همه گیر مجله: زندگی خانوادگی در یوکوهاما در زمان coronavirus

Shiho Fukada برای واشنگتن پست

رهگذران راه خود را از طریق محله محله چینی ها در یوکوهاما ژاپن در روز 12 مارس سال 2020 است.

یوکوهاما ژاپن — زندگی خانوادگی تبدیل شده در ژاپن پس از coronavirus اولین بار در زمان نگه دارید. در اینجا چگونه ما خانواده — همسر سارا دختر ما مولی و ما سگ Ziggy — مقابله این دو ماه گذشته تغییرات و چالش های نا امیدی ها و لحظات مهلت و در نهایت با روشنایی ضعیف تابیدن از امید.

Jan. 14. سارا دوقلو, خواهر و همسر او کتاب پرواز خود را از نیویورک به توکیو برای المپیک تابستان امسال است. بلیط اند مثل گرد و غبار طلا اما ما خوش شانس بوده ام. نمی توانید صبر کنید.

Jan. 15. ژاپن اولین مورد تایید شده از coronavirus و آن را در محله.

ژاپن اعلام کرد که یک مرد چینی زندگی در یوکوهاما دارای آزمایش مثبت پس از بازگشت از ووهان. ما درست در لبه آسیا بزرگترین محله چینی ها: مطمئن شوید که در آن انسان زندگی می کند و دقیقا اما آن را احتمالا دور نیست.

Jan. 20. خیابان های چینی بسیار ساکت تر از آنها استفاده می شود. این منطقه بسته بندی شده با رستوران ها و مغازه ها و معمولا پر با بازدید کنندگان. جمعیت از بین رفته اند.

Jan. 26. مسیر ما به طور معمول ما سگ Ziggy برای پیاده روی پاس حق را از طریق محله چینی ها. سارا در حال حاضر شروع به گرفتن او توسط یکی دیگر از مسیر. اگر من را از طریق محله چینی ها, من تمایل به راه رفتن او را در وسط جاده. چینی تور گروه که معمولا گله به رستوران فروش سوپ باله کوسه ناپدید شده اند.

Feb. 5. ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست را به فروش می رسد. ما سفارش یک بسته 60 ماسک از آمازون برای 8,900 ین ($86) بسیار سنگین نشانه گذاری شده است.

[خیابان های خالی و مختل زندگی: یک جهان در پی coronavirus]

Feb. 6. بیشتر بازی های المپیک فروش بلیت برای ساکنان ایالات متحده. ما در حال شروع به تعجب می کنم اگر این بازی را پیش بروید. اما ما باید به فکر می کنم مثبت. شاید این ویروس پراکنده در توکیو گرم و مرطوب تابستان است.

Feb. 7. بزرگ کشتی کروز ترمینال یوکوهاما در غرفه خالی قربانی این بیماری همه گیر. من یک تاکسی در سراسر خلیج که در آن الماس شاهزاده لنگر انداخت. دوربین های تلویزیونی و خدمه هستند اندود شده تا در یک انتهای حوض تماشای آلوده مسافران در حال تخلیه از قرنطینه کشتی توسط پزشکان در hazmat مناسب.

Feb. 9. سفت انگشتان کمی بازی فرفره در توکیو. در جمعیت, مقدار زیادی از انرژی و coronavirus نگرانی. بعد من شنیدن پیری پانک راک را لغو آینده خود را گیگ در هنگ کنگ است. به نظر می رسد کمی غیر ضروری.

Shiho Fukada

برای واشنگتن پست

رهگذران راه خود را از طریق محله محله چینی ها در یوکوهاما ژاپن در روز 12 مارس سال 2020 است.

Feb. 14. تاپیک محبوب چینی رستوران ماکارونی فقط پایین جاده. معمولا وجود دارد خطوط خارج است. امروز هیچ خط و نیم جداول خالی هستند. شاید ما در واقع باید آن را امتحان کنید.

Feb. 25. مولی نا امید امروز. دبیرستان دوره از مسابقات فوتبال در ماه مارس لغو شده است. مسابقه بزرگ در مارس شامل تیم هایی از ژاپن و کره جنوبی است که هنوز هم در, در حال حاضر. آن را نمی خواهد برای مدت طولانی.

Feb. 27. سارا messaged از مدرسه که در آن او می آموزد. وجود دارد صحبت از اجرا بر روی کاغذ توالت بنابراین او می خواهد من را به رفتن به فروشگاه در سراسر جاده به خرید برخی از. من او را به وحشت قفسه ها پر هستند. من خرید برخی از کاغذ توالت در آشپزخانه, کاغذ و دستمال کاغذی به هر حال فقط یک بسته از هر. در راه خانه یکی از همسایه ها می گوید: “مامان؟” من سعی به تظاهر این است که فقط به طور منظم من خرید.

هر دو سفارش جدید و Pixies را لغو کنسرتهایی خود را در توکیو. در حال حاضر این نیست, اما آن را هنوز هم آزار دهنده است.

مولی را به مدرسه می فرستد یک ایمیل به. “همانطور که از در حال حاضر و با راهنمایی از مقامات استانی و رایزنی با دیگر مدارس بین المللی ما هیچ برنامه ای برای بستن مدرسه.” به طور موقت بسته خواهد بود و تنها در نظر گرفته اگر یک دانشجو یا عضو از کارکنان و یا یک عضو از خانواده خود زندگی می کنند در همان خانواده “به طور رسمی تایید کرد که قرارداد COVID-19 Coronavirus ما را نزدیک مدرسه به طور موقت.” به نظر می رسد به اندازه کافی برای من.

در یک ساعت نخست وزیر شینزو آبه درخواست تمام مدارس در سراسر کشور ، یوکوهاما مدرسه بین المللی می فرستد یک ایمیل پیگیری به آن می گویند را دنبال کت و شلوار.

مولی خوشحال نیستم.

[Coronavirus غربالگری باعث عظیم تنگناها در ایالات متحده فرودگاه]

Feb. 28. سارا پیام من دوباره. معلمان در حال صحبت کردن در یک اجرا بر روی کاغذ توالت. با اکراه من قدم زدن در سراسر به مغازه های محلی. قفسه بود که بسته بندی شده دیروز در حال حاضر خالی است. من خرید یکی از این دو بسته کاغذ آشپزخانه. بعد از آن ما یاد بگیرند کل کشور رفته کاغذ توالت ،

Feb. 29. با استفاده از آرنج به باز کردن درب اصلی و ما پنجه به تماس آسانسور در آپارتمان ما بلوک. اضطرارا شستن دست ما در تمام طول روز طولانی است.

2 مارس. مدرسه خارج است. سارا و مولی در خانه هستند. ما در حال تلاش نیست به گام در هر یک از دیگران انگشتان پا, چرا که من احساس می کنم این می تواند برای ماه گذشته. مولی می گوید: او “متنفر آموزش آنلاین” اگر چه او هنوز هم قادر به دیدن دوستان در شب و تعطیلات آخر هفته. حداقل Ziggy خوشحال است به این شرکت است.

4 مارس. رفت و آمد به توکیو برای مصاحبه با پدر و مادر در مدرسه و تعطیلی. من فکر کردم من می خواهم به پوشیدن ماسک صورت فقط به در سمت امن است برای اولین بار پس از من به ژاپن نقل مکان کرد. آن را عجیب و اطمینان بخش به ویژه هنگامی که هر کس دیگری یک در.

من یک صندلی و حتی در راه خانه (که غیر معمول است). برخی از مردم در حال حاضر مشغول به کار در خانه, اما حمل می شود به زودی شلوغ است. هنوز مطمئن شوید که من درک می کنم که چرا بچه ها را به ماندن در خانه در حالی که پدر و مادر خود را هنوز هم رفت و آمد به ویژه از کودکان به نظر می رسد تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن.

Shiho Fukada

برای واشنگتن پست

رهگذران راه خود را از طریق محله محله چینی ها در یوکوهاما ژاپن در روز 12 مارس سال 2020 است.

5 مارس. رستوران ها در محله چینی ها دریافت کرده اند نفرت ایمیل تماس مردم چین میکروب ها و زباله و گفتن آنها را به خانه بروم. وجود دارد یک واکنش فوری در رسانه های اجتماعی. مردم گله به یکی از معروف ترین رستوران ها برای نشان دادن حمایت خود را.

مارس 7. کاغذ توالت پشت در مغازه ها. برای چند ساعت حداقل. برنج فرار کوتاه و سیر ناپدید شد برای چند روز. خوب برای دفع سرما خوردگی و آنفولانزا ؟

8 مارس. محله چینی ها به نظر می رسد به طور فزاینده ای متروک. ماکارونی فروشگاه خود را قرار داده است کرکره پایین و بسته خواهد شد تا مارس 16. بسیاری از رستوران دیگر نیز تعطیل — به طور موقت یکی امیدوار است. وجود دارد بیشتر پیشگویان خارج از مغازه ها به دنبال مشتریان. من حدس می زنم هیچ کس می خواهد به دانستن آنچه در آینده آینده. حتی زن فروش کیسه های بوداده شاه بلوط ناپدید شده است.

آوریل 11. هنوز هم در حال بازی فوتبال (و نه از نوع آمریکایی) در یوکوهاما کشور و باشگاه ورزشی, اما در حال حاضر بازیکنان پیوست توسط فرزندان خود را برای اواسط هفته در اواخر بعد از ظهر kickaround. خورشید در حال درخشیدن است آسمان آبی است و برای چند ساعت این ویروس به نظر می رسد یک راه طولانی ،

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر. ما باید به حقایق: المپیک بعید است که برگزار می شود در این تابستان. من شخصا امید برای یک سال تاخیر به حداقل گزینه بد است.

مارس 12. ما قرار بود با سفر به بریتانیا در هفته آینده به اطراف نگاه دانشگاه با مولی اما این است که بهترین زمان برای مسافرت است. تعطیلات لغو شد. حداقل این هتل همه قابل استرداد می باشد.

مارس 13. در انتظار به Expedia برای سه ساعت به لغو پروازها — خط مرده می رود. تکرار بیش از دو بار. من سعی می کنم calling All Nippon خطوط هوایی. در انتظار برای یک ساعت — موفقیت است. پرواز به طور کامل مسترد میگردد.

15 مارس. خورشید در حال درخشیدن است و مردم خارج است. محله چینی ها است که به عنوان مشغول به عنوان من را دیده اند آن را در دو ماه. شاه بلوط فروشنده و پیشگویان هستند. این احساس خوبی است. تا زمانی که من مشورت NHK سایت: ژاپن فقط یک رکورد روزانه بالا در عفونت های جدید با 63 تازه موارد است.

مردم آرامش بیش از حد به زودی ؟

ادامه مطلب

ژاپن و تعطیلی مدارس و ارائه درس در مدیریت خانواده استرس در دوران مبارزه با کروناویروس

کارگران در ژاپن و کره جنوبی به ندرت در بیمار است. در مبارزه با کروناویروس که یک مشکل بزرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هنوز هم ” تعداد زیادی از گزینه ها برای بازی های المپیک توکیو پس از تماس با ژاپن آبه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im