رنگ شعبه معلم ریاضی اجرا می شود 102 کیلومتر در ساعت 21 به حمایت از بانک مواد غذایی محلی

“من فقط واقعا خواب آلود گفت:” فرانک 36 ساله که تدریس ریاضی و فیزیکی آموزش و پرورش در رنگ شعبه در Burtonsville. “من نمی توانستم تصور کنید رفتن به خارج.”

فرانک شارژ با Coca-Cola, زنجبیل آل و Pringles. ده دقیقه بعد از بازگشت او به در حال اجرا Howard County جاده ها.

“این بود:” همه حق, خوب, شما نمی توانید تصور کنید که گرفتن اما این واقعا مهم نیست. شما نوع متعهد به این. مردم دیگر با توجه به این پس خود را– و رفتن’ ” یاد می آورد فرانک که ارسال شده به روز رسانی خود اجرا بر روی Facebook. “این خوب بود که هیچ انتخاب است.”

فرانک افتاد 3½ ساعت کوتاه از هدف خود را به دلیل آسیب های متداول اما او به اتمام 102 مایل در 20½ ساعت بین شب جمعه, آوریل 3 و بعد از ظهر و یکشنبه شب او مطرح کرده بود نزدیک به 12000 دلار برای جامعه اقدام شورای Howard County اجرا می شود که بانک غذایی وجود دارد.

در اواخر ماه گذشته دیوید کیلگور یک 28 ساله نیویورک ساکن است که حرفه ای ساخته شده از در حال اجرا رفت 100 مایل در حدود 17 ساعت و 47 دقیقه در فلوریدا به ارائه کمک های پزشکی کارگران حمایتی کفش. فرانک brainstormed خود ایده مارس 23 و زد و برای حدود دو هفته در حالی که او آماده برای کلاس های آنلاین او در حال حاضر آموزش.

فرانک شروع به در حال اجرا به طور جدی حدود پنج سال پیش و او خود را تکمیل اول 100-miler در ماه اوت در Leadville Colo., جایی که او به پایان رسید و در 21:58:23. که مسابقه را از طریق کوه ها اما اجرای این آخر هفته بود و 90 درصد در پیاده رو. او همیشه احساس مسابقات جاده بودند بیش از حد جدی برای او.

هنوز فرانک بود و انگیزه برای ارائه برای کسانی که نیاز دارند. فرزندان خود حضور فلپس شانس ابتدایی که در آن هر ماه یک تلفن همراه شربت خانه مواد غذایی مستقر شده است. در طی ماه گذشته کمتر از کمک های مالی شده اند ساخته شده به بانک غذایی او گفت: تقاضا افزایش یافته است چون کودکان نمی باید در وعده های غذایی مدرسه و نرخ بیکاری در حال افزایش است.

“جالبترین بخش علاوه بر بالا بردن پول به تماشای یک جامعه رالی پشت چیزی مثبت در این زمان” فرانک گفت. “مردم به دنبال چیزهایی مانند که در حال حاضر. آنها در خانه در Facebook به هر حال; آنها می خواهند به تشویق چیزی است که برخی از خوب به معنی پشت آن است.”

روز پنج شنبه فرانک و خانواده اش پر بزرگ زیپ بالای کیف با شکلات آب نبات — Twix, Snickers و کهکشان راه شیری — و کاهش آنها را در اطراف Howard County بنابراین فرانک می تواند انتخاب کنید تا تنقلات. آبجو نیز نگه داشته فرانک هل دادن. در حدود 40 مایل در یکی از فرانک دوستان چپ یک ماه آبی بلژیکی سفید بر روی ایوان. حدود 44 کیلومتر بعد یکی دیگر از دوستان کاهش یافته سیب زمینی سرخ شده و آبجو از یک نوار محلی.

“این یک موهبت الهی” فرانک گفت.

در حالی که دونده حرفه ای استفاده کرده اند که زمان برای استراحت فرانک ادامه داد: آموزش آنلاین دوشنبه و همسرش, کلی, چپ او یک لیست از کارهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de