ما خواسته لوقا کالدول, خانه, نوسازی متخصص با چوب و عشق در بویس و co-ستاره از HGTV را “بویزی پسران” برای مشاوره در مورد چگونه به استفاده از نور به منظور بهبود نگاه از خانه خود را.

پیشنهادات خود را که به نقل از زیر عبارتند از:

1. برو بزرگتر

می تواند نور را در یک بیانیه و اضافه کردن مقدار زیادی از سبک برای هر فضا. در عین حال گاهی اوقات می توان آن را سخت برای ارزیابی چگونه شما باید بروید. یکی از چیزهایی که من باید به طور مداوم آموخته به عنوان یک طراح وقتی که می آید به نور است که به بزرگتر. بزرگ چراغ را خاموش تن از محیط و به طور کلی احساس در فضا واقعا تاثیر قوی. دفعه بعد که شما در حال فکر کردن در مورد انجام یک به روز رسانی برای منزل شما روشنایی است یکی از کم هزینه و بزرگترین ضربه گیری. بنابراین آیا شما به جای نور در ورود خود را و یا شما به دنبال آن قطعه کامل بالاتر از کارشناسی ارشد خود را به تخت من می گویند شروع با خرید یک بزرگتر نور تر از شما فکر می کنم.

2. فهرست

در سال 2020 می بینم فهرست وسایل روشنایی در ادامه به پیدا کردن راه خود را به remodels. آنچه که من کاملا در مورد تکه های پرنعمت است که هیچ کس دیگری آنها است. آنها منحصر به فرد هستند و در حال حاضر در زندگی بسیاری از زندگی است. برای اضافه کردن که زنگار و طراحی بی انتها به خانه خود را واقعا باعث می شود شما فضای یک از یک نوع است. هیچ کس می خواهد یک خانه است که به نظر می رسد و احساس می کند مانند هر دیگر خانه در بلوک به طوری پیدا کنید که کامل نور است که باید شخصیت و اجازه دهید پیر ملاقات دوباره با جدید است که اتفاق می افتد به نوع مورد علاقه من از طراحی.

3. بافت

طبیعی بافت در طراحی روشنایی واقعا ساخت یک افزایش بزرگ در این سال است. بسیاری از عناصر مختلف هستند که با تجربه, و من آن را دوست دارم. همه چیز از گونی به پارچه و حتی بتن آویز واقعا قابل توجه وتر با خریداران است. تمام این بافت های مختلف را واقعا آلی و عناصر طبیعی به خانه در یک راه پیچیده. چیزی که من شخصا خیلی دوست دارم در مورد بافت در روشنایی فوری گرما و coziness آن را به ارمغان می آورد به هر اتاق در خانه است.

4. پیدا کردن یک معامله

من همیشه در شکار برای نورپردازی منحصر به فرد و تکان دهنده آن را معمولا در بر داشت در فروشگاه روشنایی. من شنبه بعد از ظهر و من با ضربه زدن هر حیاط فروش و بازار کک که من می توانید پیدا کنید همیشه به دنبال نور مناسب و معامله خوب است. برخی از منحصر به فرد ترین و ارزان قیمت چراغ که من پیدا کرده اند فقط نشستن بر روی یک قفسه در یک دست دوم فروشگاه. اگر شما نمی توانید پیدا کنید که نور مناسب است که به زبان شما خارج وجود دارد در جامعه و پیدا کردن آن است. از سوی دیگر اگر شما ترجیح می دهند که در خانه آرامش فقط چنگ زدن به تلفن خود را و شروع به الک را از طریق های مختلف بازار آنلاین. شما را شوکه خواهد کرد که چگونه بسیاری از معاملات وجود دارد. اجازه دهید گنج شکار شد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im