اسکار 2020: بازبینی بهترین تصویر برندگان که به مانند ذرت بو داده از بزرگترین نمایش روی زمین به گلادیاتور

Casablanca, The Godfather, Lawrence of Arabia, فهرست شیندلر… برخی از اسکار ” بهترین تصویر برندگان فیلم که به دست آورده اند یک نقطه در پانتئون یاد فیلم.

دیگر برندگان این به مانند بیات پاپ کورن و در مورد به عنوان لذت بخش به مزه مزه کنیم.

از بزرگترین نمایش روی زمین به پهلوان از جان گذشته, برخی از بهترین عکس میدارد هستند علامت سوال اچ در فیلم آکادمی ضبط.

ما بازبینی تعدادی از فیلم های تاج گذاری توسط اسکار است که در نگاه به گذشته و مشکوک را انتخاب کند.

بزرگترین نمایش روی زمین (1952)

دهه ها قبل از هالیوود بود که نوار معدن نوستالژی و ادغام سرگرمی ابرقدرت به عنوان بخشی از دفتر جعبه هنجار و قدرت های جهان از Cecile, B, De Mille و Ringling Bros & بارنوم و بیلی همکاری در سال 1952 برای یک overstuffed, ملودرام سیرک مضحک است که مواد هر فریم با کسب شده و محبت برای دوران گذشته است.

بزرگترین نمایش روی زمین — مدیر De Mille دوم-به-آخرین فیلم منتشر شده قبل از خود را بیشتر به احتمال زیاد نامزد بهترین فیلم اسکار ده فرمان — است که در میان بیشتر سر خاراندن دریافت کنندگان جایزه بهترین تصویر.

همچنین در میان نامزدهای آن سال جایزه: High Noon Ivanhoe, مولن روژ و آرام مرد. De Mille از دست داده و جایزه بهترین کارگردان به جان فورد برای فیلم آخر.

هر چند آن قطاری از برخی از در حال حاضر فراموش شده ستاره نخست بالا بزرگ عصر و برخی از ویژگی های غیر معمول از اجرای چارلتون هستون و جیمز استوارت, بزرگترین نمایش روی زمین اشتباهات بصری سر و صدا برای پایین-صفحه اصلی آمریکا جو همه پر را به two-and-a-half-ساعت دلقک ماشین.

آن را با صدای بلند کاهش هم رنگارنگ رژه از دلقک ها, فیل ها, طناب بند بازی هنرمندان نژادپرستانه تپس و به ظاهر اضافی بیشتر از بعد خود فیلم را سزاوار حماسه عشق نامه ای به یکی از پایه های آمریکایی سرگرمی.

الکس وودوارد

The Departed (2006)

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که Martin Scorcese را ترک کنجکاو انتخاب بهترین تصویر. حداقل نه این واقعیت است که آن است که حتی یکی از 10 بهترین عکس های Martin Scorcese. آن را بیش از حد طولانی است. طرح سرند با سوراخ. بوستون لهجه ها همه جا هستند.

اما آنچه باعث می شود تصمیم به جایزه این فیلم اسکار یکی از travesties در تاریخ سینمای مدرن است بدنام هشت-دوم cameo در فیلم نهایی ، ما در حال صحبت کردن در مورد موش.

با نهایی شات از یک 151 دقیقه ای در مورد حماسه خبرچینان – یا موش – در بوستون اداره پلیس Scorcese برگزیدگان به درایو خانه مرکزی تم با نشان دادن واقعی موش در حال اجرا در سراسر صفحه نمایش. اگر او تا به حال به معنای واقعی کلمه چکش مخاطبان بر سر آن ممکن است کمتر دردناک است. به همین دلیل است که بیش از یک دهه پس از انتشار آن نمادین جوندگان در ادامه به rankle.

هنگامی که یک Kickstarter راه اندازی در سال گذشته به صورت دیجیتالی حذف موش از نهایی شات طرفداران فیلم اهدا تقریبا $3,000 قبل از Warner Bros بسته کمپین پایین.

کتی دیویس

Crash (2004)

من به mawkish مدرن پری تصادفکه مردم نفرت به همان اندازه برای آن كليشه اي و کم عمق داستان سرایی به عنوان آنها را برای این واقعیت است که آن را ضرب و شتم بیشتر مستحق Brokeback Mountainدوباره تماشا کنید.

در سال 2004 من 14 ساله بود و من فکر کردم تصادف شد عمیق ترین چیزی که من تا به حال دیده بود. این زمان دور… من هنوز هم احساس من heartstrings کشیده بودن اما من تو را دیدم چرا همه از آن متنفر بودم خیلی واضح تر.

نژادپرستانه و زن ستیز پلیس مت دیلون استعداد است یک دستی رستگاری قوس توسط, Thandie Newton ماشین رفتن در شعله های آتش یک دختر کوچولو, بازی های برگزار شده توسط Ashlyn سانچز تقریبا کشته در مجموع کارهایی حرکت قبلا دلسوز Shaun Toub.

وجود دارد بسیاری از لحظات که در آن موسیقی افزایش می یابد و زنان کلاچ مردان در حالی که جیغ و گریه به آسمانها. به پست-زهاری چشم می توانید آن را کمی احمقانه است. با این که من هنوز هم تحسین این فیلم برای گرفتن یک موضوع دشوار در یک زمان هنگامی که آن را بسیار کمتر مرسوم ،

آن reckons با عدالت اجتماعی و روابط در یک راه است که اغلب دست و پا چلفتی اما هنوز هم گاهی اوقات قدرتمند است. آن را متنوع بازیگران و آن مجموعه را به ما یادآوری می کنند که گاهی اوقات خوب مردم قادر به چیزهای بد — بد چیزهایی که اغلب رانده شده توسط ناخودآگاه تعصبات آنها را انکار و مردم بد می تواند قادر به خوب است.

در حالی که اجرای آن است که اغلب ملودرام, تصادف هنوز هم تلاش برای برقراری ارتباط پیام ما می تواند عاقلانه به یاد داشته باشید در سال 2020 است.

هالی باکستر

A Beautiful Mind (2001)

درام به طور معمول به نظر می رسد در بدترین اسکار, برندگان, لیست که در آن آن است که اغلب مورد انتقاد خود صداقت blandness و عدم ماهرانه. با 74 درصد در گوجه فرنگی فاسد و 72 درصد در تقویم آن است تا حدودی خوب است اما meh’ شهرت.

بر اساس این جایزه پولیتزر نامزد کتاب به همین نام در نوبه خود مبتنی بر زندگی نوبل-اقتصاددان و برنده جان نش یک ذهن زیبا یک داستان نابغه پارانویا و عشق است. راسل کرو ستاره به عنوان نش دادن قوی – البته قشنگ – عملکرد.

تماشای فیلم امروز غیر ضروری نمایشگاه در ساعت برای اولین بار است که نسبتا گریتینگ اما شما نمی تواند کمک کند اما همراه با آنچه که واقعا داستان جذاب است. شایان ذکر آنچه یک ذهن زیبا بود تا در برابر در سال 2002 – Gosford Park, ارباب حلقه ها در اتاق خواب و مولن روژ! – بنابراین به سختی خیره کننده ترین صف.

با مقدار زیادی از clunky لحظات و فراوانی شیرین و مطلوب توسعه نیافته شخصیت های این فیلم شاید سزاوار نیست که به بهترین فیلم برنده اسکار, اما قطعا آن را سزاوار نیست که به توان در بالای بدترین اسکار لیست برندگان.

لوسی خاکستری

خارج از آفریقا (1985)

خارج از آفریقاآزادانه در بارونس Karen Blixen خاطرات را از همان نام نشده سن هست. حتی یک وعده بازیگران – این برنامه شامل رابرت ردفورد و مریل استریپ – نمی توانید آن را ذخیره کنید از آن عمیقا مشکل قضیه است. و چگونه می تواند آن را هر گونه متفاوت داده شده است که در خارج از آفریقا است که اساسا یک عکس از استعمار در قرن 20 ؟

این فیلم به کارگردانی سیدنی پولاک آغاز می شود با Blixen (استریپ) پس از رسیدن به کنیا که در آن او به دلیل ازدواج با بارون Bror Blixen (Klaus Maria Brandauer). در نهایت او شروع رابطه با Denys سهره هاتون (ردفورد) – اما شکنجه عاشقانه نیست به اندازه کافی برای منحرف کردن اذهان از نژادپرست سفید ناجی-y استعارههای که تحریک و تشجیع کردن آن است.

اضافه کردن توهین به جراحت واقعیت این است که در خارج از آفریقا ضرب و شتم رنگ بنفشاقتباس از آلیس واکر رمان به همین نام در سال 1985 اسکار رقابت برای بهترین تصویر. دیگر نامزد بودند Kiss of the Spider Woman Prizzi افتخار و شاهد.

آن ممکن است وسوسه انگیز به می گویند که از آفریقا خارج نمی نمره یک نامزدی اسکار امروزه اما با توجه به آکادمی ادامه داد: شکست را به یک تلاش واقعی در جهت تنوع که نه خاص.

Clémence Michallon

گلادیاتور (2000)

هنگامی که پهلوان از جان گذشته عرضه 20 سال پیش آن را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک درام حماسی قادر به حمل و نقل بینندگان به امپراتوری روم که در آن سیاست های مشهد با نیروی بی رحم.

این فیلم کوتاه عبارتند از هرج و مرج است که در واقع زمانی که امپراتور مارکوس اورلیوس (ریچارد هریس) مرگ دست از حسادت او پسر Commodus (Joaquin Phoenix) پس از آشکار او می خواهد اعتماد ارتش ژنرال ماکسیموس (راسل کرو) به او موفق شوند.

به جای اجازه می دهد ماکسیموس (Maximus) به تاج و تخت Commodus دستور او کشته شدند. Maximus فرار اعدام است اما اسیر توسط تاجران برده و مجبور به تبدیل شدن به یک گلادیاتور – که او معلوم می شود بسیار خوب است.

این فیلم به پایان می رسد با ماکسیموس (Maximus) و Commodus رو خاموش در یک نبرد به مرگ در کولوسئوم.

این اقدام اثرات و فراگیر پیام “خوب همیشه ضربه بد” به معنای نه تنها که این فیلم یک گیشه موفقیت – پرفروش $457m در سراسر جهان – اما برنده پنج جایزه اسکار از جمله جایزه اسکار بهترین تصویر.

وجود دارد هیچ انکار این فیلم بود که جلوتر از زمان خود را به جلوه های ویژه با توجه به الیور رید که در اثر یک حمله قلبی در طول فیلمبرداری برای این فیلم موفق به نظر می رسد بعد از آن صحنه با تشکر از CGI.

متاسفانه re-تماشای این فیلم در حال حاضر نیست در نتیجه در همان شیفتگی و ستایش این فیلم رو زمانی که آن را برای اولین بار بیرون آمد و نه نتیجه آن بیشتر در خستگی.

اول موضوع را با فیلم است که شاید بزرگترین آن – که در کل 10 دقیقه اول تشکیل شده از یک تیره (هر دو روشنایی عاقلانه و در نظر gruesomeness) صحنه جنگ.

از وجود آن است که سخت به ماندن علاقه مند به عنوان مردسالار بازیگران مبارزه برای آزادی و کنترل امپراتوری روم.

چلسی Ritschel

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات