92 جوایز اسکار را آغاز کرده اند که در تئاتر دالبی در لس آنجلس ،

براد پیت در زمان اولین جایزه از شب در حال تاج گذاری بهترین بازیگر روزی روزگاری… در هالیوود.

صنعت فیلم بزرگترین ستاره را جمع آوری کرده اند در این مراسم به ببینید که چه کسی برنده خواهد شد صنعت فیلم پرطرفدار ترین جوایز از بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بزرگترین جایزه شب, بهترین تصویر.

دنبال تمام اقدامات ما liveblog:

سینتیا Erivo است که در حال حاضر انجام “ایستادن” از فیلم Harriet. لحن نامزد دریافت جایزه برای بهترین آهنگ اصلی و Erivo نیز برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن.

تام هنکس در حال حاضر ارائه به زودی به باز کردن آکادمی موزه تصاویر متحرک, موزه اختصاص داده شده به فیلم و ارائه شده توسط Academy of Motion Picture Arts and Sciences.

و جایزه اسکار به فیلم… فورد v فراری’s مایکل McCusker و اندرو Buckland!

تبلیغات

لوئیس-دریفوس و فرل نیز ارائه جایزه اسکار برای ویرایش فیلم. نامزد در فورد v, Ferrari, The Irishman, Jojo, خرگوش, Joker و انگل.

Roger Deakins پذیرش جایزه.

و برنده است… 1917!

تبلیغات

جولیا لوئیس-دریفوس و ویل فرل در حال ارائه بعدی جایزه برای بهترین فیلمبرداری. نامزد در Joker, The Irishman, 1917 فانوسو یک بار پس از یک زمان… در هالیوود.

در اینجا براد پیت عاطفی پس از سخنرانی او برنده جایزه اول شب:

رندی نیومن است که در حال حاضر انجام “من نمی توانم به شما اجازه پرتاب خود را به دور از” داستان اسباب بازی 4. در اینجا چگونه Newmans شد اسکار سلطنتی:
 

تبلیغات

مارک تیلور و استوارت ویلسون در حال پذیرش این جایزه.

و جایزه اسکار به فیلم… 1917!

اسکار برای میکس صدا است. نامزد در Ad Astra فورد v فراری, Joker, 1917 و یک بار پس از یک زمان… در هالیوود.

تبلیغات

در اینجا یک لیست کامل از امشب برندگان که به روز رسانی در طول مراسم:

دونالد سیلوستر پذیرش این جایزه و همچنین با تشکر از تصویر تیم و میکسر.

و جایزه اسکار به فیلم… فورد v فراری!

تبلیغات

اسکار آیزاک و سلما هایک Pinault در حال ارائه جایزه اسکار بهترین ویرایش صدا. نامزد در Star Wars: The Rise of اسکای واکر Once Upon a Time… در هالیوود, 1917, Jokerو فورد v فراری.

کریستن ویگ و مایا رودلف یک ضربه زودتر این شب:
 

در اینجا بهترین جوک از شب تا کنون:

تبلیغات

جمعیت دادن Eminem ایستاده تشویق می کردند. چند دیده می شد آواز همراه از کرسی های خود را… Eminem تعجب عملکرد است که به وضوح یک موفقیت!

“از دست دادن خودتان”, از 8 Mile, برنده جایزه اسکار برای بهترین آهنگ اصلی در سال 2003.

در میان این سال نامزد در Joaquin Phoenix, به طور گسترده ای نوک به عنوان بهترین بازیگر مورد علاقه برای عملکرد خود را در Todd Phillips’ بذله گو و براد پیت که می تواند خود را برنده اولین اسکار بازیگری برای نقش خود در کوئنتین تارانتینو را Once Upon a Time in Hollywood.

در ضمن سام مندس و حماسه جنگ در سال 1917 در حال داغ مورد علاقه های شما برای بهترین کارگردان و بهترین تصویر به ترتیب پس از این فیلم جاروب هر دو بفتا و گلدن گلوب.

اگر شما در حال تماشای از خانه وجود دارد مقدار زیادی از راه های شما می توانید نگه دارید تا با تمام عمل در تلویزیون و آنلاین.

شب زنده پخش خواهد شد در ABC در آمریکا و در حال حاضر تلویزیون و آسمان در انگلستان است.

آسمان سینما خواهد شد برای تمام شب آغاز و در 10pm در انگلستان با فرش قرمز ورود. مراسم خود را شروع خواهد شد در اطراف 1am GMT.

برای ما بینندگان اسکار در دسترس خواهد بود به تماشای در ABC با فرش قرمز پوشش لگد زدن به در 5pm PT/ 8pm ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de