فلسطین رهبر می گوید آمریکا به طرح صلح را ‘پنیر سوئیسی’ از زمین فلسطین

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدعی یک پیروزی نمادین در سازمان ملل متحد روز سه شنبه به عنوان تلاش برای به طور رسمی محکوم جدید ایالات متحده در خاورمیانه طرح صلح fizzled در حالی که محمود عباس رئیس عصبانیت متهم واشنگتن از تلاش برای خاموش کردن این ایده مستقل فلسطینی به میهن.

یک شورای امنیت سازمان ملل رای است که می شده اند یک همه پرسی در برابر این طرح هرگز اتفاق افتاده است نشانه ای که وجود دارد نه رای به تصویب فلسطینی مورد حمایت و اندازه گیری.

“این است که یک اسرائیلی-آمریکایی پیشگیرانه طرح” طراحی اجازه می دهد تا اسرائیل را به آنچه در آن می خواهد در حالی که سرزنش فلسطینی ها برای از بین رفتن عباس گفت: در طول یک زمان جلسه از U. N. اصلی تصمیم گیری بدن.

تکان دادن یک پیشنهاد نقشه او گفت: را “پنیر سوئیسی” از زمین های فلسطینی ها ادعا می کنند برای دولت عباس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت یک گول به معنای “برای پایان دادن به مسئله فلسطین.”

یک شورای امنیت سازمان ملل در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد می دهد اعتبار به عباس ادعا می کنند که این طرح ارائه شد در ایمان بد و که فلسطینی ها حق داشتند به نفی تلاش های به رهبری تهمت مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر.

[تهمت اعلام مدتها در انتظار صلح خاورمیانه بسته]

کوشنر در دیدار با شورای امنیت دیپلمات ها در پشت درهای بسته در هفته گذشته به عنوان بخشی از یک فشرده ایالات متحده در تلاش برای سر کردن رای که می توانست آن را دشوار است برای بسیاری از کشورها از جمله کشورهای عربی اجازه می دهد تا تنفس اتاق برای مذاکرات که مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال.

این کار به یک نقطه. زبان محکومیت طرح myket هفته گذشته در تلاش برای جذب اروپایی و دیگر پشتوانه. روز دوشنبه درخواست برای رای خارج شد برگشتی هر دو یک دیپلماتیک حمله القاعده به واشنگتن و برخی ایالات متحده از حق وتو.

“امروز با قرار دادن به جلو پلاریزه قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل نشان داد که راه قدیمی از انجام کارهایی است که بیش از” یک مقام ارشد ایالات متحده گفت. “برای اولین بار در اسرائیل و فلسطین مسئله شورای مایل بود به فکر می کنم در خارج از متعارف و نه reflexively عقب نشینی در calcified فلسطینی که دارای تنها مجاز شکست خورده وضع موجود را ادامه دهد.”

این مقام که نخواست نامش فاش شود به بحث دیپلماتیک مانور گفت: کاخ سفید است “خوش است که کشورهای در حال نگه داشتن یک ذهن باز” در مورد این طرح به عنوان یک نقطه شروع برای مذاکرات.

“ما امیدواریم که فلسطینی ها خواهد شد استفاده از این فرصت را به حرکت توپ به جلو” این مقام گفت.

روز سه شنبه در جلسه با عباس به عنوان مهمان رفتم جلو با وجود دستور کار سوئیچ. چند سازمان ملل صحبت در حمایت از این طرح که به پیشنهاد مشروط فلسطینی در حالی که گسترش مرزهای اسرائیل به کرانه.

به جای آلمان و فرانسه و دیگر متحدان گفت: آنها استقبال ایالات متحده در تلاش های صلح اما این طرح با استانداردهای برآورده نمی انصاف در گذشته مذاکرات است.

بریتانیا دوستانه با U. N. سفیر کارن پیرس اصرار کشورهای دیگر به این طرح یک فرصت به عنوان یک “گام اول” برای مذاکرات و حل و فصل این درگیری که قدمت آن به موسس اسرائیل در سال 1948.

“همه ما امروز در اینجا درک کنند که پیشنهادات مطرح شده توسط ایالات متحده ممکن است احساس بسیار متفاوت به آنچه مورد بحث قرار گرفته قبل از اینکه گفت:” پیرس است که نام بریتانیا بعدی سفیر ایالات متحده است. “زمان مورد نیاز خواهد بود به هضم آنها و اعضای شورا باید در تلاش برای ارائه این.”

پیرس هشدار داد در برابر اقدامات یک جانبه اشاره به احتمال اسرائیل الحاق حل و فصل مناطق خواهد بود که بخشی از اسرائیل اگر نقشه های ایالات متحده به تصویب رسید. اتحادیه اروپا و سازمان ملل صادر همان هشدار است.

سازمان ملل متحد شده است یک بازیکن مرکزی در دهه شکست تلاش های صلح. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز مقصر می داند U. N. برای احداث آنچه در آن ادعا می کند تبدیل به یک ossified بین المللی بوروکراسی که در غرفه یک obstructionist فلسطینی دولت است.

[در داخل ایالات متحده تصمیم به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان سرمایه اسرائیل]

U. N. دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ اشاره نمی کند آمریکا پیشنهاد در اظهارات خود به شورای امنیت, اما تأکید کرد که U. N. تغییر پارامترهای آن را برای فقط در حل و فصل است.

سفیر ایالات متحده کلی هنر و صنعت با تاکید بر مزیت اقتصادی برای فلسطینی ها پیش بینی در آمریکا برنامه ریزی و نام آن را “یک طرح برای ساخت و ساز از یک شکوفایی فلسطین.”

“این یک پیشنهاد صلح در نظریه اما از عزت در عمل است. ایالات متحده معتقد است که این طرح واقع بینانه و اجرا,” صنایع دستی گفت.

سفیر اسرائیل دنی Danon اخراج عباس آدرس به عنوان عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.

“اگر رئیس جمهور عباس جدی در مورد مذاکره او نمی خواهد در اینجا در نیویورک او را در اورشلیم” Danon گفت. “شکایت به جای پیشرو است که عباس در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>