شیوع در JBS, گوشت خوک, گیاه محرک دیگر صنایع گوشت بسته شدن

محلی CBS وابسته WCCO با استناد به مینه سوتا, وزارت بهداشت, گزارش روز شنبه که وجود دارد 56 تایید موارد coronavirus در اشراف شهرستان و 20 از آنها مشغول به کار در وورتهینگتون گیاه و دیگری پنج که مربوط به کارگران است. گوشت خوک گیاه را باد کردن عملیات در دو روز بعدی JBS گفت و در ادامه به کارکنان پرداخت و در طول بسته شدن.

“ما را ندارد و این تصمیم به آرامی گفت:” باب کربس رئیس جمهور JBS ایالات متحده آمریکا گوشت خوک. “ما می دانیم JBS Worthington, مهم است به محلی گراز تولید کنندگان در ایالات متحده عرضه مواد غذایی و بسیاری از کسب و کار است که پشتیبانی از تسهیلات هر و هر روز.”

تعداد فزاینده ای از امکانات پردازش که سرپا نگه داشتن آمریکا عرضه گوشت خود را تبدیل به شیوع نقاط داغ.

چشم انداز حتی بیشتر مخاطره آمیز داده است که ایالات متحده برای پردازش گوشت تا حد زیادی به کار گرفته شده در چند عظیم گیاهان. در همان زمان ها و رستوران ها به شدت برش سفارشات بیشتر کاهش هزینه مانند tenderloins و گچ بری که نمی رسم سوپر مارکت مشتریان.

با زنجیره تامین پس از خارج کارشناسان نگران هستند که گوشت می تواند تبدیل به آیتم بعدی پاک پاک از مواد غذایی در قفسه های فروشگاه به مشتریان شروع به ذخیره کردن.

روز جمعه ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران محلی 663 به نام JBS به سرعت تولید سرعت در وورتهینگتون گیاه و اجازه می دهد برای بیشتر اجتماعی فاصله. این اتحادیه که نشان دهنده بیش از 1,850 کارگران در تاسیسات گفت که با تاخیر پاسخ می آیند “خیلی دیر شده برای بیش از حد بسیاری از مردم است.”

“شکست را به این مهم ایمنی بهبود قرار داده خواهد شد جامعه ما و ملت ما عرضه مواد غذایی در خطر ویرانگر” گفت: UFCW محلی 663 جمهور مت Utecht.

در اوایل این ماه, Smithfield, غذاهای اعلام کرد که کارخانه خود را در Sioux Falls, S. D., خواهد شاتر به طور نامحدود. این آرگوس رهبر روز جمعه گزارش داد که نزدیک به 800 تایید coronavirus موارد مرتبط با این کارخانه که یکی از بزرگترین کشور گوشت خوک امکانات پردازش و نشان دهنده 4 تا 5 درصد از ایالات متحده تولید گوشت خوک با توجه به Smithfield.

ملی گوشت گاو بسته بندی شده نیز بسته کارخانه خود را در تما, Iowa. شرکت کارگیل متوقف تولید در آن Hazleton, Pa. گوشت گاو و گوشت خوک و پردازش کارخانه. این شرکت همچنین کوچک پشت عملیات در یکی از کانادا بزرگترین گاو-بسته بندی گیاهان پس از ده ها تن از کارگران قراردادی ویروس.

لورا Reiley کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات