تشکیلات خودگردان فلسطین به قطع همه روابط با اسرائیل و آمریکا پس از رد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح است.

محمود عباس گفت: شد خواهد بود “هیچ روابط در همه” با این دو کشور به عنوان او خود را تکرار کرد “کامل” اخراج رهبر آمریکا پیشنهاد که به نام برای demilitarised دولت فلسطینی با مرزهای کشیده شده برای دیدار با نیازهای امنیتی اسرائیل.

رییس جمهور با طرح صلح که او پرده برداری کرد روز سه شنبه خواهد اعطای فلسطینی محدود خود قانون در بخش هایی از کرانه در حالی که اجازه دادن به اسرائیل برای ضمیمه آن شهرک وجود دارد و در حفظ و تقریبا تمام شرق اورشلیم ،

در اورژانس یک روز نشست اتحادیه عرب در مصر سرمایه قاهره در روز شنبه آقای عباس گفت: “ما مطلع طرف اسرائیلی … که وجود خواهد داشت هیچ روابط در همه آنها و ایالات متحده از جمله همکاری های امنیتی.”

هیچ نظر فوری از ما و یا مقامات اسرائیلی.

آقای عباس گفت که او حاضر به گرفتن آقای ترامپ تلفن تماس و پیام و یا حتی به نگاه یک کپی از طرح “از آنجا که من می دانم که او استفاده خواهد کرد که می گویند او مشورت ما”.

“من هرگز قبول این راه حل” او گفت:. “من نمی خواهد که آن را ثبت در تاریخ که من فروخته اند اورشلیم.”

او گفت که او همچنان متعهد به پایان دادن به اسرائیل کنترل از اشغال فلسطین و ایجاد دولت با سرمایه خود را در شرق بیت المقدس.

اما فلسطینی ها حاضر به پذیرش ما به عنوان تنها واسطه در هر گونه مذاکرات با اسرائیل او اضافه شده است.

آقای عباس گفت که به شورای امنیت سازمان ملل متحد و بین المللی و منطقه ای سازمان “توضیح موضع ما”.

اتحادیه عرب را سر احمد ابوالغيت-Gheit گفت: آقای ترامپ پیشنهاد نشان داد “به نوبه خود تیز” در دیرینه سیاست خارجی آمریکا در مورد نزاع اسرائیلی-فلسطینی.

“این به نوبه خود کمک کند رسیدن به صلح و راه حل فقط,” او اضافه شده است.

آقای ابوالغيت-Gheit به نام برای دو طرف مذاکره برای رسیدن به یک “راه حل رضایت بخش برای هر دو آنها”.

بیانیه صادر شده توسط اتحادیه عرب در توصیف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “یک شکست برای سه دهه تلاش های صلح”.

آن عرب گفت: وزرای خارجه “رد آمریکا و اسرائیل معامله قرن به دلیل آن را برآورده نمی کنند حداقل حقوق و آرمان های مردم فلسطین”.

آن را ذکر 2002 ” ابتکار صلح عربی به عنوان یک عرب-پذیرش حل و فصل مناقشه. که پیشنهاد ارائه شده اسرائیل روابط عادی با کشورهای عربی در ازای تشکیل کشور فلسطین در سرزمین های اشغال شده توسط اسرائیل در سال 1967.

آقای ترامپ پرده برداری خود را مدتها در انتظار طرح صلح در واشنگتن در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل.

پیشنهاد اجازه می دهد اسرائیل برای ضمیمه آن شهرک غرب بانک – که فلسطینی ها و بسیاری از جامعه بین المللی نمایش به صورت غیر قانونی – و همچنین دره اردن که حدود یک چهارم از غرب بانک.

در بازگشت فلسطینی ها خواهد بود اعطا استقلال در غزه تکه های پراکنده از بانک غرب و برخی از محلات در حومه اورشلیم همه با هم مرتبط با شبکه ای از جاده ها, پل ها و تونل ها.

یک اتحادیه عرب در نشست اضطراری برگزار می شود به بحث ما پیشنهاد (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اسرائیل کنترل دولت مرزها و حریم هوایی و حفظ به طور کلی امنیت و اقتدار.

منتقدان این طرح می گویند این که راب فلسطینی از هر معنا.

این طرح همچنین لغو حق بازگشت برای آوارگان فلسطینی آواره از جنگ 1948 و فرزندان خود را کلیدی فلسطینی تقاضا است.

کل توافق خواهد بود وابسته به غزه حماس حاکمان و دیگر گروه های مسلح خلع سلاح چیزی است که آنها همیشه شدیدا رد کرد.

سفیران از امارات متحده عربی و بحرین و عمان حضور داشتند رونمایی از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن ،

عربستان سعودی و مصر و کشورهای عربی است که متحدین آمریکا گفت: آنها قدردانی آقای ترامپ تلاش و خواستار تمدید مذاکرات بدون اظهار نظر در این طرح ،

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de