اوپک را کاهش تولید نفت اگر روسیه می کند بیش از حد

مسکو شده است سرد به این ایده. نماینده روسیه به اوپک الکساندر نواک راه می رفت از یک جلسه مقدماتی در وین در روز چهارشنبه زمانی که این کاهش بودند که مورد بحث قرار گرفت. با توجه به گزارش های مطبوعاتی او انتظار می رود به بازگشت با مسکو پاسخ در روز جمعه. قزاقستان کوچکتر تولید کننده نفت خارج از اوپک نیز مقاوم به کاهش است.

قیمت نفت خام برنت معامله شد و در کمتر از $51 در هر بشکه صبح روز پنجشنبه از نزدیک به 59 دلار در فوریه. 20. اوپک حدود 40 درصد از جهان را 100 میلیون بشکه در روز مصرف. روسیه تولید حدود 11.4 میلیون بشکه در روز است.

“این Covid-19 شیوع تا به حال عمده تاثیر نامطلوب بر اقتصاد جهانی و تقاضای نفت پیش بینی برای سال 2020” اوپک در بیانیه ای گفت: “به خصوص برای اول و دوم و چهارم.”

آن گفت: انتظار می رود رشد مصرف نفت در سال جاری قطع شده است توسط بیش از نیمی از قبل پیش بینی شده بود در ماه دسامبر.

در یک گزارش منتشر شده در چهارشنبه, شرکت تحقیقاتی IHS Markit گفت: تقاضای نفت برای سه ماهه اول این سال خواهد بود 3.8 میلیون بشکه در روز پایین تر از سه ماهه اول سال 2019. قبل از coronavirus ظهور, تحلیلگران پیش بینی افزایش از 700 ، 000 بشکه در روز بیش از میزان یک سال پیش.

شرکت ذکر شده “بی سابقه توقف چینی فعالیت های اقتصادی در مه” و جریان جهانی گسترش covid-19 ویروس.

“قبل از هرگز” آن گفت: “چنین فصلی افت ثبت شده است.”

برش آزمایشی توافق کردند تا پنج شنبه خواهد بود در اثر برای سه ماهه دوم این سال است. این امر به طور موثر دو برابر کاهش تولید نفت که اوپک تصویب در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im