Padraig Harrington خوش بینانه بیش از جام رایدر رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با وجود coronavirus لغو

اروپایی کاپیتان Padraig Harrington انتظار دارد در این سال جام رایدر به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده با وجود تقویم ورزشی در حال نابود coronavirus بیماری همه گیر.

در سال اول دو رشته کارشناسی ارشد و آمریکا PGA قهرمانی شده اند به تعویق افتاد با توجه به شیوع بیماری در حالی که شش تور اروپا حوادث شده اند به نام خاموش و PGA Tour تا لغو تمام مسابقات تا اواخر ماه مه.

اما Harrington معتقد است این دوسالانه مسابقه بین اروپا و ایالات متحده برگزار خواهد شد در سوت زدن تنگه در ویسکانسین از سپتامبر 25-27.

“سپتامبر است یک راه طولانی کردن پس هیچ تغییر وضعیت در همه در این مرحله” سه بار عمده برنده گفت: Ian دمپسی صبحانه نشان می دهد در امروز FM.

“من می دانم که وجود دارد برخی از شایعات و آنها تا به حال برای قرار دادن یک بیانیه برای گفتن داشته شده بدون تغییر اما قطعا وجود دارد هیچ تغییر دهید.

“من در داخل این چیزها. به طور معمول شما دنبال آن هستید در ‘منبع ناشناس می گوید این…’ اما در حال حاضر که من در داخل شما به ‘وای این واقعا ساخته شده است تا مسائل’.

“وجود دارد یک اطلاعیه بزرگ (روز سه شنبه) توسط PGA Tour در مورد حوادث لغو شدن تا زمانی که ممکن است و در حال حاضر PGA قهرمانی به تعویق افتاده است و همچنین به طوری که تا آنجا که آنها بدست – تا اواسط مارس است که در آن آنها گرفته ایم گام به.”

رایدر کاپ اروپا را به رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه به شرح گزارش نشان می دهد جام رایدر است که انتظار می رود به تعویق افتاده بود “نادرست”.

این قابل درک است که تور اروپایی برگزار خواهد شد جلسه هیئت مدیره هفته آینده با یک جام رایدر کمیته راهبری جلسه یک هفته بعد.

برگزارکنندگان از استادان و ما PGA قهرمانی امیدواریم که به مرحله خود را در حوادث بعد از این سال با افزایش قیمت هتل اشاره در تاریخ اکتبر 8-11 برای کارشناسی ارشد.

در سهشنبه, تور LPGA بازیکن مارینا Alex در زمان به توییتر به شکایت در مورد رزرو اتاق او تا به حال برای ماه اکتبر در آگوستا لغو شدن توسط هتل.

اکتبر تاریخ خواهد برخورد با تور اروپا به ایتالیا باز و Shriners Hospitals for Children باز در تور PGA. آن هم فقط دو هفته پس از جام رایدر به عنوان همه چیز ایستاده است.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im