یک جهان با هم در خانه جهانی کنسرت را دیدم برخی از بزرگترین ستاره های موسیقی پاپ در این سیاره پیوستن به نیروهای برای هشت ساعت جریان مجازی اجرای برنامه.

سازمان با لیدی گاگا و خیریه سازمان شهروند جهانی این کنسرت شامل شش دقیقه پیش-نمایش در دسترس برای جریان آنلاین, قبل از ساعت دو رویداد اصلی پخش آنلاین و تلویزیون است.

در میان بسیاری از هنرمندان انجام شد تیلور سویفت, سر پل مک کارتنی, قاتلان, The Rolling Stones, جنیفر لوپز, Sam Smith, Sir Elton John, Andrea Bocelli, قاتلان, Kacey Musgraves و جنیفر هادسون.

در اینجا برخی از نکات برجسته از شب:

التون جان

این “بازی” هنرمند ارائه یک محرک تفسیر از ترانه “من هنوز ایستاده” انجام شده بر روی یک پیانو بزرگ در باغ خود را.

التون جان انجام و در باغ خود را برای یک جهان: با هم در خانه موسیقی آنلاین رویداد

Sheryl Crow

آمریکا راک استار انجام صمیمی پیانو شماره و همچنین به عنوان آمار “هر روز یک جاده پیچ در پیچ”.

بیانسه سخنرانی قلبی

Beyoncé سهام یک پیام قدرتمند در طول یک جهان: با هم در خانه رویداد

لیموناد ستاره در زمان مراقبت های ویژه به آدرس سیاه آمریکایی ها که “نامتناسب متعلق به آن ضروری بخش از نیروی کار که لازم نیست کار از خانه”.

“امشب ما جشن قهرمانان واقعی” او گفت:. “کسانی که در ساخت این فداکاری برای حفظ همه ما saf,e, تغذیه و سالم است. به پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی درمانی که دور از خانواده خود را به مراقبت از ما, ما همچنان به دعا برای ایمنی خود را.”

تیلور سویفت آواز ‘به زودی شما بهتر’

این عاشق هنرمند عملکرد “به زودی شما بهتر” از آخرین آلبوم های عاطفی یکی. آهنگ نوشته شده برای سریع را زیر او را تشخیص سرطان اما احساس حتی بیشتر تند و تلخ.

Billie Eilish و Finneas o’connell

خواهران و برادران و موسیقی همکاران انجام شده “آفتاب” توسط بابی Hebb. Eilish زمان پس از عملکرد برای تشکر از سلامت کارگران مبارزه با کروناویروس.

SuperM

کره جنوبی پاپ گروه بودند یکی از سرگرم کننده ترین اعمال شب با یک هفت نفر از اعضای درگیر شدن در فعالیت های مختلف در خانه های خود از جمله ساخت یک اسباب بازی قایق, نقاشی, و وزنه برداری.

Luis Fonsi

“این است که چگونه ما آن را در پورتوریکو!” ضبط و محو آهنگ ساخته شده ظاهر نسبت به پایان دور اول اجرای برنامه به عنوان یک ویژه صوتی تفسیر توسط Luis Fonsi و باند خود را.

جنیفر هادسون

ممکن است که هادسون موفق به اما کمی از گرو در اوردن ترسناک نشان می دهد که گربه ؟ خواننده و بازیگر انجام شده “حافظه” است که برخی از رسانه های اجتماعی طرفداران گفت: تا به حال نقل مکان کرد و آنها را به اشک.

کریستین و ملکه

کریستین و ملکه انجام می دهد از خانه اش در پاریس

هنرمند فرانسوی خواند دو از جدید ترین آهنگ های “مردم من شده غم” و “کوه”.

آنی لنوکس و دخترش لولا

Eurythmics خواننده و دخترش, پیشنهاد فوق العاده تفسیر “باید وجود داشته باشد یک فرشته”.

Hozier

شما می خواهم فکر می کنم آن می تواند در حال حاضر خسته اما Hozier را “Take Me To Church” هنوز قدرتمند رزونانس به خصوص در زمانی که جهان در حال خواست به گرد هم می آیند.

Cassper Nyovest

تنها با پشتوانه آهنگ و یک میکروفون ایستاده در برابر یک دیوار ساده در خانه اش Cassper Nyovest هنوز موفق به ارائه یکی از شاد ترین اجرای شب.

قاتلان

قاتلان انجام ‘Mr. Brightside‘ به صورت یک جهان: با هم در خانه

Brandon Flowers و رونی Vannucci (ظاهرا آنها با هم زندگی کنند؟) انجام “Mr Brightside” و “احتیاط”.

Angele

هنرمند فرانسوی او را خواند آهنگ “تعادل تن Quoi”, با سر اشاره کردن به کشور خود جنبش فمینیستی #BalancetonPorc.

لیام پین و ریتا اورا

این جفت ارز انجام یک دوئت “برای شما” که به ویژه در Fifty Shades فیلم حق رای دادن از خانه های مربوطه خود را مدیریت برای رسیدن به برخی از فوق العاده هارمونی است.

لیدی گاگا

همراه با میزبانی وظایف دل شکسته خواند یک حرکت نسخه از “لبخند” را به عنوان او راه اندازی بخش دوم از هشت ساعت در کنسرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات