رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین کاهش همکاری های امنیتی با اسرائیل پس از سال از هشدارهای

محمود عباس به توقف هماهنگی امنیتی با اسرائیل و آمریکا پس از سالها تهدید به انجام این کار بیش از بنیامین نتانیاهو بحث برانگیز قصد دارد به imminently ضمیمه بخش هایی از کرانه.

با استناد به دفاع منابع رسانه های اسرائیل روز جمعه تایید کرد که امنیت و همکاری های اطلاعاتی بود و در واقع متوقف شده همراه با مدنی در روابط بین اسرائیل و حکومت خودگردان فلسطینی ،

مقامات اسرائیلی به زبان مستقل نمی دانند کامل پیامدهای حرکت می کند. آنها از ترس توقف همکاری ها می تواند منجر به افزایش خشونت و افزایش درگیری بین نیروهای امنیتی اسرائیل و فلسطینی ها است.

مقامات فلسطینی ارائه جزئیات اندک اما گفته مستقل فلسطینی نیروهای شروع شده بود خروج از منطقه “B” است که باعث می شود تا 22 درصد از کرانه که در آن فلسطینی ها را کنترل داخلی اما اسرائیل مسئول امنیتی است.

آقای عباس در ابتدا اعلام کرد که روز سه شنبه فلسطینی دیگر را موظف به توافق با اسرائیل و یا آمریکا به سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) با اشاره به آقای نتانیاهو را تکرار وعده به ضمیمه استراتژیک دره اردن و اسرائیل و شهرک سازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که منتشر صلح خاورمیانه طرح در ماه ژانویه است که صریحا رد فلسطینی رهبری است اعتقاد به سبز روشن نتانیاهو وعده با وجود این که غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

در حالی که آقای عباس ساخته شده است که مشابه تهدید به قطع روابط با اسرائیل بیش از ده بار در طول چند سال گذشته در این هفته او در زمان نادر مرحله زیر را از طریق.

نخست وزیر فلسطینی محمد Shtayyeh در روز پنج شنبه دستور داد تا کابینه خود را برای شروع اجرای آقای عباس تصمیم گیری. صائب صائب عریقات ارشد رقم در فلسطین سازمان آزادی تایید کرد که این تشکیلات اطلاع CIA و همچنین اسرائیل است.

“همکاری های امنیتی با ایالات متحده بیشتر است. هماهنگی امنیتی با اسرائیل است نه بیشتر,” آقای صائب عریقات گفت. “ما در حال رفتن برای حفظ نظم عمومی و حاکمیت قانون به تنهایی.”

رسانه های اسرائیلی گزارش دادند که جلسات بین فلسطینی ماموران امنیتی و اسرائیل و همتایان شده اند به حالت تعلیق همراه با یک خط بین دو طرف است.

غرب بانک که دستگیر شد توسط اسرائیل در سال 1967 خاورمیانه جنگ است به سه تقسیم مناطق تحت 1995 صلح اسلو توافق.

منطقه تحت کنترل تشکیلات خودگردان فلسطین در حالی که مناطق B و C تحت نظامی اسرائیل کنترل.

این پیمان اسلو و دیگر موافقت نامه در 1990s همچنین ایجاد حکومت خودگردان فلسطینی و حکومت سیاسی و اقتصادی و امنیتی روابط با اسرائیل است.

اسرائیل استدلال می کند امنیت و هماهنگی در خدمت منافع هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی را به عنوان آن است که تا حد زیادی به هدف آقای عباس رقیب اصلی, گروه شبه نظامی حماس که در غزه اجرا می شود.

اما همکاری بین دو طرف شده است مملو.

نیروهای امنیتی اسرائیل که در حال مستقر در سراسر کرانه که خانه را به بیش از 460,000 اسرائیل مهاجران اغلب انجام دستگیری حملات فلسطینی در شهرستانها و شهرهای کوچک. آنها قرار است برای هماهنگی با همتایان فلسطینی برای جلوگیری از هر گونه درگیری.

فلسطینی ها امید کرانه غربی و شرق بیت المقدس و غزه را تا آینده خود دولت است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به عنوان مهمترین حامی اسرائیل چشم انداز این منطقه را در آینده انکار می کند فلسطینی ها تمام عیار دولت و به جای برگ های آنها را با پراکنده انکلاوها در داخل اسرائیل است.

پس از فلسطینی ها را تحریم طرح تنش هایش به عنوان آقای نتانیاهو بارها و بارها قول داد به فشار پیش با الحاق حتی قبل از قرارداد صلح امضا شده است.

در ماه سپتامبر او جلب کرد تا الحاق یک نقشه از دره اردن که با توجه به شهرک سازی اسرائیل نظارت بر صلح در حال حاضر را بیش از 4,300 فلسطینی ضمیمه نیز هست.

بنیامین نتانیاهو می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ‘بزرگترین دوست اسرائیل تا به حال در کاخ سفید’

ترس های نصب شده در این ماه پس از نخست وزیر امضا وحدت مقابله با رئیس خود را در انتخابات رقیب Benny Gantz اجازه می دهد او را به ارائه یک پیشنهاد الحاق به دولت به عنوان به زودی به عنوان 1 جولای.

بسیاری از جامعه بین المللی از جمله اتحادیه اروپا و بریتانیا مخالف الحاق یک طرفه به دلیل ترس آن را نابود ایجاد یک عملی مستقل فلسطین.

یک راه حل دو کشور بر اساس سال 1967 خطوط است که هنوز هم به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تنها راه حل دهه جنگ اگر چه بسیاری از کارشناسان بر این باورند که به طور فزاینده ای غیر ممکن است با توجه به نحوه تقسیم کرانه غربی در حال حاضر است.

آقای نتانیاهو قرار است در دادگاه روز یکشنبه در آغاز یکی از سه فساد محاکمه در رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد اتهامات که او به شدت رد می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>