پاکستان امیدوار است آن تلاش های ضد تروریستی را حفظ خواهد کرد آن را خاموش لیست سیاه جهانی

بنارس خان خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک موتور برنز پس از یک انفجار انتحاری در کویته پاکستان, on Feb. 17.

اسلام آباد, پاکستان بیش از سال گذشته پاکستان می گوید که “مبارزه و ریشه کن از تهدید تروریسم از خاک خود” با انجام عملیات تصرف اموال و انجماد حساب های بانکی از گروه های تعیین شده به عنوان تروریست ها توسط ایالات متحده و سازمان ملل متحد.

تحلیلگران و فعلی و سابق آمریکا از پیش بینی این حرکت خواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن پاکستان یک لیست سیاه جهانی برای تامین مالی تروریسم و پول شویی. اما آنها احتیاط آنها را کمی به آدرس تاریخ پاکستان از حمایت از شبه نظامیان کلیدی سیاست خارجی در اولویت است.

مالی Action Task Force (FATF), مبهم ناظر بین المللی است در جلسه ای در پاریس این هفته است و انتظار می رود تا اعلام کند که آیا پاکستان باقی خواهد ماند در لیست سازمان دیده بان جمعه به گفته سخنگوی سازمان. اگر پاکستان بود به لیست سیاه این کشور در معاملات مالی خواهد بود موضوع را به بررسی بیشتر یک حرکت است که می تواند مانع سرمایه گذاری و بیشتر منزوی کردن آن مبارزه اقتصادی.

این فهرست سیاه همچنین می تواند پیچیده رابطه پاکستان با ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار پاکستان برای سرکوب تروریسم در داخل مرزهای خود به آمریکا برد برای نهایی کردن یک توافق صلح با طالبان در افغانستان است که هموار کردن راه برای خروج هزاران نفر از سربازان آمریکایی.

“مقامات پاکستان کار کرده اند بسیار سخت در طول ماه و من احساس می کنم ما را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی” در مبارزه با پولشویی و تروریسم مالی حماد الازهر پاکستان وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در بیانیه ای که به توییتر در اواخر ماه ژانویه است.

اما برخی از قانونگذاران مخالف دولت می گویند حرکت های سطحی و متهم کردن ایالات متحده واقع پاکستان پیشرفت در بازگشت به این کشور نقش مهمی در تشویق طالبان برای حمله به یک توافق صلح با واشنگتن است.

“هیچ چیز تغییر کرده است و در همه گفت:” محسن Dawar, یک نماینده مجلس پاکستان و صریح دولت با اشاره به پیشرفت های ذکر شده توسط مقامات دولت.

آخرین باری که نظارت بر بدن ملاقات در ماه اکتبر این گروه گفته است: “نگرانی های جدی با کلی عدم پیشرفت پاکستان” برای جلوگیری از تأمین مالی تروریسم. FATF گفت: پاکستان خطاب تنها پنج نفر از 27 اقدامات لازم برای جلوگیری از بودن در لیست سیاه. تنها کشورهایی هستند که در لیست سیاه هستند کره شمالی و ایران.

پاکستان قرار داده شد در نظارت بر بدن “لیست خاکستری” در ماه ژوئن سال 2018 تعیین که تضعیف اقتصاد کشور است. در حالی که FATF هیچ قدرت اجرای آن تصمیم کبود پاکستان شهرت در زمانی که این کشور به دنبال به جامعه بین المللی برای وام و سرمایه گذاری خارجی.

بسیاری از مشخصات بالا تروریسم مورد پاکستان پنجه در ماه های اخیر بوده است که حافظ محمد سعید متهم متفکر از سال 2008 بمبئی حملات تروریستی که به کشته شدن بیش از 160. این ماه سعید محکوم به 11 سال زندان برای تامین مالی عملیات تروریستی یک گام است که حتی منتقدان دولت اذعان مثبت است.

وزارت امور خارجه ارشد آسیای جنوبی دیپلمات آلیس چاه نام آن را “یک گام مهم رو به جلو است . . . برای پاکستان در ملاقات با تعهدات بین المللی برای مبارزه با تامین مالی تروریسم” با توجه به بیانیه ای ارسال شده به توییتر.

Aamir قریشی

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

حافظ Saaed مرکز دیده می شود در اسلام آباد در سال 2018 است.

جیمز Schwemlein سابق مقام وزارت خارجه متمرکز در جنوب آسیا گفت: مراحل مانند محکومیت سعید را تشکیل می دهند پیشرفت های تحت باریک پارامترهای تعیین شده توسط FATF اما او گفت: یک کلید گام بعدی خواهد بود به دیده بان بیشتر موفق تعقیب و محکومیت “و پس از آن دولت توانایی به چوب با رعایت احکام.”

زیر این سازمان در آخرین جلسه FATF کارگردانی پاکستان سازمان های اجرای قانون به تحقیق و تعقیب “تعیین افراد و اشخاص و کسانی که اقدام به نمایندگی و یا در جهت تعیین افراد و یا اشخاص” درگیر در تامین مالی تروریسم است. بخشنامه یکی در میان یک تعداد انگشت شماری از سفارشات به طور خاص مربوط به پول شویی و تامین مالی تروریسم.

اما ایالات متحده می خواهد پاکستان را به انجام بیشتر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته است به خصوص خط در پاکستان به اتهام حمایت از سازمان های تروریستی. به عنوان یک مقام آمریکایی قرار داده و آن را در ماه اوت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد برای دیدن پاکستان را “سازگار و غیر قابل برگشت” مراحل علیه تروریسم, با توجه به وزارت امور خارجه بازخوانی از جلسه. در سال 2018 ایالات متحده به حالت تعلیق کمک های نظامی به پاکستان در تلاش برای وادار کردن این کشور برای از بین بردن شبه نظامی پناهگاه های امن.

بازداشت فلسطینی تلقی نمی شود “سازگار و غیر قابل برگشت” مراحل به دلیل تاریخ پاکستان بعد از انتشار همان افراد به گفته یک مقام بلندپایه آمریکایی با همتایان آمریکایی ارزیابی از پاکستان در مبارزه با تروریسم است. رسمی صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

“من فکر می کنم آنچه که ایالات متحده به دنبال این است که پاکستان نه تنها به دستگیری داعش, دستگیری رهبران خود قرار داده و رهبران, محاکمه, اما همچنین تعطیل کردن تمام زیرساخت های تامین مالی این شبکه گفت:” مایکل زندگی زیبا, یک پاکستان متخصص در مرکز بین المللی وودرو ویلسون برای پژوهشگران در واشنگتن است.

ایالات متحده می خواهد برای دیدن پاکستان “ایجاد شرایط” زندگی زیبا گفت که نظامیان نمی توانند به راحتی منتشر شد و پس از دستگیری و سازمان ها که تعطیل نمی تواند به راحتی جایگزین گروه دیگر عامل تحت یک نام جدید.

“FATF است نه بدن طراحی شده برای رفع این مشکلات گفت:” Schwemlein. این ناظر بین المللی طراحی شده است به منظور بررسی نظارتی تغییرات و تغییرات قانونی و نه از بین بردن پیچیده شبکه های تروریستی است. Schwemlein در حال حاضر غیر ساکن محقق در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی.

سعید با مشخصات بالا تروریستی محکوم پاکستان در این ماه زندگی در این کشور آشکارا در سال با وجود پیشنهاد 10 میلیون دلار از ایالات متحده آمریکا برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری او. او دستگیر شد و در ماه جولای در آستانه نخست وزیر پاکستان عمران خان بازدید به کاخ سفید است.

پاکستان وزارت امور خارجه گفت: اتهاماتی که در این کشور زندانی تروریست ها تنها زمانی که آن را به لحاظ سیاسی مناسب و بعد از آن اجازه می دهد تا آنها را به فرار هستند “بی اساس بی پایه و اساس و دور از واقعیت” گفت: عایشه Farooqui یک سخنگوی وزارت.

این ماه Ehsanullah احسان بدنام طالبان پاکستان عضو با لینک کلیک کنید برای ترور آموزش فعال Malala Yousafzai, “فرار” پاکستان بازداشت کرده است.

Dawar مخالفان سیاستمدار با اشاره به احسان را به عنوان یک مثال از اینکه چگونه بی اثر دولت در پاسخ به تروریسم در پاکستان است.

“این چنین یک با مشخصات بالا در صورت [Ehsan] فرار می تواند بدون هیچ گونه مانع فقط تصور کنید آنچه در آن مانند برای فردی با مشخصات پایین,” او گفت:.

ادامه مطلب

بسیاری از کشورها در حال تلاش برای تخلیه شهروندان از چین است. پاکستان است.

در ژست حسن نیت پاکستان باز می شود راهرو به سیک حرم برای زائران هندی در میان تنش های گسترده تر

چرا پاکستان شده است و قادر به مهار ضد هند شبه نظامیان

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>