خارج از کار sportswriters در حال تبدیل به خبرنامه امید اقتصاد کار می کنند

“من تقریبا ساخت آنچه من در ساخت در ThinkProgress,” او گفت:. “من در تلاش برای به طور کامل محوری چون من می دانم که وجود دارد بسیاری از نویسندگان بزرگ که دیگر جایی برای نوشتن.”

گیبس نیست به تنهایی. در سال های اخیر رو به رشد تعداد ورزشی روزنامه نگاران و بسیاری از نویسندگان دیگر — ساخته شده اند شبیه محوری به خبرنامه خود را به عنوان صنعت از هم پاشیده در اطراف آنها یک روند است که تنها شتاب در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

یک نمونه از آنچه طرفداران ورزش می توانند به طور مستقیم به صندوق پستی خود را امروز حسن Substack شامل انواع مختلفی از نویسندگان آنها مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن در وب سایت های محبوب. سابق یاهو خبرنگار ورزشی کلی دوایر می نویسد در NBA و همکار سابق خود کوین Kaduk را پوشش می دهد شیکاگو ورزشی. تام Ziller و مت براون سابق نویسندگان در SB ملت زده اند را در خود پیوست furloughed SB Nation کارمند مایک پرادا. نویسنده اریک India می نویسد: ویژگی های یک تیم دیگر از نویسندگان را پوشش می دهد ورزش زنان; و رایان o’hanlon قبلا از رینگر است اختصاص داده شده به فوتبال تجزیه و تحلیل ترافیک.

به عنوان پیت Volk یک SB Nation نویسنده توییتی در اوایل ماه مه “[M], y, ورزش مورد علاقه وب سایت در حال حاضر صندوق ورودی ایمیل من.”

برای یک حرفه ای است که به تماشای نشریات مانند ورزش مصور, Deadspin و SB Nation پژمرده بیش از سال گذشته Substack است نشانه ای از امید برای یک مشکل صنعت — هر چند آنچه در آن است فراتر از آن است که احتمالا خیلی زود به بگویید.

“Substack به ما می گوید که اگر شما می توانید به 1000 نفر پرداخت پنج دلار در ماه به شما در تنظیم برای زندگی” دوایر گفت: مرجع چه خواهد بود 60 ، 000 دلار درآمد سالانه. “من هنوز وجود دارد اما این هدف که رویای.”

Substack تاسیس شد در سال 2017 توسط tech اجرایی کریس بهترین روزنامه نگار سابق Hamish مکنزی و توسعه Jairaj Sethi. درخواست تجدید نظر روشن است: از بین بردن همه چیز در اطراف کسب و کار مشکل نگاری از شرکت مالکیت برای تبلیغات به ترافیک محور clickbait و جایگزین کردن آن با قابلیت کسب درآمد رابطه مستقیم با خوانندگان خود را.

“من در نوشتن” دوایر گفت. “من شادتر انجام این کار از من تا کنون بوده است در زندگی حرفه ای من.”

“نگاهی به ورزش نشان داده شده است; [شیکاگو] تریبون اتحاد furloughed مردم” Kaduk گفت. “این یک زمان ترسناک. ما دیده ایم بزرگ سیستم عامل نمی تواند به شما امنیت; شاید وجود امنیت بیشتر در یک گروه اختصاص داده شده به خوانندگان خود را.”

در واقع بسیاری از نویسندگان و مصاحبه برای این داستان گفت: آنها تا به حال نه دیده می شود بزرگ در نرخهای اشتراک در همان زمان بسیاری از نشریات در حال تلاش برای جایگزین کردن درآمد تبلیغ که خشک شده است در طول بیماری همه گیر. اما دقیقا چه مقدار پول در حال نویسندگان ، آن متفاوت است و هر بلند مدت خوش بینی در مورد Substack خدمت به عنوان یک خیابان به جرم اشتغال باقی مانده aspirational در حال حاضر.

دوایر خود را آغاز خبرنامه زمانی که او گذاشته شدن از یاهو ورزشی در سال 2017. او اتهامات 3 دلار در هر ماه و 60 $در هر سال است. (گرانتر گزینه امکانات مزایای اضافی.) او نمی رسید 1,000-مشترک علامت گذاری و صرف زمان رانندگی کردن اجسام به پایان می رسد دیدار.

Ziller آغاز یک خبرنامه رایگان, زمانی که او در SB Nation که به رشد 15,000 مشترکین. حدود 800 از آن تبدیل به نسخه پرداخت می شود در Substack که برای او هزینه 50 دلار در هر سال یا 5 دلار در هر ماه.

قهوه ای است در اطراف $1,700 در هر ماه گفت: با حدود 2000 مشترکین 250 از آن پرداخت می شود.

هنری ابوت اولیه NBA وبلاگ نویس و سردبیر سابق در شارژ از ESPN بسکتبال محتوا راه اندازی یک رسانه جدید شرکت TrueHoop در سال 2019 شد و Substack مشتری. او کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از مشترکان او اما گفت: “این درآمد به اندازه کافی برای یکی خوب حقوق و دستمزد” و اشاره کرد که TrueHoop درآمد پشتیبانی از چهار کارمند تمام وقت و مستقل بودجه.

Substack جدید است اما عضویت در خبرنامه مفهوم نیست. و مشکلات ساختمان بزرگ لیست هیچ تعجب به جو شیهان عضو موسس بیس بال دفترچه و یک Sports Illustrated مشارکت کننده. او راه اندازی یک خبرنامه در سال 2010 به سادگی با ایمیل به تمام مخاطبین خود و درخواست برای $20; از آن شده است خود درآمد اولیه پس از 2014. او نزدیک به 2000 مشترکین در پرداخت های مختلف برنامه — از 50 دلار در هر سال برای یک عمر اشتراک برای $450.

آن مدل های مختلف اگر شما 24 و تنها در ایندیاناپولیس در مقابل شما از دست رفته یک کار در یک روزنامه مهم چاپ و شما در حال تلاش برای حمایت از کودکان و نوجوانان دو,” او گفت:. “آن را می پردازد صورتحساب من.”

شیهان فرآیندهای خود و پرداخت از طریق پی پال می فرستد تجدید اعلامیه دستی و می نویسد: او حق عضویت در خبرنامه در ایمیل خود. برای مشتریان خود Substack حذف آن لجستیکی موانع و دارای قدرت پردازش دیگر.

سال گذشته آن را ارائه نویسندگان یاران با $3,000 دستمزد و ورکشاپ یک روزه در خبرنامه کسب و کار در سان فرانسیسکو. پس از همه گیر آمار این شرکت با ارائه بیش از 40 نویسندگان — از جمله در ورزش — کمک های مالی از بین 1000 $و $3,000. نویسندگان معمولا سهم 10 درصد از درآمد خود را با این شرکت است.

وجود دارد دیگر ترتیبات مالی ، گیبس دریافت $20,000 پیشبرد و سهام بیش از 10 درصد از درآمد با Substack به آن پرداخت. او در حال حاضر اختصاص مستقل مقالات برای خبرنامه خود را — از جمله به خبرنگاران گفت که گذاشته شده در ماه های اخیر.

که در آن همه آگهی بستگی دارد که شما بخواهید. Substack بنیانگذاران گفت: آنها می توانید تصور بسته نرم افزاری از خبرنامه که در حالت ایده آل حداکثر رساندن درآمد برای نویسندگان و خوانندگان ارائه مطالب است. برای مثال در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ادغام خود را در خبرنامه با دیگر نویسنده را پوشش می دهد که ورزش کالج. اما پایین جاده او نگرانی در مورد cannibalization.

“من فکر نمی کنم شما می توانید یک مصرف کننده به پرداخت بیش از دو یا سه نفر از این” براون گفت و اشاره کرد که بیشتر و بیشتر رسانه های سنتی نیز در حال حرکت به اشتراک مدل. “بنابراین من فکر می کنم وجود یک سقف.”

ابوت نگاه برای توسعه کسب و کار و رشد مخاطبان کمک فراتر از Substack از جمله برنامه انکوباتور با اطلاعات اشتراک شرکت رسانه ای با تمرکز بر فن آوری. “من فکر نمی کنم وجود دارد برخی از نسخه از این که هر نویسنده ارقام کردن کسب و کار خود را,” او گفت:. “در حال حاضر Substack نیست یک کسب و کار است. این یک پشته از ابزارهای نرم افزار است.”

موفق ترین Substack خبرنامه تا کنون با نویسندگان و ساخت تقسیم عددی بر مضرب از 100.000 دلار با توجه به بن اسمیت از نیویورک تایمز در سیاست است. ورزشی’ در Substack اکوسیستم همچنان منحصر به فرد مکنزی گفت: به دلیل دیگری شروع کردن: ورزشی.

“تمرکز خود را بر sportswriters را متوقف کرده است و من را از استخدام تعداد زیادی از آنها را,” او گفت:.

وی افزود: “ورزشی ارائه شده است نویسندگان این گزینه از جهان به پایان می رسد تا به دنبال مانند یک نشر سنتی — جز آن نوشتن برای مخاطبان می پردازد که با اشتراک. Substack است یک جایگزین برای آن. آن را بیشتر کارآفرینی با بیشتر صعود کند. آنها با استفاده از سرمایه گذاری پول به صندوق یک عملیات رسانه ای. ما در حال استفاده از آن برای ساخت یک پلت فرم. ایده ما این است که Substack خواهد بود برای آینده دو و میدانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>