اوپک را بریده بریده تولید نفت — اگر روسیه می کند بیش از حد

عربستان سعودی سخت تحت فشار قرار دادند برای کاهش و در نشست خود در وین پنج شنبه که اوپک تصمیم به کاهش تولید نفت توسط 1 میلیون بشکه در روز مشروط بر nonmembers مشابه ساخت یک برش از 500 ، 000 بشکه در روز. در عمل بار برای دومی می گیرند در روسیه است.

اما ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز یکشنبه گفت که کشورش می تواند در مقابله با نفت به قیمت 50 دلار در محدوده پایین از نزدیک به 60 دلار در دو هفته گذشته. نماینده روسیه به اوپک الکساندر نواک راه می رفت از یک جلسه مقدماتی در وین در روز چهارشنبه زمانی که این کاهش بودند که مورد بحث قرار گرفت. با توجه به گزارش های مطبوعاتی او انتظار می رود به بازگشت با مسکو پاسخ در روز جمعه.

“این یک بسیار بزرگ قدرت حرکت را از اوپک رهبری به اعلام چنین قابل ملاحظه کاهش تولید بدون گرفتن قبل از تصویب از مسکو” Helima باغچه یک تحلیلگر بازارهای سرمایه RBC نوشت: در یک ایمیل. “این نوع از پشت روسیه به گوشه ای. می گویند هیچ و کل اوپک+ ازدواج می خرد.”

قزاقستان کوچکتر تولید کننده نفت در اوپک+ گروه بود و همچنین مقاوم به کاهش است.

هیچ یک سوال که تقاضا در حال سقوط است.

چین مستقل پالایشگاه قطع واردات نفت خام نزدیک به 20 درصد در ماه فوریه S & P جهانی Platts انرژی تجزیه و تحلیل شرکت گزارش روز شنبه. با این ویروس در حال حاضر پخش كردن, بیرون از چین این شرکت گفت که در اروپا به سوخت جت ارزش ها باید کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از ماه نوامبر 2015.

این شرکت تحقیقاتی IHS Markit ذکر شده “بی سابقه توقف چینی فعالیت های اقتصادی در مه” و جریان جهانی گسترش covid-19 ویروس آن را به عنوان پیش بینی کاهش شدید مصرف نفت.

آن را پیش بینی کرد که تقاضای نفت برای سه ماهه اول این سال خواهد بود 3.8 میلیون بشکه در روز پایین تر از سه ماهه اول سال 2019. قبل از coronavirus ظهور, تحلیلگران پیش بینی افزایش از 700 ، 000 بشکه در روز بیش از میزان یک سال پیش.

“قبل از هرگز” این شرکت گفت: در یک یادداشت “چنین فصلی افت ثبت شده است.”

یوری Barsukov های نفت و گاز در روزنامه کومرسانت در مسکو اشاره کرد که covid-19 اپیدمی گسترده بود در این میانه اما نه در روسیه نشان می دهد که به عنوان یک نتیجه, خاورمیانه, سازمان ملل تقریبا قطعی به قطع تولید در هر صورت به عنوان بهداشت عمومی محدودیت در سفر و کار را به اثر. که می تواند متقاعد کردن کرملین به نظاره نشست و به تماشای بدون کاهش تولید خود را دارد.

اما باغچه اشاره کرد که روسیه منافع قابل توجهی از ارتباط آن با اوپک نیست حداقل در اعتبار است که می رود با آن خواهد بود و بعید به خطر است. در همان زمان او اشاره کرد که عربستان سعودی تقریبا قطعا نه در روسیه امتناع چرا که آن را اجازه نمی تواند مسکو دیده می شود به عنوان فراخوانی عکس از خارج از اوپک.

برای عربستان سعودی گفت: گرگ Priddy یک تحلیلگر با استراتفور که تماس خود را به یک geointelligence پلت فرم. این مسئله بسیار حاد تر از آن است که برای روس ها.

“چند دلار پایین تر از جایی که ما در حال حاضر برای چند ماه نمی خواهید به صدمه زدن به روسیه,” او گفت:. پوتین گفت: یک “clear-eyed مشاهده” است که او مایل به دریافت قیمت پایین تر اگر روسیه می تواند به حفظ و یا گسترش سهم بازار خود را.

اما در این سه سال از اوپک+ تنظیم کرد گفت وجود احساس در حال رشد در میان کشورهای اوپک که روسیه برد یک مزیت قابل توجهی.

“این تنش شده است ساختمان برای برخی از زمان,” او گفت:. “هسته اعضای اوپک به دنبال بازگشت در روسیه و گفت: ‘شما نیاز به انجام کاری.'”

او پیش بینی کرد که روسیه به احتمال زیاد به یک توافق کوچکتر برش از آن شده اند که نیاز به ایجاد زیر پنج شنبه توافق.

جدید آزمایشی کاهش اعمال را به ایران یا ونزوئلا هر دو تحت تحریم های ایالات متحده.

قیمت نفت خام برنت معامله شد در کمتر از 50 دلار در هر بشکه پنج شنبه از نزدیک به 59 دلار در فوریه. 20. اوپک حدود 40 درصد از جهان را 100 میلیون بشکه در روز مصرف. روسیه تولید حدود 11.4 میلیون بشکه در روز است.

“این Covid-19 شیوع تا به حال عمده تاثیر نامطلوب بر اقتصاد جهانی و تقاضای نفت پیش بینی برای سال 2020” اوپک در بیانیه ای گفت: “به خصوص برای اول و دوم و چهارم.”

آن گفت: انتظار می رود رشد مصرف نفت در سال جاری قطع شده است توسط بیش از نیمی از قبل پیش بینی شده بود در ماه دسامبر.

پیشنهاد قطع خواهد بود در اثر از طریق سه ماهه دوم این سال است. این امر به طور موثر دو برابر کاهش تولید نفت برای سه ماهه اول این سال است که اوپک تصویب در ماه دسامبر و تمدید پنج شنبه. روسیه نشان داده است که آن را نمی شی به ادامه که قبل از آن کاهش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im