اوپک و روسیه توافق بر کاهش در تولید نفت در تئوری

تخمین اولیه در این توافق مورد بحث پنج شنبه خواستار این کشور در اوپک به همراه گروه برای کاهش تولید نفت توسط 10 میلیون بشکه در روز حدود 10 درصد از مصرف جهانی قبل از coronavirus ارسال تقاضا غلت به میزان 25 یا حتی 30 درصد است.

تأکید آزمایشی طبیعت گزارش معامله جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنجشنبه شب بود که او تا به حال صحبت تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی پس از این کنفرانس است.

“خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” او گفت:. “من می گویند که آنها در حال نزدیک شدن به یک معامله. ما به زودی خواهید پیدا کردن.”

ایالات متحده را در بحث ها و بر خلاف بسیاری از کشورهای درگیر نمی تواند حکم رسمی کاهش در تولید خود اما تهمت و دیگران استدلال کرده اند که ایالات متحده تولید در حال کاهش است به هر حال به دلیل کاهش تقاضا و شیب سقوط قیمت نفت. اخیرا در یکشنبه روس ها گفت: آنها تمایلی به قبول آن استدلال.

کرملین انتقاد آمریکا صحبت از “بازار محور” کاهش چرا که روسیه نمی کند و نظر آنها را معادل کاهش عرضه تعهدات اوپک به علاوه معامله است.

“شما مقایسه کلی کاهش تقاضا با کاهش با هدف ایجاد ثبات در بازار جهانی است. اینها دو چیز کاملا متفاوت” گفت: سخنگوی ریاست جمهوری روسیه دیمیتری Peskov.

اما در روز شنبه آن را به نظر می رسد که روس ها که به تماشای سقوط روبل به پایین ترین علامت در چهار سال آمده بود را بپذیرد که تولید کاهش اجتناب ناپذیر هستند و مدیریت آنها بهتر است از منفعلانه اجازه دادن به آنها اتفاق می افتد.

آن را یک ماه پیش که مسکو تنظیم صحنه برای جنگ قیمت با امتناع عربستان سعودی پیشنهاد برای کاهش خروجی. هر دو کشور اعلام کردند که گام تا تولید و قیمت نفت کاهش یافت تا آنجا که 67 درصد قبل از شروع به بهبود می یابند در ماه آوریل است. تولید کاهش و صحبت در مورد چهار شنبه بزرگتر از کسانی که مسکو حاضر به در نظر گرفتن در ماه مارس است.

با اینحال “10 میلیون بشکه در روز معامله به مراتب پایین تر از آنچه در بازار در حال حاضر نیاز دارد” Bjornar Tonhaugen از Rystad انرژی گفت: در یک توجه داشته باشید. این کمک خواهد کرد که در کوتاه مدت گفت: به دلیل آن را آهسته با شکوه از جهان مخازن ذخیره سازی اما “این ناامید کننده توسعه برای بسیاری از افراد است.”

گلدمن ساکس موافقت. “در نهایت این حجم از تقاضا شوک است که به سادگی بیش از حد بزرگ برای هماهنگ عرضه برش تنظیم مرحله به صورت شدید ایجاد توازن” آن گفت: در یک توجه داشته باشید.

آن پیشنهاد شده است که قیمت یک بشکه نفت خام برنت هنوز هم می تواند سقوط به زیر 20 دلار حتی با معامله. در اواخر روز پنجشنبه آن را فقط تحت $32 شده رو توسط امید مطرح شده توسط اوپک به علاوه نشست. در ماه فوریه آن را به بیش از 60 دلار.

Gianna برن یک استاد امور مالی در دانشگاه نوتردام را مندوزا کالج بازرگانی گفت: هر گونه معامله خواهد بود ناکافی در جبران بدهی های سنگین و ضعیف ترازنامه زیادی از صنعت نفت و پیش بینی او یک راه پیش رو برای بسیاری از.

نمایندگان ایالات متحده شرکتها که نگران تهمت خواهد توسل به قرار دادن تعرفه های خارجی نفت خام را پردازش میکنند و اگر وجود دارد هیچ معامله زده توجه داشته باشید از خوش بینی.

“ما خوشحالیم که بیشتر در مورد این واقعیت است که روند دیپلماتیک به نظر می رسد کار” گفت: Chet تامپسون سر از آمریکا سوخت و پتروشیمی, تولید کنندگان, که نشان دهنده پالایشگاه در واشنگتن است. “امیدوارم این پایان قرار می دهد به بحث تعرفه ها.”

سناتور. کوین کرامر از داکوتای شمالی که مانند دیگر جمهوری خواهان در کنگره بوده است تقاضاهای مصرانه برای تجارت حمایت داخلی برای کارگران موافقت کرد که این گزارش کاهش بود “دلگرم کننده و یک گام در مسیر درست است.”

در حالی که کاخ سفید براق کردن برخی از طرح های صنعت مانند پتو امداد در پرداخت حق امتیاز حفاری در زمین های عمومی و آبهای مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی صحبت شده تا ایده سیلی مرز مالیاتی در برخی از خام واردات است.

این گروه از 20 کشور اعطا جمعه در عربستان سعودی دستور و برخی از معامله گران امیدوار است که کاهش بیشتر می تواند پس از موافقت در جلسه را که شامل سازمان ملل در اوپک به علاوه ،

Khurshudyan گزارش از مسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de