حتی به عنوان یک تلخ و حزبی استیضاح دادگاه در واشنگتن سیگنال های ناشی از اقتصاد همچنان شگفت آور و مثبت است. نرخ بیکاری در پایین بازار سهام است که در نزدیکی بالاترین رکورد شرکت سود قوی باقی می ماند و رشد در حدود 2 درصد است که بالاترین در میان اقتصادهای پیشرفته.

در سطح برخی از این قطع ارتباط بین اقتصاد و سیاست نشان دهنده اساسی قدرت از اقتصاد ایالات متحده — به نوآوری و استفاده بهینه از نیروی کار و سرمایه و کیفیت مدیریت — وجود داشته است که قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد. کسب و کار و اصول اقتصادی را تغییر دهید به مدت یک شب.

اما آمریکایی ها باید درک کنند که وجود خواهد داشت یک مهم در دراز مدت هزینه های اقتصادی به ما قطبی سیاست های ناکارآمد دولت که در حال حاضر رسیده نقطه نزدیک به کل شکست از تعارف و همکاری بین احزاب میان مجلس کنگره و در میان شاخه های مختلف دولت است.


[استیضاح پوشش]

در دوران مدرن وجود دارد اگر هر نمونه از یک کشور با سالم و پر رونق و اقتصاد یک نظام سیاسی. وجه تمایز یک اقتصاد موفق از شکست یک وجه تمایز دانمارک از ایتالیا و کره جنوبی از شمال نیست چه مقدار سرمایه یا تکنولوژی را تولید می کند اما کیفیت آن موسسات — قوانین, قوانین و هنجارهای سیاست هایی که ایجاد چارچوب است که در آن هر اقتصاد عمل می کند. و باید وجود داشته باشد شکی نیست که به عنوان یک نتیجه از سیاست های شکسته, کیفیت, ایالات متحده موسسات در حال حاضر در حال کاهش است.

ما می توانید ببینید چنین وخامت ناتوانی ما برای انطباق با شرایط در حال تغییر — ظهور چین به عنوان یک ابرقدرت اقتصادی این هجوم اقتصادی و پناهندگان سیاسی و تهدید از گرمایش جهانی است. مردم به ناچار اختلاف نظر در مورد چگونه برای مقابله با این چالش های اقتصادی جدی است اما یک کشور با نظام سیاسی خواهد بود و نه پس از یک متواضع بحث در آغوش آشکار سازش ساختمان در چه کار می کند و رفع آنچه را نمی کند.

در ایالات متحده در مقابل رویکرد ما شده است به انکار مشکل اهریمن جلوه دادن کسانی که ما با آنها مخالفت و طرد هر کسی که جرات نداره به سازش. به عنوان یک نتیجه, ما در حال حاضر میلیون ها نفر از یقه آبی کارگرانی که بیکار می شوند و یا بیکار میلیون ها نفر از مهاجران ماهر که در اینجا به طور غیر قانونی و بیش از حد تعداد کمی از مهاجران متخصص نیاز داریم. ما محیط فیزیکی در ضمن موضوع به یک بی پایان سری از سیل ویرانگر آتش سوزی خشکسالی و دیگر حوادث آب و هوایی شدید. هزینه در شرایط از دست خروجی و آسیب های اقتصادی اجرا می شود به ده ها میلیارد دلار در هر سال.

ما نهادی کاهش در تداوم یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که در ادامه به هزینه دو بار به عنوان بسیاری به عنوان در کشورهای دیگر در حالی که ارائه برخی از بدترین سلامت در جهان صنعتی است. این دلایل به طور جدی در اختلاف: (1) بیش از حد مراقبت است که غیر ضروری و بیش از حد کمی از نوع نگه می دارد که افراد سالم و (2) سود شرکت پزشکی و حقوق است که بالاتر از حد لازم برای جذب استعدادهای درخشان و تشویق سرمایه گذاری و نوآوری است. برای چند دهه مخالفت با منافع خاص گروه مانع از هر چیزی در حال انجام است. هنگامی که آن را در نهایت شد — Obamacare — بسیاری از همان کسانی که منافع استفاده می شود همه چیز را در قدرت خود را به مطمئن شوید که حتی این متوسط اصلاحات موفق نخواهد شد.

اقتصاددانان آن مورد و آنگوس Deaton به تازگی محاسبه هزینه های مستقیم از این همه ولخرجی در مورد $1 تریلیون دلار از یک سال و یا 8 ، 000 $برای هر خانواده در کشور است. هزینه های غیر مستقیم در شرایط از دست خروجی با توجه به قابل پیشگیری مرگ و بیماری و از دست فروش در بازارهای جهانی به دلیل بیش از حد هزینه های نیروی کار قطعا اضافه کردن صدها میلیارد بیشتر است.

[امریکا آخرین تصاحب شرکت های بزرگ: وزارت دادگستری]

ما همچنین اثرات سیاسی اختلال در ناتوانی کنگره آمده در هر نقطه در نزدیکی توازن بودجه فدرال حتی زمانی که اقتصاد به ظاهر عامل در ظرفیت.

در واقعیت کنونی ما رونق اقتصادی است کینزی سراب. تنها دلیل اقتصاد ما در حال رشد است و در همه است که به دلیل عجیب کاهش مالیات و undisciplined هزینه های دولت فدرال در سال گذشته صرف $1 تریلیون دلار بیش از آن در آورده در درآمد حتی در حالی که فدرال رزرو تزریق اضافی 60 میلیارد دلار در ماه به سیستم مالی است. به عنوان صندوق بین المللی پول هشدار داد در آن سالانه چشم انداز اقتصادی در پاییز گذشته چنین سطح از سیاستهای مالی و پولی محرک است و نه پایدار ایجاد خطرات ناشی از تورم و افزایش نرخ بهره و یا کاهش شدید ارزش دلار و هر کدام به نوبه خود می تواند منجر به یک رکود و یا بحران مالی است. در دیگر اجرای این اعتیاد به زندگی فراتر از یعنی ما نیز اثر ساخت ما همیشه مدیون به وام دهندگان خارجی و سرمایه گذاران که آن را ممکن است.

این امر می تواند یک چیز اگر ما مولد سرمایه گذاری این همه قرض و یا پول تازه چاپ شده — بازسازی ما فاسد شده و زیرساخت ارائه موثر آموزش به کارگران آواره و یا بهبود نتایج آموزشی فرزندان ما. این نوع از بالا و بازده سرمایه گذاری های عمومی است که عملکرد نظام سیاسی خواهد بود. ما اساسا پرتاب پول پایین تخلیه با استفاده از آن برای تامین مالی فراری هزینه های دفاعی و مزرعه یارانه و عجیب کاهش مالیات برای کسب و کار که عمدتا تصویب شده است به سهامداران است.

اما شاید بزرگترین تهدید برای اقتصاد آمریکا است که وخامت اوضاع در حکومت قانون است که تبدیل به یک مشخصه از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و در حال حاضر نهفته در قلب اتفاق می افتند استیضاح روند.

شرکت های جهانی نیست و سرمایه گذاری در کشورهای استبدادی رهبران که خودسرانه از اعمال تحریم های اقتصادی و یا تنبیهی تعرفه های دیرین متحدان که موفق به انجام سیاسی به نفع و یا گرفتن یک رویکرد متفاوت به غیر از مسائل سیاست خارجی.

و تجربه از کشورهای دیگر به ما می گوید که خانواده ها و کسب و کار خود را پرداخت کامل سهم مالیات که در آن رهبران به رخ کشیدن در مورد پرداخت هیچ گونه مالیات و نه پایبند به قوانین مهاجرت هنگامی که رهبران دیده وقیحانه آنها را نقض. این است که کشورهای دیگر درست است ؟

ما می دانیم که رقابت نمی کند رشد در کشورهایی که رهبران تهدید کیفری محاکمه مخالفان سیاسی و آتش دیپلمات ها و کارمندان دولت که خود را در معرض فساد است. و نه بازارهای شکوفا در کشورهایی که تعرفه چشم پوشی دست به متحدان سیاسی, دولت, قرارداد نکردن از سیاسی منتقدان دولت مقررات در حال اجرا نیست در برابر کمپین همکاران و شرکت ها منوط به تحقیقات ضد تراست برای لابی علیه سیاست های دولت.

[تهمت و اقتصاد در مقابل اوباما اقتصاد در 15 نمودار]

حکومت قانون است و فرسایش زمانی که قضات که حکومت در برابر دولت هستند را رد کرد و عنوان سیاسی, هک, وقتی روزنامه نگاران که گزارش حقیقت تلقی می شود “دشمنان مردم” و هر گونه تحقیق و تفحص از فساد برچسب “شکار ساحره.”

از آن خواهد شد بیشتر تضعیف زمانی که یک رئیس جمهور که انجام داده است همه از این چیزها است تبرئه و توجیه توسط عمیقا حزبی و feckless اکثریت سنا.

وخامت حکومت قانون است. بی پروا سیاست های مالی و عدم سرمایه گذاری عمومی است. عدم رفع هزینه و عملکرد ضعیفی سیستم مراقبت های بهداشتی و یا پرداختن به چالش های جهانی شدن و تغییر آب و هوا. مانند روند استیضاح در حال حاضر بازی کردن در کنگره هر دو یک نتیجه و کمک به سیاست های شکسته ما. و مانند روند استیضاح هر یک را منفی دراز مدت تاثیر در کیفیت ما موسسات و طراوت و چالاکی از اقتصاد ما.

“مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی آغاز می شود. سهام جدید آمار بالا است.” اگر تیتر برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب می شود درست است که تنها دلیل آن احتمالا است.

ادامه مطلب:

به عنوان کسب و کار تکامل یافته آن عذاب رویای آمریکایی چیست ؟

آن زمان برای آمریکا رهبران کسب و کار به موضع در مغلوب ساختن پیشی جستن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im