اوپک دیگر نفت-تولید نفت سازمان ملل توافق برای کاهش تولید نزدیک به 10 میلیون بشکه

دبی, امارات متحده عربی — اوپک و روسیه و دیگر کشورهای تولید کننده نفت در یکشنبه نهایی بی سابقه ای کاهش تولید نزدیک به 10 میلیون بشکه یا یک دهم از عرضه جهانی به امید افزایش توفنده قیمت در میان coronavirus همه گیر و یک جنگ قیمت, مقامات گفت.

کارتل و دیگر ملل توافق کردند که اجازه می دهد تا مکزیک به قطع تنها 100,000 بشکه در ماه یک نقطه چسبیده به یک توافق در ابتدا رسیده جمعه پس از یک ماراتن ویدئو کنفرانس بین 23 کشور ، آنها به معامله تنها چند ساعت قبل از بازگشایی بازارهای آسیایی روز دوشنبه به عنوان معیار بین المللی نفت خام برنت معامله در بیش از 31 دلار در هر بشکه و آمریکا شیل تولید میکنند.

قیمت نفت سقوط کرده اند به عنوان coronavirus و COVID-19 بیماری باعث می شود تا حد زیادی متوقف جهانی سفر و آهسته دیگر انرژی-chugging بخش هایی مانند تولید.

مکزیک وزیر انرژی گفت: در توییتر که این گروه از سازمان ملل توافق کردند که برای کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز برای شروع ممکن است 1. انرژی از مقامات کشورهای دیگر مشترک اطلاعات مشابه.

تصویری پخش عربستان متعلق به کانال ماهواره ای ” العربیه نشان داد لحظه ای که عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان پسر پادشاه سلمان assented به معامله.

“من با رضایت بنابراین من موافقت می کنم” شاهزاده گفت: chuckling, نقشه کشی دور از کف زدن از کسانی که در تماس تصویری.

اما آن را به حال شده است می خندد و می خندد برای هفته بعد از به اصطلاح اوپک+ گروه از اعضای اوپک و دیگر کشورهای موفق در ماه مارس برای رسیدن به توافق در تولید کاهش ارسال قیمت غلت. عربستان سعودی به شدت انتقاد روسیه روز پیش از آن بیش از آنچه که از آن به عنوان دیدگاه انتقادی از پادشاهی که می یابد خود را در تلاش برای دلجویی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین اوپک منتقد.

حتی سناتور ایالات متحده آمریکا هشدار داده بود در عربستان سعودی برای پیدا کردن یک راه برای افزایش قیمت به عنوان شیل آمریکا شرکت صورت مراتب بالاتر از هزینه های تولید. سربازان آمریکایی مستقر شده بودند به پادشاهی برای اولین بار پس از سپتامبر. 11 سال 2001 حملات بیش از نگرانی از انتقام ایران در میان تنش های منطقه ای.

“آنها صرف بیش از ماه گذشته جنگ در آمریکا تولید کنندگان نفت در حالی که ما در حال دفاع از آنان است. این است چگونه دوستان درمان دوستان” گفت: سناتور. کوین کرامر یک جمهوری خواه از ایالت داکوتای شمالی قبل از اوپک+ معامله است. “من فکر می کنم اعمال خود شده اند غیر قابل توجیه و آنها نمی شود به راحتی و یا به سرعت فراموش شده است.”

ایالات متحده آمریکا تولید شده اند کاهش خروجی هستند و در مسیر برای کاهش تولید از 2 میلیون به 3 میلیون بشکه در روز, با توجه به U. s. Department of Energy. موسسه نفت آمریکا مورد تحسین قرار گرفته روز یکشنبه پیمان جهانی گفت: آن را به کمک به کشورهای دیگر’ دولتی تولید نفت به دنبال رهبری ایالات متحده تولید کنندگان که در حال تلاش برای تنظیم به یک “تاریخی رها کردن در تقاضا است.”

ایالات متحده آمریکا وزیر انرژی دن Brouillette اعتبار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری برای روسیه و عربستان سعودی نهایی آنچه که او به نام “یک درگیری پایان دادن به یک جنگ قیمت است که باعث بی سابقه عدم اطمینان در بازارهای جهانی نفت.”

“در حالی که تقاضا اختلال ناشی از COVID-19 و جنگ قیمت را تا حد زیادی صدمه صنعت, من مطمئن هستم به زودی آن را به گزاف گویی قوی تر از همیشه قبل از” Brouillette در بیانیه ای گفت.

وزارت نفت ایران را تایید کرد 9.7 میلیون جهانی قطع برای ماه های مه و ژوئن و گفت: این توافق می توانست مکزیک کاهش خروجی آن توسط 100,000 بشکه تنها برای کسانی که دو ماه. که تا به حال شده است یک نقطه چسبیده برای توافق به معنای افزایش جهانی قیمت انرژی است.

وزیر نفت ایران بیژن زنگنه همچنین گفته تلویزیون دولتی که, کویت, عربستان سعودی و امارات متحده عربی را یکی دیگر از 2 میلیون بشکه نفت در روز بین آنها بالای اوپک+ معامله است. این سه کشور را بلافاصله اذعان برش خود را هر چند زنگنه با حضور در کنفرانس ویدئویی است.

نیجریه و نفت و منابع وزارت در بیانیه ای گفت که دیگر برنامه ریزی شده کاهش خواهد ایستادگی در مقابله معنی 8 میلیون بشکه در روز کاهش از ماه ژوئیه تا پایان سال و 6 میلیون بشکه کاهش به 16 ماه ابتدای سال 2021.

“این را قادر خواهد ساخت ایجاد توازن به بازار نفت و انتظار جهش قیمت 15 دلار در هر بشکه در کوتاه مدت” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

مکزیک تا به حال در ابتدا مسدود و معامله آن رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador بود روز جمعه گفت که او تا به حال توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن است که ایالات متحده را جبران کند چه مکزیک نمی تواند اضافه کردن به پیشنهاد کاهش است.

“The big معامله نفت با اوپک به علاوه انجام شده است. این صرفه جویی خواهد شد صدها نفر از هزاران نفر از شغل انرژی در ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر. “من می خواهم برای تشکر و تبریک پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی.”

کرملین گفت: رئیس جمهور ولادیمیر پوتین برگزار تماس با تهمت و پادشاه عربستان سعودی برای ابراز حمایت کرد. همچنین گفت که او صحبت کرد و به طور جداگانه با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد بازار نفت و مسائل دیگر.

تحلیلگران ارائه محتاط ستایش است.

“خالص اندازه کاهش بی سابقه است اما پس از آن دوباره به طوری که تاثیر coronavirus داشتن در تقاضا” گفت: محمد غلام یک تحلیلگر انرژی در Raymond James.

اما غلام و دیگران نگران آن ممکن است به اندازه کافی.

“این است که حداقل یک تسکین موقت برای صنعت انرژی و اقتصاد جهانی است. این صنعت بیش از حد بزرگ است و باید اجازه دهید به شکست و نشان داد مسئولیت با این توافق گفت:” هر مگنوس Nysveen سر از تجزیه و تحلیل در Rystad انرژی است. “حتی اگر تولید کاهش کوچکتر از آنچه در بازار مورد نیاز است و تنها به تعویق انداختن سهام ساختمان, محدودیت, مشکل, بدترین است در حال حاضر اجتناب شود.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان امیر وحدت در تهران مت اوبراین در پراویدنس, رود آیلند, کتی Bussewitz در نیویورک و جیم Heintz در مسکو در کمک به این گزارش.

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در https://twitter.com/jongambrellAP.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de