بیش از 10 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در ماه مارس

زیان کار سر به فلک کشید به عنوان رستوران ها و هتل ها و سالن های ورزشی و سفر را تعطیل در سراسر کشور اما اخراج نیز رو به افزایش در تولید و انبارداری و حمل و نقل تأکید چگونه گسترده از coronavirus رکود اقتصادی است.

در ماه مارس بیش از 10 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست و کاربردی برای کمک دولت با توجه به آخرین گزارش وزارت کار داده که شامل ادعای ظ طریق, مارس 28. بسیاری از اقتصاددانان می گویند تعداد واقعی مردم کار است که احتمالا حتی بالاتر از بسیاری از تازه مردم آمریکا بیکار شده اند قادر به پر کردن یک ادعا است.

دولت ایالات متحده را منتشر کرده است یک مقام رسمی نرخ بیکاری اما اقتصاددانان می گویند این است که احتمالا شروع به پریدن کرد به 10 درصد عظیم و ناگهانی سنبله از فوریه زمانی که ملت بیکاری نرخ 3.5 درصد است.

جاذبه زیان کار متناوب است. در طول دوران رکود اقتصادی نرخ بیکاری در ایالات متحده تنها آمار 10 درصد برای یک ماه در ماه اکتبر سال 2010.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” هارون Sojourner یک کار اقتصاددان در دانشگاه مینه سوتا است. “مقیاس زیان کار در دو هفته گذشته است که در تاریخ همتراز با آنچه که ما در دو سال طول رکود بزرگ.”

اقتصاددان هایدی Shierholz است زندگی خود را صرف مطالعه بازار کار و گفت که او می لرزید وقتی که او را دیدم “وحشتناک” تعداد مشاغل در ماه مارس است. Shierholz است که پیش بینی 20 میلیون آمریکایی از کار خواهد شد توسط ژوئیه — بدترین وضعیت بیکاری پس از رکود بزرگ. که او را “بهترین حالت” سناریو اگر کنگره می کند یکی دیگر از بسته محرک برای کمک به اقتصاد است.

بسیاری از تازه بیکار گفته اند که آنها قادر به درخواست برای مزایای بیکاری به این دلیل که خطوط تلفن آنها آنقدر غرق آنها نمی تواند از طریق دریافت کنید.

فرفره و خود اشتغالی کارگران مانند آرایشگران و آرایشگاه نیز واجد شرایط برای اعمال تا پایان ماه مارس و پس از کنگره تصویب 2.2 تریلیون دلار امداد لایحه به گسترش که واجد شرایط برای کمک. این کارگران تنها فقط شروع به پر کردن برنامه های کاربردی.

بیشتر آمریکایی ها احتمالا از دست دادن شغل خود در هفته های آینده به عنوان شرکت هایی که تلاش کرده اند برای حفظ کارگران مجبور به اجازه دهید آنها را بروید و یا کاهش ساعت خود را تقریبا به هیچ چیز.

زنجیره های خرده فروشی از جمله macy’s, kohl’s و J. C. Penney این هفته اعلام کرد که آنها در حال furloughing صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان, معنی آنها در حفظ و سلامت خود را بیمه اما آنها نه هر گونه پرداخت از آنجا که ساعت خود را به صفر کاهش می یابد. این کارگران همچنین واجد شرایط برای بیکاری کمک, اما بسیاری از آنها فقط تحقق آنها اعمال می شود.

اما درد, پخش كردن, فراتر از مغازه ها و رستوران ها. مرسدس Addington از دست داده و کار خود را در 23 مارس در یک شرکت که مبادرت به حمل و نقل قطعات و لوازم در کانزاس سیتی کن. حتی اگر کسب و کار در نظر گرفته شد “ضروری” در طول بحران و سفارشات هنوز آینده در شرکت گذاشته شدن بسیاری از کارکنان خود را.

Addington بر روی گوشی با یک مشتری سفارش هنگامی که او را دیدم هر کس در اطراف او بسته بندی تا همه چیز خود را. او با قرار دادن گوشی به طور خلاصه در قطع و پرسید چه می گذرد و یک همکار به او گفت که آنها تا به حال همه از کار اخراج شده است.

“من بسیار نا امید و ترس است. من باید به پرداخت صورتحساب به زودی و من در شمارش این پول به” Addington گفت. “اگر من آن را در معرض خطر و بازگشت به کار جایی, من مطمئن هستم که من هنوز هم می خواهید یک صفحه اصلی برای بازگشت به.”

Addington, 21, زندگی در یک آپارتمان متوسط با دوست پسر خود. آنها با پرداخت 800 دلار در ماه اجاره. صاحبخانه حاضر به آنها را به یک استراحت در آوریل اجاره, اما تنها اگر آنها می تواند ثابت کند Addington تا به حال اعمال شده برای کمک بیکاری از ایالت کانزاس است.

او سعی در اعمال حق دور برای کمک بیکاری پس از گذاشته شدن اما سیستم به او گفت که او نمی تواند کامل نرم افزار تا مارس 28. او که یک صفحه نمایش ظهور و گفت که او تایید شده برای حدود 300 دلار در هفته در کمک های اولیه. اما زمانی که او وارد شده در این هفته آن را به طور ناگهانی گفت: مزایای شده بود “به طور موقت به حالت تعلیق” ترک او را در برزخ برای اجاره و لوایح دیگر.

تماس های مکرر به کانزاس بیکاری دفتر بدون جواب رفت. او در حال حاضر مطمئن نیستید که چه باید بکنید.

“من هرگز برای اعمال نرخ بیکاری قبل و بسیار ضعف و اشتباه” او گفت:.

کنگره تصویب کمک های اضافی برای بیکاران است که قرار است برای افزایش هفتگی چک در حدود 600 دلار در هفته افزایش عمده ای در درآمد برای گذاشته شدن کارگران مانند Addington. اما بسیاری از کشورها در حال تلاش برای پیاده سازی این تغییرات به اندازه کافی سریع و بیکاری در دولت دفاتر لازم نیست که کارکنان به اندازه کافی برای رسیدگی به این حجم از مطالبات و سوالات.

وجود نگرانی رو به رشد است که کارگران از دست دادن شغل خود را به دلیل coronavirus نمی خواهد بود قادر به بازگشت به خود را با همان موقعیت و حتی پس از بحران بهداشت و درمان به پایان می رسد. دیگر کارگران به دور از یک شغل بیشتر آنها از دست دادن که دلبستگی به کارفرمایان و شرکت ها.

کشورهایی مثل دانمارک تصمیم به پرداخت تمام کارگران به طوری که آنها خواهد نگه داشتن شغل خود را حتی اگر آنها در خانه هستند. اما ایالات متحده تا حد زیادی به سمت چپ آن را به شرکت ها برای تصمیم گیری چه باید بکنید. اقتصاددانان می گویند بهتر است اگر شرکت کردند کارگران مثل macy’s بود چرا که حداقل آنها در حفظ منافع خود و برخی از دلبستگی به این شرکت است.

“آیا اخراج کارگران خود را کردند آنها” Shierholz گفت. “کارگر را هنوز دریافت مزایای. آنها نمی از دست دادن کار خود را. و شرکت های خود را از دست نمی کارگران است.”

وجود اجماع رو به رشد در میان اقتصاددانان است که اقتصاد در حال رفتن به گزاف گویی به راحتی از این رکود با توجه به نحوه عمیق و گسترده شدن است.

اریک Rosengren رئیس فدرال رزرو بوستون پس از سال 2007 و پیش بینی بهبود کندتر از آن را در زمان بیشتری را برای مردم به احساس راحت برای رفتن به بیس بال بازی ها و رستوران ها دوباره.

“از جنبه های بهداشت عمومی از این رفته اند و نه به عنوان به خوبی به عنوان آنها در برخی کشورهای دیگر به طوری که ميزان عفونت و مرگ و مير است به احتمال زیاد نسبتا بالا در ایالات متحده است. که همچنین بدان معنی تاثیر اقتصادی است که به احتمال زیاد سخت تر در برخی از مکان های دیگر” Rosengren گفت.

او از کنگره خواست به انجام محرک را coronavirus درمان رایگان.

اندرو ون سد و الهام Fowers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im