این NWSL چالش جام هنوز برنامه ریزی برای شروع شنبه بدون تماشاگر در بیشتر سالت لیک سیتی — اولین تیم ورزشی به بازگشت پس از همه گیر تعطیل همه ورزش حرفه ای لیگ در ماه مارس است. لیگ بود که لگد کردن آن هشتم فصل مارس 18.

“سلامت و ایمنی ما بازیکنان و کادر اولویت شماره یک ما است و افکار ما هستند با آن دسته از بازیکنان و کارکنان مبارزه با این عفونت و همچنین به عنوان کل باشگاه اورلاندو شده اند که نهفته به عنوان یک نتیجه” NWSL کمیسر لیزا بیرد در بیانیه ای گفت. “همه ما بدیهی است که نا امید, اما در محیط فعلی این است که ما آماده شده و ما در حال حاضر تنظیم برنامه های ما و برنامه به منعکس کننده شرایط است.”

به برنامه به روز رسانی برای هشت تیم باقی مانده توزیع خواهد شد به زودی به لیگ برتر گفت.

در هفته گذشته لیگ اعلام کرد که یک بازیکن تا به حال آزمایش مثبت, اما فاش نمی کند نام او یا تیم.

این مسابقات اجرا خواهد شد از طریق جولای 26, با بازیکنان و کادر زندگی در یک “NWSL ایجاد کرد” و تحت آزمایش به طور منظم.

از ژوئن 14 به 21 فلوریدا گزارش 21,723 موارد جدید ترین در کشور در یک دوره یک هفته پس از همه گیر آغاز شد. جنوب فلوریدا شده است سخت ترین ضربه در طول سه ماه گذشته اما مرکزی فلوریدا نیز به طور جدی تحت تاثیر قرار.

در پی افتخار اعلام واشنگتن روح و روان بازیکنان و کارکنان مسائل مورد بحث در کنفرانس بعد شنبه. همه بازیکنان هنوز هم به احتمال زیاد به سفر یک فرد نزدیک به این تیم گفت.

روح برنامه ریزی شده است که منشور به سالت لیک سیتی در روز شنبه هر چند مسیر خود را از اول آن را به رالی, N. C., انتخاب کنید تا به دفاع از قهرمان کارولینای شمالی شجاعت.

این مسابقات انتظار می رود که این لیگ تنها رقابت سال بعد از روز دوشنبه با انتشار این رویداد فهرستی از قوانین که گفت: بازیکنان انگیزه های مالی در این فصل به طور انحصاری به یوتا رقابت است.

“2020 NWSL فصل خواهد شد تعریف شده توسط NWSL به تعداد بازی های انجام شده توسط یک تیم در مسابقات” لیگ گفت. “برای مثال: این به این معنی است که برای دو تیم (کسانی که در ساخت نهایی) 2020 NWSL فصل شامل 7 بازی.”

لیگ نیز گفت: وجود خواهد داشت هیچ postseason “پس از آن خواهد شد ممکن است برای بازیکنان برای به دست آوردن هر گونه مشوق بر اساس postseason/حذفی دستاوردهای” و آن را نمی خواهد موضوع فصل جوایز. لازم به مسابقات جوایز مانند MVP و بهترین XI.

لیگ است اعلام کرد قصد دارد برای شروع فصل به طور منظم در صفحه اصلی بازار این اواخر تابستان یا در پاییز, اما یک فرد نزدیک به این وضعیت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل چشم انداز می تواند تغییر گفت: “بیشتر از” نه این مسابقات را به عنوان تنها رسمی رقابت های این سال است.

“تنها راه [به NWSL] نقش این فصل به طور منظم” فرد افزود: “اگر وجود یک مسیر برای افتتاح استادیوم برای [تعداد] طرفداران که بسیار کم است.”

لیگ را سلامت اقتصادی به شدت متکی به فروش بلیط و بازی روز درآمد.

CBS است که برنامه ریزی برای انجام مسابقات بازکن بین کارولینای شمالی و پورتلند, خار, اولین over-the-air ملی پخش از ایالات متحده زنان طرفدار فوتبال بازی. CBS را نیز نشان می دهد نهایی; همه بازیهای دیگر در دسترس خواهد بود در CBS دیجیتال پلت فرم.

تحت این نه اصل-تیم format, هر باشگاه برنامه ریزی شده بود به بازی چهار دور اول مسابقات با تمام اما یک پیشرفت به مرحله حذفی. اوایل دور یک چهارم نهایی برگزار خواهد شد در Zions بانک ورزشگاه در Herriman. ورزشگاه ریو تینتو در سندی یوتا خواهد شد و مرحله نیمه نهایی و نهایی است.

این NWSL به دنبال خواهد داشت موقت دستورالعمل های بین المللی اجازه می دهد پنج تعویض (به جای سه). حذفی مسابقات که بسته است پس از 90 دقیقه به طور مستقیم به یک ضربه پنالتی tiebreaker (به جای اول بازی در 30 دقیقه وقت اضافی).

لیگ را اعلام فهرست اسامی به زودی با چند متحده بازیکنان تیم ملی انتظار می رود به جست و خیز این مسابقات است. آنها عبارتند از: الکس مورگان که به هنگام تولد شش هفته پیش و کارلی لوید که جزئی مصدومیت زانو. دیگران از جمله مگان Rapinoe باید رزرو در مورد بازی در این بیماری همه گیر.

به عنوان بخشی از مسابقات موافقت نامه های کار بازیکنان را انتخاب کنید که به شرکت نمی خواهد هنوز هم پرداخت می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات