هزاران نفر از تظاهرکنندگان محافظه کار – تعدادی از آنها مسلح – آورده اند و هرج و مرج و ترافیکی به مرکز میشیگان سرمایه به اعتراض فرمانداری stay-در-خانه coronavirus سفارش.

نادیده گرفتن فرماندار دموکرات گرچن Whitmer منظور حفظ کردن خیابان ها به منظور تلاش برای کاهش گسترش ویروس هزاران نفر از معترضان بسیاری از آنها با تکان دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی ها ریخت و به لانسینگ به عنوان بخشی از آنچه که به نام “عملیات ترافیکی”.

وجود دارد که آنها honked شاخ زدند و شعار می دادند “قفل او را” یک شعار رئیس جمهور به طور معمول تشویق هواداران خود را به فریاد در تظاهرات اشاره به هیلاری کلینتون.

معترضان در زمان بیش از خیابان های مرکز شهر و مطرح برای تصاویر در مراحل قانونگذاری و دیگر ساختمان های دولتی.

اعتراض شد organsised توسط میشیگان محافظه کار ائتلاف که ادعا می کند حزب جمهوری خواه گرفته ناسالم به نوبه خود به سمت چپ.

“ما همه نگران برای کسانی که مبتلا به Covid-199. بله بسیاری از رفتارهای شخصی ما شده اند خاطر نشان کرد به استفاده از شیوه های خوب. شستن دست های خود را. پوشش خود را سرفه. ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید” خواندن یک پیام در MCC وب سایت. “که گفت: Michiganders تغذیه می شوند!”

آن افزود: “ما فرماندار و متحدان او در حال آلوده کردن همه ما با رادیکال و مترقی دستور کار است. هیچ استدلال و برنامه ریزی برای ترویج و ما کلی فیزیکی و اقتصادی به سلامت!

“پیش بینی فروشگاه ها ؟ باز کردن. کلینیک سقط جنین? باز کردن. کلیساها است ؟ تعطیل. محلی کسب و کار ؟ رفتن را شکست!”

معترضان موج پرچم ایالات متحده در خارج از دولت و کنگره آمریکا در لانسینگ, میشیگان, در طول یک تظاهرات در برابر مستند اقدامات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر به شرح زیر…..

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات