مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف صادر کرده است یک سری از دستور اجرایی برای پلیس به “بلافاصله اتخاذ” deescalation روش های زیر با پلیس از قتل Rayshard بروکس 27 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله توسط یک افسر وندی رستوران پارکینگ.

افسران باید یک “وظیفه دخالت” در برابر دیگر افسران استفاده از نیروی مرگبار با توجه به سفارش.

“این بسیار روشن ما افسران پلیس به نگهبان و رزمندگان در جوامع ما,” او گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت: دستور ساخت یک “چارچوب برای اقدام” برای آتلانتا اداره پلیس “و احتمالا ملت” پس از چند هفته از ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و قتل سیاه آمریکایی ها توسط پلیس.

سفارشات دنبال یک پلیس اصلاحات نیروی کار که برگزار شده برای اولین بار در هفته گذشته با طرح موضوع توصیه های ظرف 14 روز از آن جلسه و پیاده سازی این برنامه در عرض 45 روز.

اما زیر Mr Brooks کشتن در 12 ژوئن شهردار — انعکاس نقل قول از مارتین لوتر کینگ جونیور — گفت: “وجود دارد شدید فوریت در حال حاضر”.

“روشن است که ما یک روز دیگر یکی دیگر از دقیقه یک ساعت دیگر به زباله” شهردار گفت.

این نیروی کار است که انتظار می رود به موضوع مجموعه ای از پلیس توصیه های سیاست در اواخر این ماه.

Mr Brooks کشته شد و پس از یک توقف پلیس در وندی که در آن پلیس هشدار داده شد به یک مرد در ماشین خود را. یک افسر بدن-نصب دوربین فیلم اسیر Mr Brooks پرسیدن که آیا او می تواند راه رفتن به خانه قبل از او داده شده است یک تست breathalyzer و سپس قرار داده شده در دستبند. او تلاش برای اجرا و سپس کشتی یک افسر تیزر دور قبل از او توسط گلوله در پشت به عنوان او اجرا می شود از صحنه است.

یک معاینات پزشکی مشخص شد مرگ او ws یک قتل.

“ما شاهد بدترین اتفاق جمعه شب” شهردار گفت. “این خشم به من و من غمگین فراتر از کلمات … این مسئولیت من به عنوان شهردار این شهر بزرگ به ادامه قرار داده که خشم و غم و اندوه به عمل است.”

افسر که شات Mr Brooks دهکدهای از کار اخراج شده است; در کابل نیز استعفا داد.

هر چند آتلانتا پلیس دارای مجموعه ای از deescalation سیاست وجود ندارد صریح جهت برای افسران به دخالت هنگامی که یک افسر دیگر با استفاده از نیروی مرگبار, مقامات گفت.

شهردار گفت: “روحیه بد است” در شهرستان اداره پلیس و در سراسر ایالات متحده “به دلیل بررسی و خشم و نا امیدی کارگردانی در ادارات پلیس”.

“من فکر نمی کنم آتلانتا است متفاوت باشد,” او گفت:. “وجود دارد یک تغییر انتظارات در سراسر این کشور و تغییر خواهد بود در اینجا در آتلانتا.”

پلیس اصلاحات را روشن “چه انتظارات” در میان افسران پلیس, او گفت:.

پرداختن به اعتراضات و تظاهرات در این شهر که همچنان شبانه زیر آقای فلوید مرگ او گفت: “من خشم و سرخوردگی مسابقات آنان است. تفاوت در این است که من با استفاده از قلدر منبر من به عنوان شهردار به effectuate longlasting تغییر در این شهرستان … من به همان اندازه دیوانه, من, غمگین, تمام طیف وسیعی از احساسات را به تماشای Mr Brooks در شب جمعه بحث در مورد تمایل به رفتن به خانه برای تولد دختر خود.”

“این شکسته قلب من,” او گفت:. “”و هیچ چیز وجود دارد من می توانم بگویم یا من می توانم به عنوان شهردار است که می تواند او را تا و یا تغییر خواهد کرد که چه اتفاقی افتاده است در روز جمعه است.”

اما “به آتش کشیدن ساختمان ها خواهد ما را تغییر در این شهرستان گفت: شهردار با اشاره به روز آتش آن را فرا گرفته وندی که در آن Mr Brooks کشته شد.

“اگر هر چیزی آن را پاک کردن پیام و گرفتگی آنچه در این مورد تمام شده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات