داستان تگزاس دبیرستان ارشد که نیاز به قطع dreadlocks به راه رفتن در فارغ التحصیلی جلب توجه ملی. روز پنج شنبه در تگزاس قانونی سیاه حزبی اعلام کرد که در حال کار بر روی نسخه خود را از تاج و تخت عمل می کنند که برای ایجاد یک احترام و جهان باز برای موی طبیعی به صراحت ممنوعیت تبعیض بر اساس نژاد مرتبط با بافت مو و سبک.

با تگزاس 25 متحده هستند و یا با توجه به تصویب قانون مشابه با توجه به یک وب سایت برای تاج و تخت ائتلاف شبکه ای از سازمانهای مدافع حقوق مدنی سیاه گروه های حمایت و زیبایی با نام تجاری کبوتر.

نیوجرسی و نیویورک و کالیفرنیا به تصویب رسید قوانین بر اساس آن صورت حساب; مونتگومری در ایالت مریلند همچنین تصویب قانون مشابه. فدرال لایحه معرفی شد و توسط سناتور. Cory Booker (D-N. J.) و تشکر. Cedric L. ریچموند (D-La.) در ماه دسامبر.

“فیلم خود را متمرکز شده است بر روی مو تبعیض اما در اظهارات خود او بالا تاج و تخت عمل و نیاز به عادی سازی موهای سیاه و سفید” Adjoa Botwe-Asamoah یک مشاور سیاسی که رهبری تلاش های حمایت برای تاج و تخت عمل در مصاحبه ای گفت:. او افزود که برای به رسمیت شناختن این فیلم کوتاه که به شرح زیر سیاه و سفید پدر تلاش های به سبک مو دختر خود را “یک پیروزی بزرگ برای جنبش و همه ما متمرکز بر این موضوع است.”

گیلاس را که ایجاد شده بود پس از یک سال 2017 کمپین Kickstarter در زمان خاموش باد گذشته اولیه آن اهداف $75,000 و سپس $125,000 را در بیش از $280,000 نشان دهنده علاقه رو به رشد در این مسئله واشنگتن پست Bethonie ساقی گزارش شده است.

“مو عشق” آغاز شده به عنوان یک پروژه جانبی برای Cherry سابق لیگ ملی فوتبال, بازیکن بود که کار در آن زمان به عنوان یک مدیر اجرایی در شرکت تولید Monkeypaw; او کشیده در تعدادی از افراد مشهور تأمین کنندگان مالی و چندین دیرین انیماتورها و جذب Toliver که او نیز مشغول به کار در این فیلم کوتاه به عنوان یک پروژه جانبی ساقی گزارش شده است.

دفعات بازدید: همچنین:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de