Palantir زمین 80 میلیون دلار تنها منبع قرارداد با نیروی دریایی ایالات متحده

تنها منبع جایزه به Palantir آمد و پس از رقابتی نمونه سازی فرایند که شامل 31 شرکت و جداگانه در آن دوره دولت آزمایش نمونه های اولیه ارائه شده توسط دو فینالیست. جداگانه رویکرد پیشنهاد شده توسط ریتون تصویب شد بیش از.

قرارداد توجیهی سند منتشر شده توسط نیروی دریایی توصیف Palantir به عنوان تنها شرکت است که می تواند “از بین بردن برکنار منابع فشرده و اجاق گاز-لوله کشی سیستم های” آن را در حال حاضر متکی هستند. مدیران شرکت گفت: قرارداد نیز ذخیره کردن پایه و اساس برای نیروی دریایی نهایی تصویب هوش مصنوعی است.

“این است Palantir اولین قرارداد رسمی با نیروی دریایی و کار ما با موفقیت نوسازی نیروی دریایی عملیاتی تامین و نگهداری و تدارکات سازمانی” داگ Philippone سابق ارتش تکاور که منجر Palantir نظامی کسب و کار گفت: در یک ایمیل.

این آخرین ملاحظه تکه نظامی کسب و کار برای Palantir یک دره سیلیکون مبتنی بر داده کاوی شرکت است که تراز وسط قرار دارد خود را از نزدیک با واشنگتن امنیت ملی ایجاد.

ایالات متحده جاسوسی سازمان های طولانی کار می کرد با Palantir به معنای وسیع احداث مخازن تهدید اطلاعات تولید شده توسط خود را الکترونیکی هوش-جمع آوری ، این شرکت همچنین وام آن ابزار نظارت به وزارت امنیت داخلی مهاجرت و گمرک آژانس چیزی است که موضوع داخلی مقاومت از کارکنان در مورد تهمت, دولت سیاست های مهاجرتی.

اما پنتاگون — با بودجه سالانه حدود 700 میلیارد دلار است — بسیار بزرگتر جایزه.

کسب و کار تامین نظامی شده است در گوشه ای توسط یک گروه کوچک از شرکت های که عمیق اتصالات دهه تجربه با دولت فرآیندهای خرید و ارتش امنیت را پاک کارکنان اغلب بسته بازار به خودی. تجاری رو به شرکت های فن آوری اغلب تلاش برای شکستن در.

این بود تنها پس از Palantir شکایت کرد ارتش که آن را تبدیل به اصلی اپراتور ارتش پیشرفته میدان جنگ سیستم نقشه برداری besting Raytheon در یک مجموعه سر به سر آزمایشی اجرا می شود.

این سیستم به نام سیستم زمینه مشترک توزیعی یا DCGS شد اولین برنامه ضبط اعطا شده به یک دره سیلیکون شرکت معنی آن دارای یک خط اختصاصی از بودجه از کنگره است. که قرارداد باید همچنان به عنوان یک منبع سودآور کسب و کار برای Palantir برای مدتی; هفته گذشته ارتش اهدا Palantir و BAE Systems مرتبط $823 میلیون قرارداد.

Palantir است به طور جداگانه شنود گذاشته شده است برای کمک به پنتاگون را حس خود را از داده های داخلی. در ماه دسامبر شرکت برنده قرارداد به تجزیه و تحلیل ارتش منابع انسانی و تجهیزات داده ها, قفل کردن آن به چهار سال $440 میلیون فرصت است.

این در دسترس عموم بخشی از Palantir دولت کسب و کار به یک رکورد از 160 میلیون دلار در سال گذشته, با توجه به قرارداد داده های نگهداری شده توسط USASpending.gov. Palantir واقعی کسب و کار دولت است که احتمالا خیلی بزرگتر; این اعداد و ارقام را شامل نمی شود طبقه بندی شده کار و یا subcontracts.

Palantir نیروی دریایی ارتش مقابله نسبتا کوچک است توسط ارتش استانداردهای اما آن می تواند مفید بندی زمین برای کار آینده است. یک سند استفاده می شود برای توجیه قرارداد تنها منبع وضعیت اظهار داشت: دولت “ممکن است انتقال به یک تولید کامل قرارداد برای پشتیبانی از نیروی دریایی ایالات متحده شرکت” زمانی که یک جریان به پایان می رسد.

این جایزه پس از نمونه سازی رقابت استفاده می شود که به طور فزاینده ای رایج فرآیند به نام “معامله دیگر اقتدار.” از جمله جوایز اجازه می دهد که دولت برای دور زدن مقررات تدارکات به سرعت حرکت می کند.

تحت این رویکرد بیش از 31 شرکت ارائه پاسخ و دولت خواسته دو فینالیست Raytheon و Palantir سعی کنید از خود نمونه های اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de