‘آینده کشور ما آویزان در این انتخابات’: اوباما تایید بایدن در تصویری کوبیدن جمهوری خواهان

باراک اوباما به تایید معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن برای نامزدی حزب دموکرات را به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

در یک ویدئوی منتشر شده در روز سه شنبه رئيس جمهور سابق استناد coronavirus همه گیر و گفت: آمریکایی ها که “در حال حاضر زمان برای همه ما کمک کند که در آن ما می توانیم و می شود وجود دارد برای هر یک از دیگر به عنوان همسایگان به عنوان همکاران به عنوان شهروندان” اما “روح به دنبال یک دیگر” نیز باید منعکس شده در کاخ سفید است.

“به همین دلیل من خیلی افتخار می کنم به تایید جو بایدن” او گفت:. “او تمام ویژگی های ما نیاز به یک رئیس جمهور در حال حاضر. … او دارای شخصیت و تجربه برای هدایت ما از طریق یکی از تاریک ترین زمان ها و درمان ما است.”

تا به حال رئیس جمهور سابق اتحاد اجتناب عموم پله به مسابقه اما حمایت خود را به شرح زیر گزارش می دهد که او تا به حال چندین گفتگو با آقای بایدن ارشد رقیب برنی ساندرز به در نظر گرفتن خروج در حالی که دموکرات خودی تا به حال اقدام به فریب آقای اوباما به برابر به عنوان سناتور ورمونت دیدم یک خط اولیه انتخابات برنده است.

در تایید آقای اوباما را مورد ستایش قرار داد آقای ساندرز و پیشنهاد کرد که خود را پیشرو پلت فرم خواهد بود انتقادی به آقای بایدن ،

روز سه شنبه آقای اوباما به نام آقای ساندرز “آمریکایی اصلی” است که “وقف زندگی خود را به ارائه خدمات به مردم کار امیدها و رویاها و ناکامی”.

هر چند او اذعان کرد که آنها توافق کرده اند که این دو مرد باید “همیشه یک اعتقاد است که ما باید به امریکا منصفانه تر و عادلانه جامعه است.”

هواداران خود را به خصوص افراد جوان “حیاتی خواهد بود در حال حرکت امریکا در جهت پیشرفت و امید است.”

“حزب دموکرات را باید پررنگ باشد,” او گفت:. “اگر من امروز در حال اجرا, من نمی خواهد اجرا همان مسابقه یا همان پلت فرم به عنوان من در سال 2008 … ما باید نگاه به آینده است. برنی می داند که و جو می داند که.”

آقای اوباما به نام “گسترده زیربنایی تغییر” نیاز به آن همه گیر گذاشته است و تاکید کرد که کارگران آمریکایی “همواره ضروری” در عین حال “underpaid” و “مالی تاکید کرد با کمی بیش از حد حمایت” به عنوان افراد جوان آماده به فارغ التحصیل “به بی سابقه بیکاری”.

بهداشت و درمان باید “مقرون به صرفه برای همه” و قانونگذاران باید “پایان کار پس از مراقبت های بهداشتی است که نه تنها یک حق بلکه یک واقعیت برای همه” او گفت:.

اما او تاکید کرد که دموکرات ها چهره قدرتمند حزب جمهوری خواه به رهبری رئیس جمهور مسلح قابل توجهی جنگ قفسه سینه و تبلیغات شبکه.

او گفت: “جمهوریخواهان در کاخ سفید و رهبری سنا علاقه مند هستند در حال پیشرفت است. آنها علاقه مند در قدرت است.”

درست است که “مایل به ضربه میلیون ها نفر از بیمه خود را و خلاص شدن از شر از قبل موجود شرایط را برای میلیون ها نفر بیشتر … حتی در وسط این بحران” در حالی که همچنین پیشنهاد کاهش مالیات برای ثروتمندان آمریکایی و دادن “آلوده قدرت نامحدود به سم ما هوا و آب” در حالی که انکار “علوم از تغییر آب و هوا را فقط به عنوان آنها را رد علم همه گیر” او گفت:.

“بارها و بارها آنها نادیده آمریکا اصول حاکمیت قانون و حق رای و شفافیت — هنجارهای اساسی که دولت های قبلی مشاهده شده بدون در نظر گرفتن حزب” او گفت:. “آینده کشور ما آویزان در این انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات