پابلو اسکوبار برابر 2 است فقط Samsung Galaxy برابر ‘در طلا پوشش داده شده با قلع فویل’

با تکنولوژی بالا, تاشو, گوشی های هوشمند به نام بعد از اواخر کلمبیا پروردگار مواد مخدر پابلو اسکوبار شده است خواست فقط به عنوان یک گوشی سامسونگ در لباس مبدل با توجه به بررسی چند دستگاه.

این Escobar برابر 2 است به فروش می رسد توسط Escobar Inc که تاسیس شد Roberto de Jesus Escobar که ادعا می شود بیولوژیکی برادر بدنام کارتل شخص مهم در میان یکدسته. پس از بسیار به اطلاع عموم راه اندازی در ماه گذشته بررسی دستگاه شروع به ظهور در این هفته با هر یک از این ادعا که گوشی فقط یک rebranded Samsung Galaxy برابر شده است.

هزینه $399 های Escobar برابر 2 است و فقط یک پنجم از قیمت Galaxy بریزید و در عین حال ویژگی های یکسان طراحی و موفق به خودرا برای امتحان اماده در همان مشخصات بالا پایان.

Escobar Inc برجسته شدید قیمت فروختن در یک فیلم تبلیغاتی با عنوان ” استراحت در صلح و آرامش سامسونگ که نشان داد یک زن در لباس شنای زنانه دوتکه فوق العاده ای از کهکشان در برابر دستگاه های با پتک. این شرکت نیز خود را به دامنه RIPSamsung.com که تغییرمسیر به Escobar Inc صفحه اصلی.

وب سایت توصیف Escobar برابر 2 به عنوان “بهترین foldable smartphone معامله در جهان”.

YouTuber و ابزار مؤلف Marques Brownlee ادعا کرد که کاهش قیمت بود و تنها با حمل و نقل تلفن به اکثریت مشتریان. آقای Brownlee که دارای بیش از 10 میلیون مشترک در یوتیوب دستور داد یک دستگاه تحت نام خود و دستگاه دیگر با اسم مستعار, اما, تنها دریافت, دستگاه, دستور استفاده از نام واقعی او.

آقای Brownlee ادعا کرد که این به دلیل Escobar Inc انتخابی حمل آن گوشی به تکنولوژی داوران و اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی.

“این قطعه از فن آوری ما بررسی کرده ایم در حال حاضر آن را کهکشان بریزید… این فقط طلا قلع فویل در پشت او گفت:” در یک ویدیو ارسال شده به خود را در کانال یوتیوب. “بنابراین بخش جالب در حال حاضر می شود پشت صحنه قسمت است که این شرکت که شاید در تلاش برای فروش برخی از آنها و همچنین کشتی بیشتر از آنها. آنها در حال تلاش برای کلاهبرداری از شما.”

با استفاده از یک چاقو آقای Brownlee خراشیده کردن برخی از طلا مواد از لولا دستگاه به فاش آرم سامسونگ. او همچنین قادر به حذف طلا از پشت تلفن با استفاده از چاقو که او نیز ادعا کرد که می تواند گرفته شده با استفاده از گرما برای ذوب چسب.

“این واقعا ضعیف تغیر شغل,” او گفت:. “اگر شما در حال مرور یک Escobar برابر 2 شما واقعا فقط بررسی سامسونگ Galaxy برابر با برچسب طلا در پشت و برخی از عجیب و غریب قبل از نصب شات لیوان, تصاویر پس زمینه.

“تئوری من این است که آنها در حال رفتن را از طریق سفارشات, پیدا کردن نام از تاریکی و یا فقط مردم در تکنولوژی رسانه ای و یا افرادی که آنها فکر می کنم بحث در مورد این گوشی اگر آنها آن را دریافت و حمل و نقل آن و پس از آن نه تنها حمل و نقل بقیه.”

چندین محبوب یوتیوب کانال های مورد بررسی این دستگاه در هفته های اخیر هر چند اکثر tech publications که تحت پوشش Escobar بریزید و Escobar برابر 2 را با احتیاط مصرف شود.

در ژانویه بزرگترین نمایشگاه فناوری را تکذیب کرد Escobar Inc فضای غرفه. برگزارکنندگان از CES سال 2020 در لاس وگاس ادعا کرد این شرکت بود “نه خوب و مناسب” برای کنفرانس.

نه سامسونگ و نه Escobar Inc در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>