آنها جان Altobelli; همسر خود را Keri; دختر خود را الهام; سارا چستر; دختر Payton; Christina Mauser; Ara Zobayan; و 13 ساله Gianna برایانت. اما به عنوان اخبار از سقوط یک هلیکوپتر صبح یکشنبه در حومه شهر لس آنجلس دامنه کوه که در آن آنها جان خود را از دست پیچید در سراسر کشور بودند redacted از بشریت به صرف تعداد.

هشت.

“کوبه برایانت 8 نفر دیگر کشته در کالیفرنیا سقوط هلیکوپتر”

“NTSB در حمله به هلیکوپتر سقوط که منجر به کشته شدن کوبه برایانت 8 نفر دیگر”

“هلیکوپتر که سقوط کرد و کشته کوبه برایانت 8 نفر دیگر هنگامی که متعلق به ایالت ایلینویز”

خود را در گوشت و خون و جان و رویاهای کمتر البته از کوبه برایانت. اما چیزی است که وجود دارد در مورد افراد مشهور و به خصوص ورزشی مشهور است که ما بیشتر کشیده شده و به رغم آنچه که به نظر می رسد طبیعی گرايش برای بسیاری از ما برای ارتباط با کسانی که زندگی و غم انگیز از دست دادن یک زندگی بیشتر روزمره مانند خود ما.

و این نگران کننده است.

“ما اعتراض از حمایت کوبه زیادی بیشتر برای انجام با ما در تلاش برای مقابله با شکنندگی زندگی و ارتباط خودمان را به جامعه ای که در آن ما شناسایی” Derek سیلوا, یک جامعه شناس در کینگز کالج دانشگاه در دانشگاه وسترن انتاریو به من گفت شنبه. “برای بسیاری از عبور از یک ورزش شکل است که به عنوان شکست ناپذیر در دادگاه است که در واقع به طور همزمان به آنها یادآوری است که هیچ کس شکست ناپذیر است — حتی کسانی که خارج از این جهان تلاش های ورزشی.

[
به خاطر سپردن و نه قربانیان سقوط هلیکوپتر]

“برای کسانی که غم انگیز از دست داده ما را درک نمی کنند آنها را به عنوان” شکست ناپذیر است.’ آنها بخشی از mundanity از زندگی و مرگ” سیلوا گفت. “از دست دادن Kobe برای ما مهم تر است چرا که ما ارزش زندگی خود را بیشتر از فرد عادی.”

سیلوا رسیده چنین نگران نتیجه پس از مطالعه با همکارش لیام کندی واکنش در کانادا به یک اتوبوس تصادف در سال 2018 که به کشته شدن 16 بازیکن و کارکنان هومبولت Broncos junior تیم هاکی در ساسکاچوان و مجروح شدن 13 عضو دیگر. وجود دارد و تراژدی های قبل در کانادا, البته, اما, هرگز, یکی, که تولید غلیان احساسات غم و اندوه به عنوان هومبولت تیم هاکی تصادف. ملت بسیج با بزرگترین GoFundMe مبارزات انتخاباتی در تاریخ کانادا. کانادایی, ثبت نام برای اهدای اعضای بدن در تعداد رکورد. آنها معلوم شد در خون بانک ها مانند قبل از هرگز.

“ما می دانیم که ورزش بت نمایندگی بسیار قابل مشاهده چهره عمومی از فرهنگ است که همه ما در زندگی” سیلوا گفت. “نگاهی به رپتورز’ 2019 [NBA] قهرمانی به عنوان مثال. کل کشور کانادا گرد هم آمدند در بسیاری از راه قدرتمند عمدتا بر اساس یک تیم است. در این راه ما نگاه به نمادهای ورزشی از جمله ورزشکاران برای کمک به ما در ایجاد جامعه مشترک, مشترک آرمان مشترک فرهنگ مشترک اخلاق و هنجارهای.”

این مهم نیست که ما ممکن است هرگز آنها را ملاقات کرد. و بسیاری از ما البته هرگز ملاقات کوبه. آن را تنها اهمیت است که ما احساس می کنیم او را می دانستند به همین دلیل است که ما در اول نام اساس و با او به همین دلیل است که حتی دو روز پس از آن هلیکوپتر رفت نه با قربانیان که سمت چپ پشت عزادار اعضای خانواده و دوستان ما همه می گویند: “چه وحشتناک اخبار در مورد کوبه.”

[
چشم انداز: یک قانون باید تعریف نمی برایانت. و نه باید آن را فراموش نخواهد شد ]

پس از همه, ما شاهد کوبه ورود به عنوان یک ورزشی wunderkind 18 ساله بازیکن NBA. ما در تمسخر آنچه به نظر می رسد نگرش حق او به نمایش گذاشته و به عنوان تنها پنجم دبیرستان بازیکن پیش نویس مستقیما به NBA و به عنوان پسر سابق بازیکن در لیگ.

ما شگفت زده در هنری خود را به عنوان او شکوفا شده به یک ستاره. ما را رد کرد و او را به عنوان بدترین نمونه از سمی مردانگی در ورزش زمانی که هفت سال به خود نرم افزار حرفه ای او به اتهام تجاوز جنسی از 19 سال در آبگرم در کلرادو که در آن او آسیب و درمان شود.

کوبه اعتراف به زنا لحظه ای که او گفت: رضایت طرفین بود. او متهم در نهایت حاضر به رفتن در مورد ثبت یک کت و شلوار مدنی و حل و فصل. کوبه در نهایت اعلام کرد او متوجه نیست که او مدعی شاهد برخورد خود را به عنوان حمله به. شرکت هایی که قرارداد کوبه به تایید محصولات خود را قطع کرد. اما همسرش ونسا با او باقی ماند و ما باید گمان او را بخشید. زمان گذشت و ما شروع عمدتا به اذعان کرد که کوبه ما واقعا هرگز متوقف توجه به یکی از دیدنی ترین ورزشکاران همیشه به لطف بازی های ما.

بچه های ما تا به حال برای اولین بار دیده می شود به عنوان خراب — مجادله با تاسیس ستاره بعدی به او که ما فکر او باید نشان داده اند احترام — ما شاهد در حال حاضر به عنوان یک avuncular شکل سخاوتمندانه دانش خود را از بازی با بازیکنان جوان که idolizing استعداد خود را.

برخی از میان ما حتی گفت کوبه بالغ از زن ستیز به فمینیستی و یا یک عنوان IX بابا مثل دوست من کریستین برنان قرار داده و آن را به عنوان ما در مورد میراث او روز شنبه در NPR. این اشاره کرد که او با بسکتبال-بازی دختر خود را که او مربی و از طریق آنها او دفاع و پشتیبانی WNBA در خاص و ورزش زنان در کل.

ما به تماشای او به نقش یک ورزشکار بازنشسته نمی commentating در تلویزیون اما وام خود انرژی شهرت و ثروت به پایه برای کمک به مردم نیازمند — بچه ها در معرض خطر جانبازان تلاش برای انتقال به زندگی غیر نظامی و بی خانمان.

و در حال حاضر ما در مورد به پایان خود دفن در 41.

کوبه نیست اولین بار افراد مشهور و یا ورزشی ستاره ما شاهد خاموش یک ناگهانی پایان غم انگیز. او نمی خواهد آخرین. و بر خلاف برخی دیگر, ما دیدن کامل خود را برای شکوفه دلیل ما آمد به می دانم که او را در تمام مهارت های ورزشی خود را. که نیست آنچه مهم است رعایت اینجا.

به جای آن دلیل است که ما خودمان را عزادار برای این یک نفر در این چند تراژدی این است که ما توجه به آنچه که او به نظر می رسد تبدیل شده اند. و این است که یک مدل از آنچه که ما می خواهم همه همسایگان ما بود. مفید و نه مضر. دوست داشتن نه نفرت. در نظر گرفتن یک شانس دوم اینکه بسیاری از میان ما حاضر به پرداخت هزینه آن است یا نه و کسب درآمد هر چه رستگاری دریافت شد.

ما مجاز همدلی برای شستن بیش از, اگر نه دور هر دشمنی ما برگزار کوبه از نزدیک به دو دهه پیش است. چگونه می تواند ما نه ؟ یکشنبه تراژدی برای همه قربانیان که هلیکوپتر سقوط و خانواده خود را. کوبه بود اما یکی است.

Kevin B. jacob dean, ESPN, روزنامه نگار و استاد مدعو در فیلیپ مریل دانشکده روزنامه نگاری در دانشگاه مریلند می نویسد: تفسیر ورزشی برای واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im