هزاران نفر از تظاهرکنندگان محافظه کار – تعدادی از آنها مسلح – آورده اند و هرج و مرج و ترافیکی به مرکز میشیگان سرمایه به اعتراض فرمانداری stay-در-خانه coronavirus سفارش.

نادیده گرفتن فرماندار دموکرات گرچن Whitmer را سفارش به حفظ کردن خیابان ها به منظور تلاش برای کاهش گسترش ویروس هزاران نفر از معترضان بسیاری از آنها با تکان دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی ها ریخت و به لانسینگ به عنوان بخشی از آنچه که به نام “عملیات ترافیکی”.

وجود دارد که آنها honked شاخ زدند و شعار می دادند “قفل او را” یک شعار رئیس جمهور به طور معمول تشویق هواداران خود را به فریاد در تظاهرات اشاره به هیلاری کلینتون.

معترضان در زمان بیش از خیابان های مرکز شهر و مطرح برای تصاویر در مراحل قانونگذاری و دیگر ساختمان های دولتی.

اعتراض سازمان یافته بود توسط میشیگان محافظه کار ائتلاف که ادعا می کند حزب جمهوری خواه گرفته ناسالم به نوبه خود به سمت چپ.

“ما همه نگران برای کسانی که مبتلا به Covid-199. بله بسیاری از رفتارهای شخصی ما شده اند خاطر نشان کرد به استفاده از شیوه های خوب. شستن دست های خود را. پوشش خود را سرفه. ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید” خواندن یک پیام در MCC وب سایت. “که گفت: Michiganders تغذیه می شوند!”

آن افزود: “ما فرماندار و متحدان او در حال آلوده کردن همه ما با رادیکال و مترقی دستور کار است. هیچ استدلال و برنامه ریزی برای ترویج و ما کلی فیزیکی و اقتصادی به سلامت!

“پیش بینی فروشگاه ها ؟ باز کردن. کلینیک سقط جنین? باز کردن. کلیساها است ؟ تعطیل. محلی کسب و کار ؟ رفتن را شکست!”

این سازمان بلافاصله پاسخ به سوالات.

Meshawn مادوک ، یک سخنگوی این گروه گفته NBC News: “هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا او نمی تواند به دنبال در برخی از راه های امن به باز کردن کسب و کار. به جای صحبت کردن در مورد آنچه ضروری و غیرضروری, اجازه دهید بحث در مورد آنچه را امن و امن نیست. امن کسب و کار و ایمن کارگران نیاز به بازگشت به کار.”

این حرکت به عنوان رئیس جمهور است و با درگیر جنگ لفظی با فرمانداران سراسر کشور برای اولین بار نشان می دهد که او به تنهایی این قدرت را داشت که تصمیم می گیرید که اجتماعی فاصله اقدامات در محل قرار داده برای متوقف کردن گسترش ویروس باید پایان.

بسیاری از فرمانداران را به عقب رانده و گفت که در حالی که این مهم است که به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را اولویت را به امنیت عمومی.

سی ان ان با اشاره به سفارشات در محل قرار داده در میشیگان در میان سخت ترین در کشور است.

Ms Whitmer – که دولت چهارم بیشترین تعداد coronavirus عفونت و سوم بیشترین تعداد مرگ و میر – آخر هفته تمدید اقامت خود را در خانه سفارش به منع تجمعات از هر گونه افرادی که بخشی از یک خانواده برای پایان دادن به دولت در تعطیلات یا سفر به خانه دوم و به منظور آن است که فروشگاه های بزرگ ممکن است تنها چهار مشتریان برای هر 1000 فوت مربع از مشتری فضای طبقه.

فرماندار ایلینوی می گوید: او ‘داده’ در انتظار coronavirus تست کمک از دولت فدرال

JJ MacNab یک همکار در دانشگاه جورج واشنگتن و متخصص در ضد دولتی گروه ها و افراط گرایان شده است نظارت بر تظاهرات در میشیگان. او گفت: یکی دیگر از رویداد برنامه ریزی شده برای روز شنبه در Austin, تگزاس, حمایت اوون Shroyer که با این نسخهها کار برای الکس جونز تئوری توطئه-ترویج InfoWars. حوادث نیز برنامه ریزی شده برای, اورگان, یوتا, آیداهو, Washgton دولت و کالیفرنیا.

او گفت: مستقل خطوط بین افراطیون و مخالفان دولت بوده است “به طور فزاینده ای مبهم”.

“آنچه آنها در حال انجام است آنها در آینده کامیون وانت و هر چه و فقط مسدود کردن خیابان های اطراف پایتخت,” او گفت:.

او افزود: “هنگامی که شما یک خط طولانی از اتومبیل های رانندگی در یک شهر خاص است که جمعیت 3000. و اگر آنها در حال آمدن از شهر خود را به انجام این کار اعتراض تصور کنید آنچه را که آنها در حال حمل به بازگشت به این شهر کوچک که احتمالا نمی کند و باید یک بیمارستان بزرگ بسیاری از تخت های ICU و هواکش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات