یک سال به کار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky حذف ماسک خود

Fو یا در حالی که ولدیمیر Zelensky افزایش به قدرت به نظر می رسید مفتون. اول یک بار بازیگر طنز از هیچ جا آمد به ضرب و شتم رییس جمهور پترو پوروشنکو در یک معروف پیروزی. سه ماه بعد او به نام انتخابات زودهنگام پارلمانی و improbably برنده اکثریتی وجود دارد بیش از حد. نوچه رئیس جمهور خود را اعمال انرژی به تمام جنبه های کار: جنگ و صلح و فساد اصلاحات و فقر است. اوکراین و دوست داشت آنچه را دیدم.

سپس موسیقی متوقف شد. از لحظه ای که یک نارنجک به نام Ukrainegate فرود در کیف در ماه سپتامبر Mr Zelensky شناخته شده تنها بحران: یک استیضاح تحقیق در واشنگتن ؛ داونینگ از اوکراین جت در تهران در ادامه درگیری با روسیه و حمایت از جدایی طلبان در Donbass; عمومی spats در تیم خود; و یک بیماری همه گیر هیچ کس در جهان می تواند پیش بینی کرده اند.

جای تعجب نیست که تغییر کرده است پس بهتر شناخته شده برای خود کمیک ماسک.

روز چهارشنبه در جریان کنفرانس خبری مارک دقیقا یک سال از مراسم تحلیف خود آقای Zelensky در اشاره خود را سیاسی تکامل در طول پیچیده سال در دفتر.

رفته بود آسان سبک از سال گذشته جلسه — چهارده ساعت مطبوعات ماراتن تحویل آرام با جوک ها و یقه پیراهن کش ورزش. این زمان در اطراف رئیس جمهور اوکراین در یک دست کت و شلوار و نقش دولتمرد. در طول 3 ساعت و امر رئیس جمهور رفتار سخت تر بود بیشتر دفاعی و مقدار زیادی بیشتر تحریک پذیر.

آقای Zelensky عصبانی بود با روزنامه نگاران. او جامعی که از آنها خواسته در مورد یک همکار که رد شد اعتباربخشی به این رویداد: “او نفوذ کاروان ریاست جمهوری و شما باید سوال خود را تربیت” رئیس جمهور گفت:. حتی غریبه ارز به دنبال زمانی که از او پرسیده شد که چرا بسیاری از دوستان بی تجربه بودند که با پاداش بالا. “این مردم هستند من اعتماد” آقای Zelensky پاسخ داد: قبل از تبدیل به روزنامه نگار در سوال: “و چه در مورد شما ؟ من به شما یک پیشنهاد برای کار کردن با من! را انتخاب کنید و موقعیت خود را و پاسخ برای اقدامات خود را!”

روم Kravets دریافت کننده ارائه دهد به نظر می رسید شوکه توسط نوبه خود غیر منتظره. در پاسخ به مستقل, او گفت که او تمایل به دنبال کردن. “آن را جدی گزاره و در هر صورت من شک رئیس جمهور موافق به شرایط من,” او گفت:.

آقای Zelensky نیز عصبانی با تیم خود را دارد. آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای افرادی که نمی شد در کسب و کار برای خود او شکایت کرده است. “هیچ قحط و غلا از مردم خوب و صادق و حرفه ای و نتایج رانده, مردم,” او گفت:. او اظهار داشت: در بحث از اخراج از اصلاح آداب و رسوم رئیس Maskym Nefyodov: “این کافی نیست که به دنبال خوب و جذاب زمانی که کالای قاچاق روان است.”

رئیس جمهور با ارائه چند خبر خطوط در چه بود محکم-کنترل عملکرد. یک احساس بعد از ظهر بود که او اشاره دارد — این بود که بر خلاف او پیش از انتخابات وعده داده است. او تا به حال رشد به نقش او گفت: اما آن را به مردم برای رای دادن به او. “صحبت های صادقانه یک اصطلاح نیست به اندازه کافی برای تحقق من وعده,” او گفت:, و اضافه کرد “من فکر می کنم در مورد آن” زمانی که فشار بر روی سوال بعد.

ولدیمیر Fesenko یک تحلیلگر مستقل گفت: بعید بود آقای Zelensky برنامه ریزی شده بود چنین اعلام. “او تا به حال دو سال دیگر به تصمیم گیری در, در حال اجرا,” او گفت:. “این چیزی است که من توصیه کرده اند.”

قابل توجه دیگری لحظه دیدم آقای Zelensky وزن به سیاست آمریکا و نوپای ‘رسوایی’ در اطراف به بیرون درز مکالمات تلفن بین سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن و پترو Poroshenko. کسانی که بورس شدند منتشر شده در سه شنبه توسط آندری Terkach در شرق اوکراین MP مرتبط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی رودی جولیانی. در حقیقت آنها به ما بگویید که هیچ چیز به ما نمی دانیم که در حال حاضر; آقای بایدن در حال حاضر علنا اعتراف به آنچه نشت به نظر می رسد به scandalise. اما انتشار آنها در طراحی به نظر می رسد آسیب های آقای بایدن و/یا آقای پوروشنکو.

آقای Zelensky آیا جای تعجب کمی برای دور کردن خود از این رسوایی در کنفرانس مطبوعاتی امروز. این ماده برای دادستانی گفت: قبل از اضافه کردن cryptically که که آن را “آخرین تماس تلفنی” اوکراین خواهد بشنود.

“این یک حرکت عجیب توسط Zelensky با توجه به این واقعیت بایدن نیز قرار داده شده است را به نفع خود در ماه نوامبر و او تا کنون در درد بوده است به بی طرف باقی می ماند” گفت: Fesenko. “تفسیر من از آن است که Zelensky را بیشتر متمرکز بر استفاده از این نوار به عنوان شواهد به تعقیب Poroshenko.”

در طول کنفرانس مطبوعاتی آقای Zelensky ارائه شده خود را در تضاد و اغلب uncivil مقایسه با سلف خود. او تصریح کرد یک وعده به تعقیب رئیس جمهور سابق.”من متفاوت از Poroshenko در هر راه — فیزیولوژیکی و presidentially,” او گفت:. “من صادقانه و uncorrupt.” تا آنجا که آقای پوروشنکو حامیان نگران هستند البته کسانی که احساسات متقابل است. با توجه به در سراسر کشور پای صندوقهای رای آنها نشان دهنده چیزی از 25 به 35 درصد از رای دهندگان.

سایر نظرسنجی ها نشان می دهد که با وجود پر سر و صدا سال آقای Zelensky موفق به حفظ پشتیبانی گسترده ای در سراسر رای دهندگان. در یک نظرسنجی که توسط رتبه گروه در این هفته آقای Zelensky پیش بینی شده بود به انجام به همان اندازه نیز اگر وجود دارد به دوباره اجرا کنید از انتخابات ریاست جمهوری فردا. آقای Zelensky نمرات خصوص بسیار خود را در دست زدن به زندانی مبادلات و در پاسخ این کشور به Covid-19.

Ola Onuch ارشد مدرس در دانشگاه منچستر می گوید: رئیس جمهور اوکراین یکی از رهبران چند به ثبت نام Covid-19 انتخاباتی گزاف گویی. “برای یک کشور با هیچ یدکی بودجه یک دنیا سلامت سیستم بسیار محدود تست ظرفیت او انجام شده است قابل ملاحظه ای خوب,” او می گوید. “ما رای گیری نشان می دهد که اوکراین به شدت حمایت خود را قاطع و اقدام اولیه در مستند.”

اما آزمون واقعی آقای Zelensky رهبری هنوز برای آمدن Ms Onuch می گوید. حتی به اوکراین باعث می شود اول آن آزمایشی حرکت از مستند میلیون ها نفر بیشتر از شهروندان خود را خود را در حال سقوط به شکاف فقر به جا مانده از بحران است. اجتناب از عمده فاجعه خواهد شد نیاز به اصلاح و یکپارچه و پایدار دولت چیزی که Zelensky را هرج و مرج دولت همیشه ارائه شده است.

“Zelensky است بسیاری از منافع رقابت برخی از آنها واقعا اصلاح طلب و حرفه ای و دیگران بیشتر مشکوک” Ms Onuch می گوید. “به سادگی او شیطان و فرشته در کنار او. جای خود را در تاریخ بستگی دارد که او تصمیم به بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>