همه گیر پرتره از طریق یک پین هول: برزیل عکاسان ضبط مستند با دوربین های تاریک

می توان گفت که تاریخ عکاسی است که به طور مستقیم مرتبط با این نقطه نظر یک پنجره به عنوان آن را از پنجره یک خانه در حومه شهر که در سال 1826, Niepce در زمان و تاریخ اولین عکس – نیاز به برخی از 8 ساعت از قرار گرفتن در معرض.

فراتر از عکاسی و در طول تاریخ هنر پنجره به عنوان یک نقطه نظر یک تکرار موتیف در میان نقاشان portraitists فیلم سازان و هنرمندان تجسمی به طور کلی. از زن جوان در پنجرهتوسط سالوادور دالی به آلفرد هیچکاک را عقب پنجره.

در میان جهانی سلول های اعمال شده توسط Covid-19, هنرمندان معاصر در حال پیدا کردن تمدید اهمیت و معنا در این ویندوز که خیلی رایج در هنرهای تجسمی. ویندوز شروع به نشان دادن مرز بین بیرون و داخل جهان بین جامعه و تنهایی, بین آزادی و زندان.

برزیل عکاس Bruno Alencastro مشتاق به نشان دادن زمان های عجیب و غریب که در جهان زندگی می کنند از طریق در طول مستند به گذشته تبدیل شده است و حل و فصل این ایده از “دوربین های تاریک” یا “اتاق تاریک”.

به عبارت دیگر یک پین هول, تصویر, پدیده نوری که در آن یک صحنه در طرف دیگر از صفحه نمایش پیش بینی شده است از طریق یک سوراخ کوچک به عنوان یک تصویر وارونه. با الهام از این پایه عکاسی مفهوم Alencastro به طور کامل مهر و موم شده از آپارتمان خود را از هر گونه منبع نور و موفق به پروژه خارج از تصویر را به اتاق نشیمن خود را.

با اولین تصویر انجام می شود و به عنوان تولید تصاویر دیگر توسط خود ممکن نخواهد بود او دعوت عکاسان دیگر که مورد توافق برای تبدیل خانه های خود را به فرمت های پین هول دوربین های دیجیتال و اسیر زندگی خود را در زمان قرنطینه حبس و مستند.

سازمان حفاظت محیط زیست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>