پاکستان سقوط هواپیما: بازمانده می گوید داستان از فرار از خرابه در نزدیکی فرودگاه کراچی

“من شروع به پریدن کرد 10ft به 12 فوت از هواپیما آغاز شده و در حال اجرا به دور از هواپیما, اما نمی تواند به دور و بیهوش شد.”

محمد زبیر از ساکنان کراچی, پاکستان یک مهندس عمران حرفه ای و رفته بود به سیالکوت یک شهر برخی از 82 کیلومتر از لاهور برای کار. او از بازگشت به خانه در PK 8303 برای جشن عید با خانواده اش.

دراز کشیدن بر روی تخت بیمارستان با یک دسته گل از گل های خود را در کنار او به نظر می رسید آرام و صحبت کردن به بزرگتر خود پسر عموی Arshad علی. او 25 سال, تنها و جوانترین از شش خواهر و برادر.

خواسته به نقل از آنچه اتفاق افتاده و آنچه رفت را از طریق ذهن خود را در طول و بعد از روز جمعه سقوط ” او متوقف شد و گفت که در هیچ زمان بود که خلبان اعلام به بریس برای تاثیر. او گفت که خلبان سعی کرد به زمین هواپیما در جناح فرودگاه بین المللی, کراچی, پس, اما نمی تواند.

“هواپیما صعود دوباره و خلبان من فکر می کنم تلاش برای زمین در Malir Cantt اما پس از ناکامی در انجام این کار او دوباره با نزدیک شدن به فرودگاه کراچی به زمین و این زمانی بود که هواپیما سقوط کرد.”

مالی Cantt یک نظامی منطقه حدود 6 کیلومتر از فرودگاه کراچی.

زبیر اضافه شده است که رعایت این هواپیما پرواز بسیار پایین و به طور مداوم از دست دادن ارتفاع او چهره خود را پوشش داده.

“من تحت پوشش چهره من با دست من و چیزی که بعد از من تو را دیدم آتش و دود در هواپیما. من unbuckled من کمربند و به اطراف نگاه کرد. من آن را در زمان برخی از زمان قبل از من تو را دیدم نور و شروع کردم به راه رفتن به سمت آن نور است. من باز از جایی که من شروع به پریدن کرد. این یک 10ft به 12 فوت پرش. من می توانید ببینید خانه های اطراف با چند آنهایی که آسیب دیده و آتش سوزی در برخی از مکان است.”

PIA هواپیما PK 8303 سقوط روز جمعه در پرجمعیت مدل Colony منطقه است. محل سقوط کوتاه و باریک و بن بست و خیابان است.

با چند کبودی بر روی صورت و یک قطره در بازوی خود را Zubair بازگو کرد که پس از پریدن از هواپیما او محشور انرژی کافی برای اجرای دور است. “من به سمت خیابان اما نمی تواند بیش از حد به من افتاد ناخودآگاه. من آگاهی به دست آورد دوباره در یک آمبولانس و به من گفته شد من گرفته شد به جناح بیمارستان.”

در جناح بیمارستان دکتر از او پرسید در مورد نزدیک ترین خویشاوندان اطلاعات تماس و او به برادر بزرگتر را به تعداد.

زبیر را به فرزند ارشد پسر عموی Arshad علی بازگویی لحظه او آمد به می دانم که از این تصادف گفت که او برای اولین بار به نام زبیر کارفرما برای تایید شماره پرواز. “هنگامی که کارفرما به ما گفت PK 8303 ما تمام جهان فروپاشید. ما به دنبال به جلو به ملاقات با او در خانه و جشن عید با هم یک دقیقه و یک دقیقه ما ندبه بیش از سقوط از هواپیما او بود.”

Arshad گفت که تمام خانواده از خانه بیرون آمد و تعداد کمی از آنها رفت و به سمت محل سقوط در حالی که برخی رفت و به دو بیمارستان. “من در راه من به محل سقوط وقتی که من دریافت یک تماس به من گفتن زبیر زنده بود در جناح بیمارستان. من فقط نمی تواند بر این باورند گوش من و دوباره پرسید.”

یک روز پس از تصادف, Zubair مرخص شده و به خانه با خانواده اش. فوری او و خانواده نشئه است و او است که پوشش داده شده با تزئینات است. اعضای خانواده نشسته در کنار او در حال صحبت کردن به او و خانه و فضای جشن را یک بار دیگر.

زبیر مکرر در حال پرواز با توجه به ماهیت کار خود گفت: “اگر من به سفر از طریق هوا دوباره و اگر وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر من خواهد شد. آن است که همه از آن خدا خواهد. اما من حداقل فکر می کنم دو بار در مورد پرواز و ترجیح می دهند یک جایگزین سفر گزینه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>