین مقابله با رئیس خود با تشخیص نیست و به احتمال زیاد منجر به یک نتیجه خوب. رئیس نجوا کن که به گوش او می تواند به سادگی بپرسید “آیا همه چیز خوب است؟” اما اگر او را با خود مهربان نیست نمی به اعتراف زمانی که او اقدام به تحت تاثیر عواطف و احساسات انسانی را که ممکن است به شما در هر نقطه یا.

من پیشنهاد می کنم یک رویکرد کسب و کار. دیدار با رئیس خود را در خصوصی به تمرکز بر روی یک کار مسئله ای است که باید حل — اما استفاده از رایج درمانی ابزار طراحی شده برای خنثی کردن defensiveness: اعتبار معکوس نقشه کشی ،

“من شده فکر کردن در مورد آنچه شما در مورد گرفتن ابتکار عمل بیشتر. می تواند ما را در بررسی این گزینه برای حل [کار موضوع]?” پس اگر (که) او شاخه های همه آنها را به پایین: “من از شنیدن این ایده ها کار نمی کند برای شما. اگر ما تا به حال به را انتخاب کنید آنچه شما ترجیح می دهید ؟ یا چیز دیگری من فکر نیست؟”

اگر او می رود به puffer fish حالت: “شاید این یک زمان خوب است. چه خواهد بود بهتر است زمان به بحث در مورد این؟” اگر شما قادر به رسیدن به یک اجماع ارسال یک ایمیل پیگیری پس از آن به طور خلاصه آنچه که شما و او موافقت کرد.

شما احتمالا در حال حاضر این خطاب در, درمان, اما نگه داشتن زبانه ها در دولت خود را از ذهن زمانی که در پاسخ به رئیس خود را بنابراین شما می توانید حفظ خنثی. بیماری همه گیر کوروناویروس استرس ممکن است شما را کمی خام به عنوان به خوبی.

خواننده 2: ما باید اجازه دهید به یک محبوب کارمند در پایان تابستان با توجه به تغییر شرایط در اطراف و موقعیت خود را. او بهترین عملکرد ساخته شده است که تصمیم گیری راحت تر — اما ما نمی آورد تا عملکرد خود را از ما نمی خواهد که او را اخراج برای آن در غیر این صورت ما نمی خواهم به بیگانه او را در حالی که او همچنان به کار برای ما است.

مشکل این است که او را از گفتن بقیه ی کوچک ما کارکنان خود را در مورد فسخ و یک زن و شوهر از اعضای هیات به من بگویید که احساس می کنند آن است که ناعادلانه او اجازه رفتن. برای محافظت از حریم خصوصی خود را, من نمی خواهم به توضیح است که عملکرد خود را نیز یک عامل و اشاره obscurely در مورد “دلایل دیگر” خواهد تحریک شایعات بی اساس است. من نمی خواهم او را به احساس می کنید که ما گمراه او هنگامی که ما برای اولین بار مورد بحث خود را فسخ و نمی خواهید او را به رنجش و “سم” بقیه از کارکنان.

Karla: اما شما به گمراه کردن او را. شما تغذیه او را یک “آن را به شما آن را ما” خط هنگامی که آن را در واقع حداقل کمی از “او.” مسلم وجود دارد هیچ راه خوبی برای گفتن “عملکرد خود را فقط نمی الهام بخش ما را به مبارزه برای نگه داشتن شما را در اطراف” — و هیچ ارزش وجود دارد در آن گفت: این اواخر در این بازی است.

دادن اخطار می شود, مهربانی, یا می توانید آن را معکوس. یک کارمند ناراضی تولید خواهد شد به تدریج کاهش کیفیت کار آسیب دفتر روحیه و احتمالا goad شما به blurting یک مضر حقیقت است.

حتی اگر آن را ناخوشایند و پر هزینه ترین و سریعترین صورت-صرفه جویی در گزینه خواهد بود به ارسال او در حال حاضر با یک بسته قطع برابر با آنچه که او را به دست آورده اند برای بقیه از تابستان است. اول چک کنید با یک وکیل مطمئن شوید (1) شما نقض هر تعهد قراردادی و (2) شما باز نیست خودتان را به اتهام اقدامات تلافی جویانه برای درگیر شدن در کار-محیط زیست-مرتبط با بحث حفاظت شده تحت قانون ملی روابط کار عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات