همه گیر ورشکستگی: یک لیست در حال اجرا از خرده فروشان است که باید زمینه برای فصل 11

روز شنبه, تخفیف خرده صبح روز سه شنبه پنجمین عمده ایالات متحده خرده فروش در این ماه به پرونده فصل 11 حفاظت. در اینجا است که یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا از همه گیر دوران ورشکستگی براده. این لیست به روز خواهد شد.

1. J. Crew

درآمد سالانه: $2.5 میلیارد دلار در سال 2019

تعداد فروشگاه: 492

تاسیس: سال 1947

در مه 4, J. Crew, لباس های زنجیره ای شناخته شده برای آن preppy مبانی شد اولین بار عمده ایالات متحده خرده فروش به پرونده فصل 11 حفاظت.

73 ساله مستقر در نیویورک شرکت تلاش شد به ماندن مربوطه قبل از وقوع را به طور موقت شاتر تمام 492 از آن J. Crew و Madewell, فروشگاه ها. تحلیلگران می گویند اشتباه در هر دو مد و سرمایه گذاری باید در سمت چپ زمانی مرکز عزیزم با لغزش و فروش نزدیک به 2 میلیارد دلار بدهی. هر چند J. Crew را اعلام نکرده است هر فروشگاه تعطیلی تحلیلگران هشدار می دهند که مالی خرید اینترنتی از تعطیلی موقت و کاهش خرید و فروش را یک اثر دومینو در سراسر صنعت به طور دائم تغییر مراکز خرید در سراسر کشور است.

2. Neiman Marcus

درآمد سالانه: $4.9 میلیارد دلار در سال 2018

تعداد فروشگاه: 43

تاسیس: سال 1907

Neiman Marcus گروه 113 سال های زنجیره ای شناخته شده برای آن فروشگاه های بالا پایان برای ثبت ورشکستگی در مارس 7.

دالاس-خرده فروش مبتنی بر تلاش کرده است به پرداخت 5 میلیارد دلار در بدهی های بسیاری از آن را از اهرمی buyouts در سال 2005 و 2013. همه گیر مجبور است آن را به طور موقت شاتر 43 از فروشگاه های آن کردند و بسیاری از آن 14,000 کارگران است. علاوه بر آن اسم فروشگاه های آن را نیز صاحب Bergdorf گودمن Horchow و Mytheresa.

این شرکت گفته است که با توجه به بسته شدن برخی از نقاط اما از ارائه جزئیات. در نامه ای به مشتریان اجرایی Geoffroy ون Raemdonck تاکید کرد که خرده فروش است نه نابودی.

3. مرحله فروشگاه

درآمد سالانه: $1.58 میلیارد دلار در سال 2018

تعداد فروشگاه: 738

تاسیس: 1988

مرحله فروشگاه که در عمل صدها نفر از کاخ سلطنتی Bealls و مغز گردو و فروشگاه برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در مارس 10.

هوستون-بر اساس شرکت گفته است که جستجو برای یک خریدار به آن انحلال فروشگاه خود را. خرده فروش است 738 مکان در سراسر نیم دوجین برندها از جمله خاموش-قیمت Gordmans زنجیره ای و پیبلس و مرحله و فروشگاه در شهرهای کوچک و مناطق روستایی در 42 متحده است.

4. J. C. Penney

درآمد سالانه: $12.02 میلیارد دلار در سال 2019

تعداد فروشگاه: 850

تاسیس: 1902

فروشگاه های زنجیره ای J. C. Penney برای ورشکستگی زمینه حفاظت در مارس 15 و گفت: این امر به طور دائم در برخی از آن 850 مکان.

118-در سال خرده تلاش شد قبل از بحران بهداشت عمومی را به طور موقت شاتر فروشگاه خود را کردند که اکثریت آن را 90,000 کارکنان. آن را نزدیک به 4 میلیارد دلار در بدهی و نه تبدیل به یک سود پس از سال 2010. فروش افتاده اند برای چهار سال راست آن را به عنوان تلاش برای پیروزی دیرین وفاداران که پس از جذب به جعبه بزرگ زنجیره ای مانند هدف و Costco به ساز و برگ خود را خانواده.

در آن تشکیل پرونده ورشکستگی, J. C. Penney گفت: این هر دو دارایی ها و بدهی های بین $1 میلیارد دلار و 10 میلیارد دلار و این را مدیون پول به بیش از 100 ، 000 طلبکاران. همچنین گفت: این امر در برخی فروشگاه ها اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد که در آن یا زمانی که.

5. صبح روز سه شنبه

درآمد سالانه: $1 میلیارد دلار در سال 2019

تعداد فروشگاه: 687

تاسیس: سال 1974

تخفیف خرده صبح روز سه شنبه برای ورشکستگی زمینه on May 27 و گفت: آن بسته خواهد شد 230 مکان تقریبا یک سوم از آن فروشگاه منابع در این تابستان پس از شیوع کروناویروس مختل فروش.

در آن پرونده ورشکستگی دالاس-بر اساس صفحه اصلی محصولات زنجیره ای گفت: آن بدهکار بین $50 میلیون و 100 میلیون دلار به 5000 عنوان بسیاری از طلبکاران.

تحلیلگران می گویند خرده تلاش کرده است به مجموعه خود را جدا از رقبای مانند HomeGoods, راس فروشگاه ها و macy’s, پشت صحنه, رسانه های که به دست آورده اند محبوبیت در سال های اخیر است. صبح روز سه شنبه, فروشگاه های آنها می گویند تمایل به درهم و برهم و طاقت فرسا با یک معجونی از کمتر-از-هیجان انگیز موجودی.

“بسیاری از فروشگاه های بسیار نیست یک علاءالدین غار گنجینه های هیجان انگیز به عنوان یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری بازار از هر آنچه که خریداران می تواند به ظاهر دست خود را در” نیل ساندرز مدیر عامل GlobalData, خرده فروشی, نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “قرار دادن با هم یک محدوده عظیم نیاز به مهارت و درجه خاصی از استعداد. به نظر ما سه شنبه صبح فاقد هر دو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات