سرپرستی تیم های لیگ صحبت کردن در پی جورج فلوید مرگ

“ما نمی تواند سکوت در برابر نژاد پرستی و بی عدالتی در کشور ما” لس آنجلس شجاع نوشت: در بیانیه ای در توییتر. “این غیر مسئولانه است به صحبت می کنند در حالی که مردم بی گناه در صورت غیر قابل تحمل تبعیض در هر روز.”

شجاع اجرا شده توسط Immortals, بازی, باشگاه, برای اولین بار بود سرپرستی لیگ (جغد) تیم را علنا محکوم فلوید مرگ است. حق رای دادن و سپس پاسخ به آن بیانیه با لینک یادبود صندوق فلوید و خانواده اش.

حداکثر باس مدیر بازاریابی برای جاودانه که چراغ داخلی تلاش برای انتشار شجاع بیانیه گفت: آنها نمی در نظر بگیرید که آیا سازمان های دیگر در حال حاضر گفت: چیزی در مورد فلوید مرگ است.

“برای من این واقعا در مورد آنچه در ورزش های دیگر لیگ انجام شد” باس گفت: پست. “این چیزی است که ما به عنوان مردم صحبت کردن در مورد … است که این از کجا آمد.”

Ari سگال رئیس اجرایی برای جاودانه گفت: پست جغد می کند و گاهی اوقات ارائه تیم دستورالعمل در مورد اینکه آیا به اظهار نظر در مورد مسائل خاص. او آگاه نیست “هر توجه داشته باشید و یا ایمیل” از جغد در مورد فلوید مرگ و متعاقب آن تظاهرات علیه خشونت پلیس.

سگال گفت که او راحت است که تیم خود را نظرات در مورد برابری و شمول ممکن است پذیرفته نمی شود “در همه زمان ها توسط هر کس.” به همین دلیل این مسئله سگال اضافه شده است.

“اگر آن را آسان برای انجام این کار اگر همه این کار را انجام اگر سرپرستی لیگ ارائه شد کپی برای همه به توزیع مجدد من فکر نمی کنم شما می خواهم به تماس با ما در حال حاضر,” او گفت: بیش از تلفن.

نوری بازی شجاع را شریک تیم در بازی Call of Duty لیگ منتشر مشابه اظهارات گفت: “جورج فلوید باید امروز زنده” آنها نوشت.

فلوریدا ضرب وشتم و واشنگتن عدالت دو جغد تیم های منتشر شده خود را در مورد اظهارات فلوید مرگ است.

“جورج فلوید بود که یک مرد بی گناه” بیانیه فلوریدا ضرب وشتم به عنوان خوانده شده. “ما اعتقاد داریم که این امر می تواند اشتباه به سکوت در چنین زمان بحرانی.”

پاسخ از طرفداران در ق و در پاسخ در توییتر شده اند به شدت حمایت همه سه جغد تیم است.

“هنگامی که تاثیرگذاران و یا شرکت ها شروع به صحبت کردن در مورد چیزهایی که مردم اغلب گوش دادن بیشتر نزدیک” نوشت: یک کاربر در ق در واکنش به شجاع ، “بنابراین در حالی که بسیاری از مبارزات و توییت ها, البته روابط عمومی آنها نیز مفید مردم را به توجه.”

به سرپرستی لیگ شد به ویژه آرام در پاییز گذشته زمانی که اکتیویژن بلیزارد ممنوع یک بازیکن در esports مدار مجازی خود کارت بازی “سنگ پهن کف اجاق” برای تجمع حمایت از هنگ کنگ به معترضان در طول یک رقابتی جریان زندگی می کنند. اکتیویژن بلیزارد همچنین صاحب و عمل جغد.

طرفداران “سرپرستی” داوطلب خدمت سربازی بازی قهرمان Mei یک آب و هوا-تغییر climatologist به عنوان یک نماد برای هنگ کنگ مقاومت است. هنوز اخبار صبح دالاس گزارش لیگ خواسته سابق دستیار مربی برای دالاس سوخت برای پاک کردن صدای انتقادی از بازی شرکت اقدامات است. لیگ franchises هرگز علنا اظهار نظر در این تظاهرات در هنگ کنگ.

در جهان بزرگتر از بازی تایلر “نینجا” Blevins توییتی او را “کاملا منزجر” پس از تماشای ویروسی تصویری از درگیری با پلیس مینیاپولیس. علی “اسطوره” Kabbani یک حرکت یا کشش ناگهانی streamer همکاری با TSM به سادگی نوشت: “آن غیر قابل قبول است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>