باز امریکا دوباره: خواندن نکات کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز دستورالعمل

مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا پس از بی سابقه نرخ بیکاری و بی ثبات بازارهای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده بی تاب به سر کسب و کار به عنوان معمول و بلند آمریکایی ها از اقامت در خانه سفارشات در سراسر آمریکا در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

او خود را “باز کردن امریکا دوباره” دستورالعمل وام گرفتن از شعار مبارزه با حکام روز پنج شنبه با برنامه ای به تدریج بازگشایی کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1.

رئیس جمهور گفت: فرمانداران که “میخوای تماس بگیرید و عکس های خود را” و تاکید کرد که این دستورالعمل هستند توصیه. او قبلا گفته او “کل سازمان” تعیین متحده می تواند بازگشایی شده است. (متحده و شهرداری به تنهایی تعیین کند که آیا برای پایان دادن به خود را قرنطينه.)

او گفت: “اگر شما آماده هستید و شما باید اون پایین اعداد مانند برخی از شما اجازه رفتن. اجازه دهید باز کردن خود دولت است.”

برای شروع دوباره باز متحده باید “سیر نزولی” از “آنفلوانزا مانند بیماری” و تایید Covid-19 موارد ظرف یک دوره دو هفته ای و باید ثابت کند “قوی تست” در خطر کارگران است.

متحده همچنین باید قادر به تنظیم سریع و ایمن و کارآمد” غربالگری سایت و تماس با ردیابی و اطمینان “نگهبان نظارت” سایت نیز غربالگری افراد بدون علامت.

ایالات متحده همچنین باید از تجهیزات حفاظت فردی و سایر لوازم پزشکی به راحتی در دسترس در صورت افزایش موارد و حفاظت از خط مقدم کارگران و همچنین حمل و نقل عمومی سواران در میان سایر پروتکل های ایمنی.

فاز یک توصیه آمریکایی ها همچنان فیزیکی فاصله تلاش در ملاء عام و به “اجتناب از معاشرت با دیگران” در گروه های بیش از 10 نفر. آن را نیز توصیه می کند اجتناب از غیر ضروری سفر.


تحت مرحله یکی از بازگشایی:

  • کارفرمایان باید ادامه از راه دور کار می کند و به زمینه های مشترک و “اجرای دقیق اجتماعی فاصله پروتکل.”
  • رستوران ها و مکان های عبادت ورزشگاه و سینما می تواند بازگشایی با فاصله فیزیکی اقدامات اجرا گذاشته است. میله باید بسته باقی می ماند.
  • پزشکان می توانند رزومه اعمال جراحی الکتیو.
  • مدارس است که بسته باید بسته باقی می ماند و بیمارستان ها و ارشد امکانات زندگی باید حد به بازدید کنندگان است.

متحده بدون افزایش موارد از طریق فاز یک می تواند حرکت به فاز دو:

  • مدارس و رستوران ها و کافه ها و سالن های ورزشی برای بازگشایی با کوچکتر اشغال محدود می کند.
  • غیر ضروری سفر می توانید رزومه
  • مردم می توانند جمع آوری در گروه های بزرگتر از 50 نفر اما کارفرمایان باید تشویق از راه دور کار می کند.

بدون هر گونه “ارتجاعی” در فعالیت ویروس در طول فاز دو کشور می تواند حرکت به فاز سه:

  • بازديد از بيمارستانها و ارشد امکانات زندگی می تواند از سر گرفت.
  • بزرگ سالن می تواند باز باقی می ماند اما با سخت فیزیکی فاصله دستورالعمل در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات