سرپرستی لیگ برتر حرکت می کند لغو مسابقات به کره جنوبی در پی شیوع کروناویروس

Coronavirus همچنان به تحت تاثیر قرار بسیاری از کشور به عنوان شهرهای چین هوبئی کانون شیوع تنها اجازه می دهد ضروری وسایل نقلیه در جاده ها. قبلا شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده و به بخش هایی از چین و برخی از کشورها را به اعمال محدودیت های مسافرتی. از جمعه وجود دارد 63,000 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین است.

وجود دارد چهار سرپرستی تیم های مستقر در چین — چنگدو شکارچیان گوانگژو شارژ Hangzhou جرقه و شانگهای اژدها و سه باید حداقل تا حدی منتقل بازیکنان خود را به کره جنوبی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. شکارچیان تنها سرپرستی تیم با یک فهرست کامل از سرزمین اصلی چین و تیم قبلا اعلام شده آنها باقی خواهد ماند در این کشور برای شروع فصل.

در فصل سوم به سرپرستی لیگ برنامه بلند پروازانه به میزبان 27-هفته فصل در 19 شهر در سراسر سه قاره. گسترش سریع coronavirus در چین مجبور است لیگ مقامات به upend برنامه ریزی برای مسابقات در اصل برنامه ریزی شده را در شانگهای آخر این هفته به عنوان شیوع همچنان به تکامل.

آرایش مسابقات برگزار خواهد شد در یک استودیو در سئول با توجه به این لیگ بیانیه ای در طول هفته ششم و هفتم از فصل به طور منظم در اواسط ماه مارس. چند بازی نیز ممکن است اضافه شده به سئول سلسله homestand آخر هفته به هفته قبل.

تمام مسابقات را هوایی زنده در یوتیوب — رسمی جریان شریک برای سرپرستی لیگ و دیگر اکتیویژن بلیزارد خواص. آن را بلافاصله روشن نیست اگر مسابقات برگزار خواهد شد در مقابل مخاطبان زنده است.

بیشتر بخوانید از پرتاب در سرپرستی لیگ:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>