“من گفته بود من فاقد شرایط لازم,” Strout گفت. “آنها به من گفتند به درخواست مجدد.”

از کار کردن پول نقد و در حال اجرا خارج از صبر و Strout است که در میان بیش از 26 میلیون نفر از کارگران در سراسر کشور به دنبال مزایای بیکاری و بسیاری از آنها هنوز در انتظار برای تصویب. Roughy 4.4 میلیون نفر بیشتر کاربردی برای مزایای بیکاری فقط در هفته گذشته.

اقتصادی قتل عام ساخته شده توسط coronavirus منجر به ملی شدن حداقل 3 میلیون پرداخت نشده مربوط به تعداد مدعیان بیکاری با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط واشنگتن پست و تهدید آمریکایی ها در سراسر کشور و حتی بیشتر مشکلات مالی از آنها پیش بینی شده است.

این رقم نشان دهنده ادعاهای ساخته شده توسط مارس 4. درست شدن است که به احتمال زیاد به مراتب بیشتر پس از انتشار جدید اطلاعات فدرال روز شنبه نشان اضافی از 4 میلیون نفر ثبت بیکاری فقط در هفته گذشته. در ضمن یک تعداد بی حد و حصر خود اشتغالی آمریکایی از جمله Strout هنوز حتی نمی تواند درخواست برای کمک. به 2 تریلیون دلار بسته کمک های تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس تمدید مزایای بیکاری به این کارگران دسته گسترده ای است که شامل مترجمان آزاد, رانندگان و Grubhub deliverers. اما تنها 10 متحده در حال حاضر پرداخت این حمایت با توجه به U. s. وزارت کار ترک میلیون ها نفر از خانواده ها در مالی برزخ است.

فلوریدا به نظر می رسد در میان بسیاری از کشورهای است که هنوز در تلاش برای پردازش برنامه های کاربردی از جمله فرفره کارگران, کمک به آن آسمان-نرخ بالای بیکاری انباشت شده. حدود 1.7 میلیون نفر از ساکنان را به دنبال بیکاری کمک در اینجا پس از وقوع آغاز شد و کمتر از 120,000 در واقع دریافت هر گونه پول با توجه به دولت داده آخرین به روز رسانی در پنج شنبه.

“شما بدون دریافت دستمزد و شما باید برای قرار دادن غذا روی میز پرداخت برای ماشین, پرداخت, پرداخت هزینه برای بیمه اتومبیل خود را برای پرداخت بیمه خود را,” او گفت: “چرا که اگر شما نمی پرداخت شما پیچ.”

Strout گفت که او تا به حال شده است به خوبی انجام می دهند. او را نجات داد ، “مالی من نگران هستم” او گفت:. “من نمی خواهم به از دست دادن خانه من.”

هیچ دولت می تواند به طور کامل آماده برای چنین افزایش در برنامه های کاربردی اقتصاددانان می گویند اما تاخیر تشدید شده اند کم سطح نیروی انسانی و منسوخ سیستم های کامپیوتری در بسیاری از دفاتر این روند ادعا می کند. فدرال ناظران تأیید این نگرانی در یک گزارش جدید این هفته, پیدا کردن کاستی ها “به ویژه آشکار در قبل از دوره های استرس افزایش در بیکاری برنامه است.”

بیش از 17 میلیون آمریکایی فرستاده شده جدید مربوط به تعداد مدعیان بیکاری در بحرانی چهار هفته دوره زمانی که این بیماری همه گیر تشدید از 8 مارس تا آوریل 4, اطلاعات فدرال نشان می دهد. تا کنون کمتر از 14.2 میلیون نفر از کسانی که برنامه های کاربردی را با موفقیت پردازش شده با توجه به آخرین گزارش وزارت کار داده ها در “بیمه” ادعا می کند. نرخ بوده و حتی کندتر از اقتصاددانان پیش بینی می شود با توجه به گلدمن ساکس توجه داشته باشید به مشتریان پنج شنبه.

چنین تاخیر و تحمیل مشکلات بر میلیون ها نفر از خانواده ها در فلوریدا و در سراسر کشور. اما انباشت همچنین مضرات گسترده تر ایالات متحده در رشد اقتصاد خانواده ها در انتظار کمک هستند قادر به پرداخت صورتحساب و یا در برخی موارد خرید مواد غذایی.

“این باید شده اند تعجب به هر کسی. ما شده ایم جیغ درباره آن سال گفت:” جولیا لین یک اقتصاددان و استاد دانشگاه نیویورک واگنر دانشکده خدمات عمومی. “ایالات متحده نه به حال سرمایه گذاری در مدرن آن و نیروی کار آموزش است که می تواند به کاهش است و در حال حاضر ما در حال پرداخت قیمت برای کوتاه اندیش کاهش بودجه.”

در فلوریدا دولت و خطوط تلفن این ماجرا و وب سایت خود را بارها و بارها سقوط, ایجاد تاخیر که Gerlinde هریسون از کیپ کرال همه به خوبی می داند. هریسون که از دست رفته کار خود را به عنوان یک آشپز در یک رستوران ایتالیایی کاربردی برای کمک بیکاری در فلوریدا در مارس 22. یک ماه بعد او را بدون دریافت پول و نرم افزار هنوز هم می گوید: “در حال بررسی است.”

“هیچ کس به من کار با است قادر به رسیدن بیکاری و در عین حال” او گفت:.

Harrison, 53, زندگی با شوهرش در یک خانه متوسط اجاره آنها را برای $1,450 هر ماه. اگر آنها نمی تواند کمک کند به زودی آنها نمی خواهد که پول برای اجاره ممکن است. هریسون گفت: او را به نام فلوریدا بیکاری خط 50 بار و هرگز از طریق. او رفت و آنلاین پنج شنبه پس از کالیفرنیا ، ران DeSantis قول داد دولت اضافه شده بود بیشتر سرورها و وب سایت نمی خواهد سقوط. پس از او پاسخ تمام سوالات در مورد چگونه او بیکار شد سیستم لگد او را بدون تایید.

“من سعی می کنید برای ورود در هر روز در 7:30 صبح و آن را فقط پیغام خطا بعد از پیام خطا” او گفت:. “ما در حال انتظار برای بیکاری پول و محرک بررسی است و ما تا کنون نمی توانید هر چیزی است.”

آفتاب دولت مناجات از مشکلات آمد به نور حدود یک دهه پیش تحت رهبری پس از آن-فرماندار تگزاس ریک اسکات که کاهش مزایای بیکاری به نام ریاضت. در انجام این کار مقامات محلی قرار داده و در محل $77 میلیون سیستم کامپیوتری برای پردازش برنامه های کاربردی که حسابرسان پس باید گفت: بارها و بارها دچار کمبودهای جدی از جمله اشتباهات است که باید اشتباه را تکذیب کرد مردم در منافع.

دستیاران به اسکات در حال حاضر یک سناتور جمهوری خواه دفاع تصدی خود. “برخی از سیاستمداران همیشه سعی کنید برای پیدا کردن قربانی به جای در نظر گرفتن مسئولیت برای اقدامات خود گفت:” سخنگوی سارا Schwirian در بیانیه ای با اشاره به مشکلات predated انتخابات خود را به عنوان فرماندار.

سال از هشدارهای مکرر ظاهرا توجهی نشد توسط مقامات دولتی بعد از کمک به زیاد شدن فلوریدا در حال حاضر چهره در میان یک بحران اقتصادی رهبران محلی می گویند. “این به طور معمول نادیده گرفته و آن جایی است که ما خودمان را پیدا کنید در حال حاضر گفت:” راندولف Onc یک دموکرات در این ایالت در مجلس سنا است. “این سال از غفلت است.”

انباشت آنقدر گنده است که مقامات فلوریدا در یک نقطه توصیه می شود در خارج از محل کار ساکنان اعمال می شود از طریق برنامه های کاربردی کاغذ. صدها نفر صف در صف در خارج از یک دفتر دولتی در جنوب فلوریدا در اوایل ماه آوریل موجب واکنش گسترده است که دولت اشتباه بود و مردم مجبور به قرار دادن خود در معرض خطر فقط به منافع آنها نیاز به پرداخت هزینه مواد غذایی و پرداخت وام مسکن خود را.

برای سرعت بخشیدن به نفع پرداخت DeSantis این ماه اعلام کرد موجی از تغییرات اضافی. او اساسا کنار رهبر فلوریدا بیکاری آژانس بهره برداری جدید “تزار” را برای نظارت بر سیستم و به دنبال رفع tech اشکالات و کارکنان دولت مراکز تماس. فلوریدا نیز پرده برداری از یک دوم سایت برای درخواست مزایای امید به سهولت تراکم در آن خطا گرفتار $77 میلیون پورتال.

“در حالی که ما ساخته شده برخی از پیشرفت در روزهای اخیر آن را تقریبا به اندازه کافی” DeSantis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است.

کسانی که تلاش نکرده همیشه کمک کرده است.

DeSantis برای مثال چشم پوشی نیاز است که مردم به طور فعال به دنبال کار به منظور واجد شرایط برای بیکاری. اما او اعلام ماه گذشته ساخته شده است کمی تفاوت به برخی از بیکاری ساکنان وجود دارد که دیدن گزارش دهید خود برنامه های کاربردی آنلاین به سند پیشرفت خود را در ماه آوریل به هر حال با توجه به دولت تشکر. آنا Eskamani (D) که گفت: ترکیبات آب گرفتگی دفتر او با سوالات. دیگران هستند که باعث آنلاین دوباره تایید ادعای خود را به دریافت چک از او گفت: حتی اگر فلوریدا دیگر به آن نیاز دارد.

“آن بوده است بخشیده اما آن را نمی شده است operationalized,” Eskamani گفت. بخش “است که از اینرو هر کسی که در این حس پول نکردن از شما. اما آنها در حال جریمه شدن به دلیل شکسته سیستم به آنها اجازه پایین.”

سخنگوی DeSantis و سخنگوی دولت بالای بیکاری آژانس هر پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر. بسیاری از ساکنان محلی گزارش داد که نرخ بیکاری وب سایت شده است در روزهای اخیر.

دیجیتال کمبود تهدید به آسیب رساندن به خود اشتغالی کارگران بیشتر است. به 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل اجازه می دهد تا کارگران قرارداد و فرفره-اقتصاد رانندگان به جمع آوری هفتگی چک از جمله اضافی 600 دلار افزایش است که قانونگذاران در دسترس ساخته شده به سابق کارکنان تمام وقت. فلوریدا هنوز پرداخت نشده این مزایا یا نشان داد هنگامی که آن شروع خواهد شد جرقه سردرگمی و وحشت در میان بسیاری از کارگران خود اشتغال که مطمئن نیست که آیا به درخواست.

دولت آفتاب هنوز دستور ساکنان به ماندن در خانه هنگامی که لی هانسن تصمیم گرفت برای جلوگیری از رانندگی برای بارگذاری در اوایل ماه مارس. 66 ساله بازنشسته در سنفورد نیم ساعت از اورلاندو انجام شده بود گیگ-اقتصاد کار به مکمل خود تامین اجتماعی, درآمد کار “کمی بیشتر از بخش زمان برای زنده ماندن,” او گفت:. اما او تا به ریه بیماری یک عامل خطر عمده در قرارداد مرگبار coronavirus او را مجبور کردن جاده ها است.

“من نمی توانستم که شانس من واقعا خطر بالا” هانسن توضیح داد.

همسرش, دایان, به طور مشابه بوده و خود اشتغالی — کمک به ناظر بهداشت امتحانات برای رستوران کارگران است. اما آشپز نیست در کار در حال حاضر و نه او, پس این جفت ارز در زمینه بیکاری — تنها برای اجرا به همان اشکالات تاخیر و عدم قطعیت نگران بسیاری در دولت خود را.

دایان انجام کار نصب و راه اندازی برنامه های کاربردی. او ادعا می کنند در زمان یک هفته برای ارسال ناشی از خطاهای قبل از او در نهایت تکذیب کرد; Lee را از طریق رفت اما آن را به عنوان ذکر شده در حال بررسی است. “او تماس, 20, 30, 40 بار در روز و هر روز او را هرگز بدست به نقطه صحبت کردن به یک فرد” گفت: Lee. در ضمن لوایح در حال نصب است. تنها یکی از آنها موفق به دریافت محرک پرداخت وعده داده شده توسط دولت ایالات متحده و آنها با قرار دادن مقدار زیادی در کارت های اعتباری به عنوان یک نتیجه.

“ما بهتر از بعضی از مردم چرا که ما امنیت اجتماعی, اما که نمی پرداخت اجاره” دایان گفت.

“این یک بازی انتظار” او افزود: “و آن را سخت به نشستن در اطراف و منتظر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات